ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. Олегу

    Олегу Active Member

    СУСІДИ ОДНІ КАЖУТЬ? ЩО ПОЛОМКА ! ІНШІ КАЖУТЬ? ЩО ПЛАНОВИЙ РЕМОНТ (СИЛОВОГО КАБЕЛЯ)
    ============

    СУСІДИ СКАЖІТЬ? ЯКЩО ЦЕ ПОЛОМКА ТО МИ ЗНАЄМО? ЯК ВОНА ЧИНИТЬСЯ ВЖЕ ВІДЧУЛИ І ВІДЧУЄМО ЩЕ НЕ ОДИН РАЗ ПО 5 ДНІВ БЕЗ СВІТЛА!!!
    ЯКЩО НЕ ПОЧНЕМО ВПЛИВАТИ НА КЕРУЮЧИХ, ЯКИМ МИ ПЛАТИМО ГРОШІ!!!

    І ЩЕ ОДНЕ СУСІДИ, ЯКЩО ЦЕ ПЛАНОВИЙ РЕМОНТ "СИЛОВОГО КАБЕЛЯ" ЦЕ МОЖНА БУЛО Б ЩОБ голова ОСББ ОГОЛОШЕННЯ ЛЮДЯМ НАПИСАв ЧИ ЯКОСЬ ПОПЕРЕДИТИ мешканців чи не так?!!!
    зрозумів то новіга нам голова осбб тоді


    і якщо ви знаєте щось підскажіть чи ми усі будемо чекати поки рак свісне і світло зявиться!


    і я
    скільки злоби у вас діти ростуть

    це робота осбб докулупуватися до наливайка! а проявляти ініціативу для вас .................якщоб ви хочаб цього прагнули (комфорту)


    і я
    скільки злоби у вас діти ростуть

    це робота осбб докулупуватися до
    до вас тільки на 7 раз дошло по парковці!!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 28 ноя 2015
  2. OPC

    OPC New Member

    Н! Не дойшло. Просто дехто голову ОСББ затрахав звонками. Я ще раз повторюсь, якщо за двором не буде м!сця для парковки я поставлю авто в двор!.
    Мен! Тоже ваш банер в двор! М!шае. Забер!ть його в!н вид подв!ря портить!!!!
     
    Vyshneviy нравится это.
  3. Олегу

    Олегу Active Member

    який банер? якщо мішає зніміть.... ви смішний cry
     
  4. Fistawka

    Fistawka Active Member

    Свет есть!
     
  5. guest2012

    guest2012 Active Member

    Добрый день. Сбросьте, пожалуйста, в личку номер для открывания замка на наших воротах. Спасибо.
     
  6. Олегу

    Олегу Active Member

    Вам спочатку потрібно зареєструвати номер в голови осбб (на дошці об'яв нашого подвір'я вказано)
     
  7. Поздравляю всех с освобождением проезда!
    Спасибо всем тем, кто участвовал и организовывал это мероприятие!
     
  8. Все прошли проверку вытяжки за 50 грн ?
    а как же "за счет поставщика услуги"?
     
    Жорж нравится это.
  9. Maruk

    Maruk Active Member

    При перевірці димових і вентиляційних каналів визначають:
    • відповідність конструкції і використаних матеріалів вимогам проектної документації;
    • прохідність каналів (відсутність засмічення і наявність тяги);
    • герметичність;
    • відокремленість;
    • наявність і справність протипожежних розсічок від горючих конструкцій;
    • наявність поблизу оголовків встановлених приладів, обладнання у зоні вітрового підпору, що заважає належному повітрообміну;
    • справність та правильність розташування оголовку димоходу відносно даху і розташованих поблизу споруд і дерев з урахуванням зони вітрового підпору;
    • відсутність сажі і смоли - на внутрішніх поверхнях і тріщин - на зовнішніх.
    Також
    При обстеженні димових і вентиляційних каналів у газифікованих приміщеннях новобудов житлових і громадських будинків перевіряють повітрообмінприладовим методом.

    Тобто перевірка ДВК це комплекс заходів, а організація, що ходить по наших квартирах перевіряє тільки наявність тяги, а це дійсно є обов'язком газорозподільчої організації, при тому безкоштовно. Крім того спеціалізованої організації "УКРСПЕЦПРОЕКТСЕРВІС" (саме вони проводять "перевірку") немає в переліку організацій, які мають право перевіряти технічний стан димових та вентиляційних каналів на території Києво-Святошинського району Київської області.
    http://kv.104.ua/ua/files/4258/1
    Саме тому ми відмовились від "перевірки", а верніше, представник компанії не захотів її проводити після того, коли почув вищевикладене, навіть зняв померанчевий жилєт і заховав його в сумку.
     
  10. guest2012

    guest2012 Active Member

    Хорошо бы Вы это раньше написали. :).
     
