ЖК "Европейське місто", Крюківщина, вул. Жулянська, 1. Забудовник Савочка В.П.

Тема в разделе "ЖК Европейське місто", создана пользователем sooorba, 14 мар 2012.

  1. MamonT7

    MamonT7 New Member

    Дорогі сусіди,вітаю.Я з будинку 1Б,підскажіть будь-ласка,чи є ще в когось така жлобська ситуація з дахом (живу на останньому поверсі,двохповерхова квартира),протікає вже довгий період дах,їхав в АТО обіцяли поремонтувати,приїхав Обіцяють поремонтувати але волого,друге літо їм щось заважає його зробити,вже третій раз ця комісія диб:%:? ходить дивиться на той дах і каже що треба ремонт робити і нічого не робиться.Я між операціями після поранення складного маю їздити розбиратись з начальниками жеку,дзвонити Гур,янову що б він передавав Савочці і всерівно все на місці.Батько кожен день лазить на дах відкидати сніг що б менше протікало,і це при таких цінах на комуналку,на утримання будинку.Я вже мовчу про постійні відключення електрики,жлобський вхід в будинок,відірвані ліхтарі на останніх поверхах,і тріщини на стіні.Порадьте може хтось стикався з данною ситуацією і щось порадить,бо мені елементарно ніколи,заліковую поранення і повертаюсь в ато зараз.Дякую!((
     
  2. Айтишники

    Айтишники Well-Known Member

    что-то меня смущает, что в этом квартале нет стоянки почти, на такое количество домов, ой чую у нас все машины будут.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 янв 2016
  3. vlad-Evromisto

    vlad-Evromisto Active Member

    Есть ещё интересный план. Я долго не мог понять что это такое, пока до меня не дошло, - это поле за Евромисто. То что сейчас на плане значится жёлтым
    Вы ошибаетесь. Парковки, обозначенные буквой Р просто огромны! Сравните с планом Евромиста


    Как первые поселенцы будем им говорить: мы тут коренные! понаехало!)))
     
    Последнее редактирование модератором: 19 янв 2016
    Alex Z и Evgenika нравится это.
  4. Айтишники

    Айтишники Well-Known Member

    хм... может вы и правы, в сравнении на нашем генплане вообще ток 1 парковка) Абы не сделали как в пионерском.
     
  5. gamelin

    gamelin Well-Known Member

    интересный план учитывая состояние дороги и отсутствие планов на ее хоть какое-либо изменение :))
     
    Zaratustra и Evgenika нравится это.
  6. sergio tacchini

    sergio tacchini Active Member

    С таким планом это Киеву нужно париться про дорогу к нам.
     
    gamelin, vlad-Evromisto и Evgenika нравится это.
  7. Evgenika

    Evgenika Well-Known Member

    такой себе Голливуд по Крюковщински)))
     
    Alex Z нравится это.
  8. sergio tacchini

    sergio tacchini Active Member

    А сусідам не тече? Що вони кажуть?
    А на рахунок ЖЕК/комісій, може якісь треба бумажкі офіційні писати?
    Може хтось тут, хто юридично підкований, може шось підказати?
     
    MamonT7 нравится это.
  9. Лена11021976

    Лена11021976 Well-Known Member

    Для начала напиши заявление.Зарегистрируй его.Пусть поставят входящее и кто принял:Фамилия и должность.Лучше начальник или гл.инженир,чтоб не уборщица баба Валя,бо скажут не уполномочена или потерялось.Не будут брать отправь заказным письмом с описью.В письме опиши проблему,потребуй устранения,В договоре на обслуживание сЖЭКом есть пункт где сумма квартплаты уменьшается при некачественных услугах,ссылаясь на нее укажи,что не будеш оплачивать квартплату.Это для старта.Ни какие свои слова к делу не подошьеш!!!Только бумаги со всеми процедурами.
     
