ЖЭК тарифы и коммуникации

Тема в разделе "ЖК Молодежный городок", создана пользователем Alex@ndr, 20 мар 2014.

  1. Опасная

    Опасная Well-Known Member

    Народ, тобто ви всі дійсно вважаєте, що натяк на державну символіку в такій концепції, в якій ми маємо наразі, а ще більше поряд із сміттєвими баками, де постійно щось не донесуть до кінцевого пункту призначення, чи собаки розірвуть пакет і все вітер розносить, дійсно має бути саме там і саме в такому вигляді???????

    Чи це тільки мені прикро бачити вмираючі троянди на тлі державного "прапора" поруч зі сміттєвими баками?

    Тільки в мене таке загострене сприйняття прекрасного???


    Сфотографуйте, будь-ласка, давайте обговоримо коллективно.


    Чи у нас тут будь-яка інформація перш за все сприймяється для подальшой критики?
     
    Последнее редактирование модератором: 7 ноя 2015
    marzen и Evgeniy 1984 нравится это.
  2. Опасная

    Опасная Well-Known Member

    В усьому потрібно закладати певне смислове та інформаційне навантаження. Обовязково потрібно заздалегіть прорахувати можливі ризики. Бо наразі все виглядає так, ніби натяк: де нашій державі місце - поряд із смітником. Хоча місця було достатньо. Чому б не зробити окрему клумбу в нормальному місці? Я не хочу червоніти перед друзями та знайомими, і впевнена, що Ви теж. І так вистачає дурниць та безглуздих вчинків навкруги.

    Хто не підтримує моіх поглядів на вище зазначене - будь-ласка, висловлюйтесь. Саме для цього і був створений наш форум - перш за все для спілкування та обговорення.
    Усім небайдужим гарного дня та приємних вихідних!
     
    King Lion и Oleg123 нравится это.
  3. Доброго дня.
    Звідки ця істерія? Все нормально з дитячим майданчиком.
    І що поганого в тому, що ЖЕК хоче трошки систематизувати графік прийому платежів для зручності як мешканців, так і ЖЕКу? Чому саме Ви шукаєте в образі ЖЕКу негатив і ворожість? Ви навіть не розумієте і не знаєте що тут відбувається, а на форумі всіх налаштовуєте проти ЖЕКу. Будь-ласка, тримайте своє особисте відношення до ЖЕКу при собі.
     
    Последнее редактирование модератором: 7 ноя 2015
    burun и Serjio нравится это.
  4. Степанович

    Степанович Active Member

    Істерику читаю тільки від Вас...Я наприклад просто поцікавився, про кАбель на дит.майданчику, тому що проблема створена не мною і на неї звертали увагу повторно, через днякий час після озвучки...І про розуміння....Думаю, що найбільше критики якраз не від мене...Тай критику треба сприймати не болісно, а реагувати на неї правильно і працювати так, шоб її було якомога менше...Мені сам ЖЕК по барабану, мене цікавить якість послуг від нього...
     
    Максим Норицын, marzen и БРУНО нравится это.
  5. burun

    burun Well-Known Member

    Я почти уверен, что понятие "недоразумение" касалось совсем не изображения, а технологии его нанесения. Как бы так. Просто человек в теме: http://elitegazon.com.ua


    http://www.ivideon.com/tv/camera/100-39177cb8bac2985e21dfff9a40915310/131072/?lang=ru
     
    Последнее редактирование модератором: 7 ноя 2015
    Опасная нравится это.
  6. Опасная

    Опасная Well-Known Member

    burun, дуже дякую за оперативність!
    З висоти нажаль вся "прєлєсть" сусідства зі сміттєвими баками втрачається )))
    Гарно із далеку, але далеко не гарно, якость так... :confused:
     

    Вложения:

    • Capture.JPG
      Capture.JPG
      Размер файла:
      73,7 КБ
      Просмотров:
      550
  7. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Место, конечно, не самое удачное, но идея неплохая.
    Хуже было бы, если б аквафреш нарисовали :)
     
  8. Опасная

    Опасная Well-Known Member

    Конечно хуже, пришлось бы за нарушение авторских прав не только перед компанией Glaxo Smith Kline отвечать :D
     
  9. Ko4evnik

    Ko4evnik Member

    Вы работаете в сфере IP?
     
  10. Опасная

    Опасная Well-Known Member

    Нет, но с компанией Glaxo знакома не по наслышке
     
  11. marzen

    marzen Member

    Нет они пластиковую трубу убрали и кабель протянули в железный профиль который в свою очередь привинтили к фундаменту.... Да ещё надумальсь посадить розы колючие возле детской площадки.... Ну и в нагрузку камней насыпали что б детки порозбивали себе головки или стекло кому нибудь, или машину... Такое ощущение что люди которые за ето все отвечаю головой совершенно не думаю....
     
    Последнее редактирование модератором: 10 ноя 2015
    iricha, Степанович и Evgeniy 1984 нравится это.
  12. Чепурный

    Чепурный Active Member

    Что то делали, старались... Всем не угодишь.
     
    UJN нравится это.
  13. Что это такое было со светом? И где вода Подольская 2????
     
  14. Grizvold

    Grizvold Active Member

    Аналогічно Одеська 32, води не було до 8ї ранку, після вона вже була не потрібна ( Що з напругою? Я думала що стабілізатори накриються від таких перепадів ! Скільки ще повинно згоріти техніки, щоб прийняли хоч якісь міри?
     
    Последнее редактирование: 3 ноя 2015
  15. Dshu

    Dshu Active Member

    Я просто офигел - выключение света на 5 мин в течении ночи по несколько раз. Это что за нафиг вообще. Жек в чем проблема ?
     
  16. Доброго дня.
    Проблеми з боку обленерго.
    Вчора, через них, у нас зупинились насоси. Сьогодні теж вимикають без попередження
     
  17. student

    student Active Member

    Уважаемый ЖЕК, вы делаете обход територии? Подольская 2 уже две недели не горит фонарь возле четвертого парадного.
     
    marzen нравится это.
  18. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Уважаемый ЖЭК, в 26м доме, в 3м подъезде, на 1м этаже над первым лестничным маршем справа, вздулась и облупилась краска на стене. Хочу обратить внимание, что это не механические повреждения, а результат некачественной покраски.
    Был бы благодарен за оперативное исправление.
     
    marzen нравится это.
  19. marzen

    marzen Member

     
  20. Доброго дня.
    Прийняли до уваги Ваші звернення.
     
    Serjio нравится это.

Поделиться этой страницей