ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Саме так і зробив, зміну обгрунтували тим що 5-й поверх вирішили продавати як звичайну житлову нерухомість, через те, що на крилі 4 квартири, все відповідно зїхало на +4. Порозпитував про форварди, про те як можна сплати поменьший податок і про форму власності. Мені сказали, що перед самою здачою попередять (про форвард малось на увазі). У всіх актах виконаних робіт в дизайнумі вказували дві адреси стару і нову. Я навіть не знаю, я чомусь не парюсь(не люблю панікувати раніше часу), звісно якщо щось мене буде турбувати мовчати не буду.
     
    Последнее редактирование модератором: 2 ноя 2015
  2. anna_13.

    anna_13. Member

    Добрый утро! В договоре есть пункт 1.5., в котором сказано: "Сторонам відомо та зрозуміло, що Будівельну адресу Будинку, Будівельний номер Будинку та Будівельний номер Квартири у розділі «Визначення термінів» цього Договору зазначено згідно проектної документації на Будинок. Сторони визнають, що ці показники можуть змінитися внаслідок присвоєння поштової адреси Будинку, проведення технічної інвентаризації тощо. Сторони не матимуть претензій у зв’язку із такими змінами".
    В нашем договоре адрес дома ул. Балукова, 1. Часть расписок на Балукова, 1, часть на Единства, 8а. Вобщем каша. Основной договор будет подписываться уже на последний почтовый адрес.
    Подскажите, кто в курсе, а какие налоги мы должны оплатить по договору имущественных прав?
     
    natali_happy нравится это.
  3. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Хороший вопрос. Вангую 20-25 баксов с квадрата.
     
    VadymUsyk нравится это.
  4. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Сколько денег?
     
  5. Tymy

    Tymy Active Member

    Щось затихли всі))))))Що нового чути???Може хтось був нещодавно в Сакурі,які новини?
     
  6. kamedia

    kamedia Active Member

    Всем доброго времени суток!
    В первый дом БТИ еще не заходил на замеры?


    А какие новости... два раза просил дизайнум сделать смету на отопление и теплый пол и не одного ответа. Первый раз вообще сьехали, а вот второй раз типа мы Вам отправили но я не получал не какой инфы не по телефону не по почте. К тому же не могут найти мой чертеж по которому должны были просщитать. Ждем уже тритий раз...так смотри и опоздаем, полы зальют :) Одним словом работа кипит в дизайнуме...
     
    Последнее редактирование модератором: 6 ноя 2015
    Tymy и Barmaley нравится это.
  7. kamedia

    kamedia Active Member

    Доброго дня.
    Вирішили питання щодо огляду квартири? Також зявилося бажання побачити свою квартиру та зняти де які розмири.


    Зі слів дизайнума в другому будинки в другій секціїї роблять штукатурку стін.
     
    Последнее редактирование модератором: 7 ноя 2015
  8. Tymy

    Tymy Active Member

    Доброго дня,підскажіть будь ласка,а то я можливо не розбираюся в таких справах,але чи нормально що на нашому будинку де покрашено червоною фарбою якісь плями і розводи світлі?на минулих фото такого не було,а тепер є.
     
  9. anna_13.

    anna_13. Member

    Я тоже это заметила. Как будто после дождя потеки. Но честно говоря подумала, что с фотографией что-то не то. Потому как есть красные участки без этих потеков. Очень вид дома поплохел( Я надеюсь это исправят.
     
    Последнее редактирование: 31 окт 2015
  10. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Так, питання вирішили. В квартиру попали, все що треба заміряли)
     
    Последнее редактирование модератором: 8 ноя 2015
  11. kamedia

    kamedia Active Member

    Питання вирішили без проблем?


    Так, теж побачив. Більш за все це такий кадр...


    А хто заказував у дізайнумі по двух кімнатній квартирі опалення? І скількі Вам нарахували? Мені нарахували 21500 без радіаторів з роботую (проведення до двох кімнат опалення, тепла підлога в кухні та на балконі) Цікаво у них стандартні ціни чи рахують індівідуально...
     
    Последнее редактирование модератором: 9 ноя 2015
  12. natali_happy

    natali_happy Active Member

    ми замовляли в дизайнумі опалення на двушку! вийшло 13700 - розводка труб опалення + тепла підлога на кухні і в ванні! але це без котла та коллектора! може у вас з коллектором?
     
  13. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Та як же з ними без проблем(( два дні ругані, але ми знайшли шлях))

    Шлях можу в лічку написати.
     
  14. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Шлях через дизайнум?)))))
     
  15. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Ні
     
  16. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Тоді в приват інфу, бо я пару раз ходив на будівництво через відділ ППО, але зараз я так розумію лавочку прикрили.
     
  17. kamedia

    kamedia Active Member

    1)Монтаж теплої підлоги по зонах -кухня та балкон+ грибінка з окремим насосом, окремим термодатчиком, окремим регулятором температури. - 15400
    2)Загальна вартість усіх робіт - 6100 грн. До вартості входять такі роботи як: штроблення по стінам (від котла до підлоги і від підлоги до радіатора для бокового підключення), розкладка магістралей під радіатори.(БЕЗ РАДІАТОРІВ )
    Итого=21500
    А Вы коллектор почему не заказывали? Есть свой?
     
  18. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Колектор і котел вирішили замовляти після видачі ключів. А ви замовляти це все вже після того як стіни заштукатурили? Чому штроблення стін?
     
  19. london

    london Member

    Доброго дня! А хто вже перепідписував договір майнових прав?
     
  20. kamedia

    kamedia Active Member

    Нет, у нас еще не чего не делали внутри. Штробление от пола до котла и от пола по стене к выводу батареи... Это будут делать до штукатурки стен и стяжки пола. Почему стены? Спрятать трубы в стену, после чего штукатуркой заделают их.
     
    natali_happy нравится это.

Поделиться этой страницей