  11. Жорж

    Жорж Well-Known Member

  12. guest2012

    guest2012 Active Member

    Просто тогда интересно, почему от имени ОСББ рекомендуется проверка, которую мы не должны проходить и тем более организацией, которая это делать не уполномочена. Или это объявление липовое какое-то, и нас развели, доверчивых?:(
    А еще хотелось бы, чтобы мы более оперативно делились информацией.
     
    Олегу нравится это.
  13. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Насправді, ОСББ несе відповідальність за стан вентканалів, тому зацікавлене у їх повноцінній перевірці, а не в перевірці тяги.
    Особисто я, і сам можу перевірити наявність тяги.
    А ще мене дуже цікавить ось це: "відповідність конструкції і використаних матеріалів вимогам проектної документації". Чи хтось бачив проектну документацію!? А вона повинна бути.


    Було б непогано, щоб хтось із тих, хто пройшов перевірку, в кінці тижня зателефонував в облгаз, щоб дізнатися чи потрапили до них акти перевірки.
     
    Последнее редактирование модератором: 8 дек 2015
  14. Silver_one

    Silver_one Active Member

    ну в обленерго вони наврядчи потраплять, а от в "Газ конторі" можна булоб і уточнити, я так зрозумів кажуть що в Боярку...
     
    Жорж нравится это.
  15. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    упс... саме "Газ контору" я мав на увазі, вже виправив.
     
    Последнее редактирование: 1 дек 2015
  16. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Были у меня эти специалисты. Бурый пацан и молчаливая девушка. Зашел, встал на табуретку у котла, 2 секунды, слез обратно, переставил табуретку под вентиляцию от вытяжки, стал на табуретку , 2 секунды, слез.
    Гврит у Вас нарушение, не тянет туда воздух , Вы перекрыли вентил канал вытяжкой. Я гврю, ну да, оно ж сюда дует , потому и перекрыл. Он говорит: я умный- я знаю, надо раздолбать на один кирпич ниже, и поставить решетку. Я его спросил а чо мне делать если будет дуть в комнату? Он сказал - не будет. Умный. Он же умный, не знает что существуют "обратные клапана" которые люди ставят в нашем доме шоб в голову не дуло из дыры. Всему виной "невыбитый кирпич" .
    Написал акт что срочно надо отключить все газовые приборы, срубил 50 грн и ушел.
    Я вот решил все таки потом посмотреть как я там могу раздолбать один кирпич и ей богу себе не представляю даже сейчас. Он просто нереально умный.
    Гофра труба от вытяжки у мя 150мм, пойду куплю переходник - редуктор на 100, а там потом поставлю рамку под трубу 100 с решеткой. Если будет дуть в хату - закрою напрочь скотчем эту решетку.
    Короче - не пускайте этих специалистов. Я то точно больше не пущу. Это шо , работа ? прийти прибором померять и 50 грн срубить? Мне денег не жалко. Только суть какая?
    То есть получилось , у меня нет тяги в вентканале, и я виноват... Это просто кино....
    Если прийдут отрубят газ за эту вентиляцию - возьму биту, пойду бить витрины у Вишневу Оселю.... Хай тоже мерзнут, застройщики.....
     
    Ferrous, SvetLankaЯ, Silver_one и 2 другим нравится это.
  17. ALF

    ALF Member

    Я поставил себе такую решетку - еще как дует, так что пускай не рассказывает.
     
  18. Silver_one

    Silver_one Active Member

    У меня дует то туда то назад, чего быть не должно!!! Говорил с Наливайко, говорит сегодня сам с комиссией будет смотреть проблемные квартиры. Ждем результаты...
     
    Жорж нравится это.
  19. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    :D:D:D
    Бизнесмены блин. А чем занималась молчаливая девушка?
    Они должны были проверить вытяжку на соответствие проекту, а также установить причину неправильной работы вентканала, а именно то, что он работает, как приток.
     
  20. Олегу

    Олегу Active Member

    скажіть будь ласка у вас є вже нові договора з газ-конторами (обл-газ)....... по новим розрахунковим рахункам



    Перевірку мають проводити разом з представником правління ОСББ або головою ,щоб затвердити порушення у конструкції і прийняти підписи від перевіряющого, голови ОСББ і представника правління ,а потім і до НАЛИВАЙКА з цими документами .....!!!


    Скажіть вас усіх влаштовує, як миють парадні наші прибиральниці? По-перше миють один раз на тиждень, а то і цього не роблять .........а в таку погоду, як зараз я вважаю...., що потрібно ініціювати, щоб милися парадні як мінімум 2 РАЗИ!!! що скажете друзі-сусіди!
     
    Последнее редактирование модератором: 9 дек 2015
    lazand и Жорж нравится это.

Поделиться этой страницей