Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Добрий вечір!Скажіть,будь ласка,а сайту немає у забудовника?Мене цікавить будинок по Щасливій 55?А які об"єкти вже він побудував може хтось підкаже.
     
  2. natata

    natata Well-Known Member


    і на 4, жаль що поки ще лише в 1 блоці, але хоч є на що дивитися!!!!
    п


    сьогодні нас на 4 не пустили, плитка сохне і стяжка))))
    ,
     
  3. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    ната,дякую:)Не уважно передивлялася:)
    МИ з чоловіком хочемо інвестувати,подобається Щаслива 55.Зупиняє лише один момент,а що буде після виборів?
    П.с А хто був на будівництві,як там добиратися до зупинок транспорту?
     
  4. natata

    natata Well-Known Member

    700 метров пешком к остановке, той, что возле марамонской церкви, асфальт и чисто, можно по селу пройтись, но там не везде к нашему дому асфальт...

    выборы вещь опасная, поэтому я и инвестирую в волошкову, там уже бОльшую часть работы сделали..а вы чего не хотите волошкову, там вроде еще есть квартиры
     
  5. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Там ціна вже більша.І ми хочемо в розстрочку близько року.Немає зараз всієї необхідної суми:(А розстрочка зазвичай дається до вводу в експлуатацію,а Волошкову ж ось -ось вже мають здавати.От і задумалися,а чи варто зараз,чи все таки до осені почекати.
    Та ще і сайту чомусь немає,чи то я його знайти ніяк не можу.Подзвонимо у відділ продажу,поспілкуємося після свят.
     
  6. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    новые лица на ветке!!рада познакомиться!!
    Liolia, мне кажется может в чет-то и повлияют немного выборы,доллар вырастет,инфляция немного,ну так это уже сейчас есть,просто все тормозится.А Савочка как строил ,так и будет строить!!
    Сайт о Волошковой тоже не сразу был создан,думаю скоро и у Счастливой будет свой сайт!
     
  7. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    А у Волошкової є сайт?А дайте ссилочку,будь ласка.Буду дуже вдячна:)Так от вибори пройдуть і якщо долар виросте,то якісь зміни і в нерухомості можуть бути:(Ех,живемо ми в нашій країні як на пороховій бочці.
     
  8. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

  9. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Катя,величезне дякую:)Сайт новий,ледь працює)Чому б не зробити окремо по квартирам,ато в купі скинули,а ти голову ламай:))))):eek:
     
  10. natata

    natata Well-Known Member

    сайт новий і незручний, кажуть що просто ще в процесі.. та ви звоніть чи приїзжайте в відділ продажу там все чітко пояснюють
     
  11. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Так і зробимо після свят:)Я читала,що в них є програми розстрочок.Так що може і сусідами будемо:))))
    А якщо не секрет за ск купували квм?
     
  12. natata

    natata Well-Known Member

    дивлячись яку суму вносите, при 100% оплаті можуть і маленьку знижку зробити
     
  13. tovges

    tovges New Member

    Всем доброй ночи, перечитал всю ветку, но так и не понял от куда на Ваш дом подадут инженерные комуникации в таком количестве, и отведут стоки? Может я ошибаюсь, но в том районе в нужном количестве их нету, или коммуникации подтянут откудато?
     
  14. natata

    natata Well-Known Member

    вода подведена уже, как я поняла....а стоки??? х.з..... не углублялись.. но вообще-то там 3 дома подряд..и не так далеко вишневое и поле застраивается.... куда - то будут же.... думаю у застройщика есть идеи, раз дома там строит..на квитневую 48 провели и подали..
     
  15. tovges

    tovges New Member

    Я тоже думаю что идеи есть, но на всякий случай не мешало бы уточнить, а то разные ситуации бывают )
     
  16. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    не хочу оказаться профаном,но кажется канализация уже подведена к Волошковой.ну во всяком случае если то,что мы видели там, называется канализацией везде...

    Мы вчера были на стройке,уже в первом блоке сделали стяжку на первом этаже!!и в нашей квартирке тоже,что не может не радовать!!ура,ура!сразу вид квартиры преобразился!!!
     
  17. natata

    natata Well-Known Member

    первый подьезд всегда раньше делали..теперь на мой второй перейдут..ура-ура.. а квартирные двери в первом уже стоят???
     
  18. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    нет,ещё нет...разговаривала с прорабом на той неделе,сказал,что уже заказал двери,через неделю-две поставят!
     
  19. natata

    natata Well-Known Member

    Віта, було б добре, але не всі матимуть стільки грошей, щоб одразу і ремонт, і балкон... особисто для мене це не першочергова справа буде.... вас,як маму, я розумію.... але... я поки що не планую склити.. хто зна на скільки ремонт затяне і які будуть фінанси кожного.. а чому не гарно один засклений балкон??? все одно всі одразу не в"їдуть і склити не почнуть.. якщо ви перші будете, то логічно,що інші, під ваш стиль почнуть склити пізніше, щоб естетично гарно виглядало.... років зо два пройде, всі пороблять гарно.... а поки що на красу не дуже і звертають увагу, все ж таки новобудова


     
  20. natata

    natata Well-Known Member

    я про два відсотки нічого не чула, сказали оформлення на 1 кім десь 2100 уе, це ви про це????

    я теж би хотіла чим пошвидше, але все впирається в фінанси, будуть, то швидко зробила б ремонт і меблі, ні..то помаленьку..я купувала особисто для себе, щоб жити..не думаю, що в цей проект просто вкладають гроші, бо він для молоді, порівняно маленькі і недороги квартири для початку
     

Поделиться этой страницей