Будівництво 5-ти поверхівок в полі біля Вишневого

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Andriy, 16 окт 2013.

  1. i4uvak

    i4uvak Active Member

    але поки є цей план, клаптик землі під трасу не забудують)) а якщо приберуть - то на місці парку не те що траса, а взагалі висотки можуть з'явитися
     
    Dmitry нравится это.
  2. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    тому існуючий порядок речей всіх влаштовує;)
     
  3. Yurrra_3

    Yurrra_3 New Member

    Доброго дня. Підкажіть яка вхідна напруга у вас в електромережі (показує стабілізатор)? У мене на Боголюбова,3 постійно вимикається пральна машина. Котел без стабілізатора не працює. Стабілізатор показує вхідну напругу 160-180 V. У когось ще є подібна ситуація?
     
    Nasa нравится это.
  4. Nasa

    Nasa Member

    Те саме і теж на Боголюбова 3. Дзвонила в ЖЕК, там сказали, що про проблему знають і працюють над її вирішенням. Дуже хочеться вірити, що все швидко поправлять, але до ЖЕКа вже нема ні віри, ні довіри:(
     
  5. dyuk

    dyuk New Member

    Насчет охраны, поскольку нормальная охрана для нас это нонсенс и консьержки тоже врядли выйдет, то было бы неплохо кто будет ставить камеры вывести их на общий сайт какойто .... ну типа такого . Можно и скинуться при желании .... Даже если не на весь двор а хотябы входы в двор покрыть то уже чтото. Или подьезды покрыть .... Я например могу одну кинуть на вьезд а вот на подьезд у меня обзора нету ...
     
    Последнее редактирование модератором: 19 янв 2016
    Redlan нравится это.
  6. Redlan

    Redlan Member

    идея хорошая, при определенных условиях имеет смысл, но думаю вряд ли сможет предотвратить действия воров, опять таки необходимо чтобы записи хранились хотя бы 2-3 суток.
    поэтому самое оно - оплачиваемая охрана. но за идею - ставлю плюс !
     
  7. dyuk

    dyuk New Member

    max210 нравится это.
  8. Redlan

    Redlan Member

    я имел ввиду охрану с видеонаблюдением, как у соседей )
     
  9. Nasa

    Nasa Member

    Останні новини щодо відсутності нормальної напруги. Сьогодні ЖЕК відфутболив мене до електрика-забудовника, який в свою чергу відфудболив в головний офіс, так як його задача щоб була напруга, а яка йому не важливо. В центральному офісі сказали, що всі розводять руками і краще не стане поки не підключать під-станцію, що буде невідомо коли!!!! Треба щось роботи...
    Зрозуміло, що робитися нічого не буде, поки не зачепить кожного. Але ж така проблема у всіх на нашій вітці електрики, тобто Боголюбова 1,3,5,7... Чи у решти все ок? В знайомої вирубає телевізор кожні 2хв, в мене не гріє мікрохвильовка (між іншим єдине джерело теплої їжі на даний момент), а що буде як техніка почне горіти!!!!?
     
  10. Redlan

    Redlan Member

    у нас (Боголюбова 3) все в порядке, тьфу тьфу тьфу, ничего не вырубает, ранее было такое месяца 4-5 назад, вырубало вай фай роутер (по итогу пришлось выкинуть 600 грн) и котел вырубало, на днях перестала греть микроволновка (думаю это чисто поломка не связанная с эл.энергией)
     
  11. Nasa

    Nasa Member

    Це дуже легко перевірити. Якщо вам не важко, гляньте будь-ласка на вхідну напругу на стабілізаторі коло котла і відпишіться. Дякую
     
  12. Redlan

    Redlan Member

  13. Nasa

    Nasa Member

    Нажаль не можу від щирого серця порадіти за Вас, так як розумію, якщо проблема вибіркова, а не масова, ніхто нічого робити для меншості не буде:(. Не зрозуміло тільки як таке взагалі можливо...
     
  14. Yurrra_3

    Yurrra_3 New Member

    У мене зараз 200, це вже практично норма.


    У мене була інфо з інших поверхів та під'їздів нашого будинку (Боголюбова, 3) і ситуація не краща. Але вчора і сьогодні ніби краще, стабілізувалось.
     
    Последнее редактирование модератором: 27 янв 2016
  15. Irina_G

    Irina_G New Member

    Мы себе на Боголюбова 7 поставили ролле контроля на розетки, и на котел в свой щиток. Тоже тьху-тьху-тьху все хорошо).
     
    Dmitry и max210 нравится это.
  16. Nasa

    Nasa Member

    Дякую за відповіді. Схоже проблема лише в нас, будемо щось думати.
     
  17. Redlan

    Redlan Member

    возможно что разные этажи, или даже квартиры находятся на разным линиях, какие то менее нагружены, какие то более, чисто мое ИМХО
    ну и плюс же есть линия от которой питаются стройки новых домов....
     
  18. Kler911

    Kler911 Member

    Добрый день! у кого квартира находится на этаже со стеной смежной с лестничной площадкой? вопрос в том, что у нас эта стена на половину мокрая... это только наша проблема или еще есть такие как мы?
     
  19. Marmeladka

    Marmeladka Member

    У нас сухая. Но на откосах появляется плесень.
     
  20. Kler911

    Kler911 Member

    на откосах пока ничего не появилось, но с такой стеной думаю плесень полезет везде :(
     

Поделиться этой страницей