ЖК "Щасливий", Петропавлівська Борщагівка, вул. Леніна, буд. 10-Д

Тема в разделе "Петропавловская Борщаговка", создана пользователем Zлий Rепер Zеник, 10 июл 2015.

  1. Ledirina

    Ledirina Well-Known Member

    мне такого не говорил. хотя я и ожидала)
     
  2. Zeland

    Zeland Well-Known Member

    Это иза-за мусора и пыли на рейсах + его еще будут регулировать спустя пару месяцев скорее всего...
     
  3. santiss

    santiss Active Member

    ээ а есть вообще подоконники внутри квартир? или вы про внешние?
     
  4. Maryna_mouse

    Maryna_mouse Active Member

    Да, в двухкомнатных квартирах есть подоконник в той комнате, которая без лоджии.
     
  5. bigdigital

    bigdigital Member

    Там де просто вікно, там стоїть підвіконня, де лоджии- нічого. В субботу по квартирах проходилися віконщики, замінювали штапіки на вікнах, майже по всіх квартирах міняли, казали що якийсь брак з ними був, я одного майстра вицепив, він мені одразу налаштував вікно щоб прилягало щільно.
    Каналізаційний вхід також заліплений оштукатуреною картонкою, я його зароблю залишками гіпсокартону.
    Доречі ліфт вже потроху притирається вже набагато плавніше.
     
  6. Maryna_mouse

    Maryna_mouse Active Member

    А я у вас з витяжками? Тяга є?
     
  7. bigdigital

    bigdigital Member

    Ну тут таке, як було не налаштоване вікно (сифонило), то на кухні трохи притягувало, а в ванній і туалеті - ні. Зробили вікно, перестало і на кухні. Але, звичайно щоб працювала витяжка, потрібен приток повітря, коли все щільно закрито, вікна, двері, його не буде, не буде працювати й витяжка. Я просто приклав листок біля витяжки і попросив привідкрити вікно, листок ледве втримав, щоб не засмоктало у витяжку. Тому скоріш за все у вас з витяжкою все нормально, треба лише спробувати привідчинити вікно.
     
  8. santiss

    santiss Active Member

    а москитных сеток на окна не должно быть?
     
    Zeland нравится это.
  9. Zeland

    Zeland Well-Known Member

    думаю не )))
     
  10. Maryna_mouse

    Maryna_mouse Active Member

    нет
     
  11. Буду надеяться, что мое. Никак времени не хватает заехать посмотреть.
     
  12. Kostiantyn

    Kostiantyn Member

    Сегодня стал щасливым обладателем двушки, 2 подъезд, 9 эт. Сказали, что воду и соответственно отопление зимой не запустят, т.к. написали заявы на ремонт всего 20 чел.
    Все кто купил, пишите заявление.
     
    Последнее редактирование: 14 дек 2015
  13. bigdigital

    bigdigital Member

    Поздоровляемо. Ну так, 20 чоловік написало, але й тих поки недуже видно з ремонтами, мені там так самотньо ))
     
  14. Maryna_mouse

    Maryna_mouse Active Member

    Самотньо, а не холодно? Чим грієтесь ;) ?
     
  15. bigdigital

    bigdigital Member

    Марина, рухами )) Поки затягнув 30 листків гіпсокартону, вже й жарко було :super:. Поки робитиму підготівельні роботи тих 5 градусів що є, вистачатиме, а щоб не сильно мерзнути і не жалко було вимазуватись, на секонді купив куртку за 20 грн. Як дійде діло до штуктурки, бажано трохи підняти температуру аби точно вночі не впало до 0, можна прогріти дуйкою обігрівачем, попередньо заклеївши вентканали. Для квартири 66 квадратів, виходить обєм 165 кубометрів, для яких, щоб прогріти до 15 градусів повітря, вистачить 2 кіловатного обігрівача. А якщо поділити кімнати плівками, то можна локально прогрівати кімнату у якій треба працювати.
     
    Последнее редактирование: 14 дек 2015
  16. Ariwi

    Ariwi Member

    Оце ви натхненний. В мене не вистачило волівсе закінчити, викликала майстра. Базові роботи ми зробили, а вже шпалери вони. Богі! це жах, напів стіни доклеїли і такі: "а все, закінчилося". то нашо ви їх клеїли, блін! біля розеток також криво відрізали. Короче краще робити самому
     
  17. MIAL

    MIAL New Member

    Поздравляю сосед!
    У вас в квартире газовый котел или электрический?
    Где-то прочитал, что на верхних этажах нашего дома установлены электрические котлы.
     
  18. UnLim

    UnLim Member

    9-й этаж это газовые котлы, электро это 11-й этаж
     
  19. Maryna_mouse

    Maryna_mouse Active Member

    Друзі! З водою епопея! Сьогодні чоловік видзвонив таку інфу: воду можуть давати, об'єктивних перешкод цьому немає, у забудовника для цього все готово. Але ЖЕК тормозить це питання, не поспішають вони цим займатися. Чоловік був сьогодні в ЖЕКу, питав про воду, сказали - нічого не знаємо. Потім спілкувався зі Світланою, виявилось, що в наш ЖЕК передали бланки заяв на підключення води. Перетелефонував в ЖЕК - таки так, є такі заяви... Приходьте, беріть паспорт та попередній договір, пишіть заяви, щоб дали воду.
    Інфа з розмови по номеру телефону ЖЕКа 096-578-43-62. Телефон з листочка, який нам видавали при підписанні ПД.
     
  20. bigdigital

    bigdigital Member

    Тільки в нас на воду лічильники не встановлені, здається
     

Поделиться этой страницей