    MamonT7 и Vetalen нравится это.
  10. MamonT7

    MamonT7 New Member

    Так,писав вже заяви,реєстрували,вже комісія ходила,другий раз намагався вибити з них офіційний акт,але вони пішли самі дивитись навіть нас не кликали що б не давати офіційних відповідей на папері,а лише "завтраками" кормити.Сусідам не тече,воно просто мокрими п,ятнами на стелі,і краплі збираються.((теж юридично не підкований,та і немає коли включитись повністю в це (суди,юристи і тд)


    Дякую.Треба перед відправкою ще раз заїхати до них,і спробувати це,бо що вже не робив,як наче знущаються,вже сил немає.Після операцій сильно не побігаєш за ними в цьому питанні(Реєстрував офіційно,головний інженер вже в обличчя знає,з ним всі питання і вирішували.І всерівно ніякого результату.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 янв 2016
  11. Vetalen

    Vetalen Active Member

    В багатьох така проблема була. Писали на форумі. Добивались переукладки настилу.
    Взагалі таке враження що 1Б джамшути будували, ще й підїзди забули добудувати.
     
    MamonT7 нравится это.
  12. MamonT7

    MamonT7 New Member

    Да я цікавився коли,то мені по секрету сказали що такі проблеми у всіх будинках,особливо у нашому з дахом,так як бригада яка займалась покрівлею,була зла на ЖК,їм багато грошей не доплатили і обдурили,так вони спеціально криворуко клали.А взагалі якщо брати 1Б так мені здається самий криворукий будинок,як сказали тіж інженери "бюджетний".В 1В маю кладове преміщення,так то водою заливало,то таке жарке що картопля росте моментально,теж весело.Цікавий факт що всі будинки які будуються знаходяться на страхуванні у бригадирів,якщо якісь такі ситуації то їх моментально мають улагодити вже не замовник ЖК,а джамшути і їх начальство,але я так розумію це лише на паперах так.
     
    Лена11021976 нравится это.
  13. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    Вы настроили iptv?
    вчера вечером себе перенастраивал... какого то чуда слетел плейлист... перезаливал...
    за одно вспомнил как все делается))) если что... маякуйте... помогу...
     
  14. Liliana

    Liliana Member

    Соседи, а кто-то знает, когда планируется открытие салона Yellow в доме 1А? У Волошки совсем не клиенториентированный подход к работе :(, может эти будут получше...
     
    gamelin нравится это.
  15. ittek

    ittek Member


    Да настроил спс большое,все работает.


    Да настроил,все работает,спс большое за помощь.
     
    Последнее редактирование модератором: 20 янв 2016
  16. Алеся 100

    Алеся 100 Active Member

    Нормально))))У Вашому будинку наче ремонтували покрівлю ще до нового року!???І хто це Вам такі казочки про криворуких ображених будівельників та їх сліпеньких бригадирів розказує?По секрету))))))
     
  17. MamonT7

    MamonT7 New Member

    Ключове слово "НАЧЕ" ,якщо не знаєте то і не розповідайте (чую дзвін-не знаю де він).Наче вже ДРУГИЙ РІК ремонтують і з даху тече,що за власні кошти маємо класти покрівлю і відгрібати сніг кожен день,так що не треба тут розповідати,можу екскурсію провести і перевірити особисто як "ремонт НАЧЕ зробили" і як "не тече".
     
    Последнее редактирование: 12 янв 2016
  18. Алеся 100

    Алеся 100 Active Member

    З радістю!!!!Плануемо таку само екскурсію з сусідами на наш будинок))))нам також наче поремонтували,киньте телефон в повідомлення-підемо разом
     
  19. MamonT7

    MamonT7 New Member

    Написав повідомленням приватним,заходьте подивитесь ще й тріщини на стінах.
     
  20. Алеся 100

    Алеся 100 Active Member

    Я думаю це питання найближчим часом вирішать,а Андрію Петровичу Гурьянову мабуть не в тій формі доповіли про складність ситуації.
     

Поделиться этой страницей