ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Це все красиво подали під "соусом" реформи, яку наче б то проштовхнули Ляшко і королева газу Тимошенко на тарифному майдані перед виборами. Одним слово все для людей.
     
  2. Silver_one

    Silver_one Active Member

    Покращення і "по новому", а люди як завжди за це "вигрібають"
     
  3. Олегу

    Олегу Active Member

    В нашому ПОДВІР'Ї ТАКОГО НЕ БУДЕ!!!
     
  4. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    :D:D:D
     
  5. Олегу

    Олегу Active Member

    :negative: РЖАТЬ НЕ НАДО!!!

    МИ ТВОРИМО КОМФОРТ ОДИН ДЛЯ ОДНОГО :super:

    А НЕ ПОТИКАЄМО І НАДСМІХАЄМОСЯ ОДИН НАД ОДНИМ!
    КРАЩЕ ЗРОБИТИ РАЗОМ, А НЕ МОЯ ХАТА З боку чи квартира! :)


    :hello:
    :K
     
    Последнее редактирование модератором: 19 ноя 2015
  6. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Я буду сміятися тоді, коли мені смішно, і Ви мені не зможете заборонити це робити. А потішило мене те, що Ви стверджуєте, що у вашому подвір'ї не буде діяти постанова Кабінету Міністрів України.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 ноя 2015
  7. lazand

    lazand Member

    Мабуть Олегу - СЕПАРАТИСТ :)
     
    Жорж нравится это.
  8. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Скоріше, дворовий анархіст)))
     
  9. Олегу

    Олегу Active Member

    :hello:

    СМІЙТЕСЬ :) АЛЕ НЕ РЖІТЬ:D:D:D !

    Стосовно постанови кабінета міністрів я не про це, прошу зауважити жора!

    Я про те що " люди як завжди за це "вигрібають"-------------- в нашому подвір'ї вигрібати люди не будуть, а вигрібати будуть управляючі, якщо не будуть чесними!

    Ось сусіде !
     
    Последнее редактирование модератором: 12 ноя 2015
    Ferrous нравится это.
  10. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Ну так, саме для цього мешканці об'єднались та створили ОСББ, капітан очевидність.

    І ще - якщо більшість людей захоче вигрібати, то вони мають право це робити, не порушуючі закон, і Ви не зможете заборонити їм це робити, такий закон демократії)))
     
  11. Олегу

    Олегу Active Member

    Згоден! Сусід. Якщо більшість це вирішила!

    Осбб це всі ми, а не правління 10 чоловік і голова

    "активна група" це група мешканців, які проводять різні акції для дорослих для дітей,турніри, суботники, велопробіги, дні здоров'я,пікніки,конкурси фестивалі і інше для згуртування мешканців і активного проведення вихідних в колі друзів і сусідів будинку для створення комфортного життя! І для просування активних дій щодо швидшого вирішення головою осбб і правлінням проблем або ідей благоустрою нашого будинку і подвір'я

    От скажіть шановний сусіде........... Вас влаштовує вже 2-ва роки не пофарбовані перила вони вже ржавіють в парадних?
    Вам так комфортно жити .... (скільки просили скільки вимолював пофарбувати парадні не ви ж просили!!!!
    Скільки просили полакуйте перила в лак не ви просили!!!! Вам комфортно?.................

    Чому це мають люди говорити це має бути господар голова осбб а ..А...А... (щось не так)

    ПРИЄДНУЙТЕСЬ ! До здобуття комфорту не будьте осторонь на форумі 5-6 чоловік приходьте на збори кардинально впливайте ідеями і контролюйте їх виконання, а не займайтесь демогогією на форумі ! ФОРУМ це поради!

    Зустрічайтесь з сусідами за кавою за пивом за чаєм ми станемо ближче один до одного по взаємодопомозі і підтримці !!!

    Вчіть колядки адже "АКТИВНА група" ГОТУЄ Різдвяний Вертеп" а також дитяче свято ялинки і новорічне шоу для дорослих у подвір'ї ВИШНЕВА 17!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 12 ноя 2015
    lazand нравится это.
  12. OPC

    OPC New Member

    цікаво скільки чоловік нараховує "АКТИВНА ГРУПА" ?
    2-3 людини?
     
  13. Олегу

    Олегу Active Member

    37 чоловік (чоловіки і жінки) приєднуйтесь це не секта!friends
     
    Ferrous нравится это.
  14. OPC

    OPC New Member

  15. Олегу

    Олегу Active Member

    friendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriendsfriends

    "АКТИВНА ГРУПА"


    НЕЗАБАРОМ!!!

    Безымянныйв.png НЕЗАБАРОМ!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 19 ноя 2015
  16. OPC

    OPC New Member

    Я так зрозумів, що у нас все рішає актив група, і каже що контролює ОСББ. так може вона порєшаєт де паркувати авто в нічний час????!!!!!! В дворі вони мішають!!!!!! тільки кому????? курцям???? тенісистам????? спорцменам????? уборщицям???? дітям????? чи АКТИВ ГРУПІ???????
     
    michael нравится это.
  17. Олегу

    Олегу Active Member


    НЕЗАБАРОМ!!!
    АКТИВНА ГРУПА НЕ "РИШАЕ" А ВИКОНУЄ ПРАГНЕННЯ БІЛЬШОСТІ!
     
  18. OPC

    OPC New Member

    та ні , більшість такого не прагне. Це активна група прагне, а потім і виконує під виглядом, що прагне більшість!!!!!!
     
  19. Олегу

    Олегу Active Member

    Вийдіть на зборах і запитайте людей!!!!! або зберіть підписи на парковку у подвір'я!!!!!

    і ви самі переконаєтесь що нажаль але ви в меншості!
     
    ALF нравится это.
  20. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Всем привет! К Актив группе отношения не имею. Имею отношение к правлению. И всех в правление призываю, приглашаю. Актив группа у нас ничего не решает. :) Актив Группа у нас "типа в оппозиции". Ничо против оппозиции не имею. У нас демократия. А Решает у нас согласно устава ОСББ - мягко говоря объединение совладельцев.
    Насчет парковки авто во дворе . Если есть желание возобновить парковку во дворе, соберите подписи большинства и будем парковаться. я свою подпись поставлю за парковку.
    НО, на сегодня есть списки большинства про отказ от парковки во дворе. Кому интересно - обратитесь к Голове правления , он Вам покажет списки.
    Люди будьте уважительны к друг другу. Если себя так вести, завтра кто захочет будет шуметь в парадных до 23.00 и позже, песни орать на лавках, курить в парадных, и тому подобное.

    Есть решение большинства относительно парковки - придерживайтесь его, не ставьте машины во дворе. Вредить конечно никто не будет, но взгляды косые оно вам надо?
    Я свою машину не ставлю, с какого такого болта во дворе должны стоять чужие машины? Это затрагивает мое самолюбие.
     

Поделиться этой страницей