ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Пропоную розпечатати це фото з відповідним коментарем, та вивісити на нашу дошку "пошани". Нехай люди знають своїх "героїв". Може щось дійде.
     
    saleksey, Vyshneviy и Олегу нравится это.
  2. Олегу

    Олегу Active Member


    ВАРТО!



    ГУКНУТИ І СПИТАТИ З ЯКОЇ ВИ КВАРТИРИ ЗІБРАТИ ПРАВЛІННЯ І ЗАВІТАТИ З ГОЛОВОЮ ОСББ В ГОСТІ З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ А ПОТІМ З ШТРАФОМ!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 20 окт 2015
  3. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Олегу, на клавіатурі Вашого комп'ютера Caps Lock западає, будьте уважні.
     
  4. olha_1

    olha_1 New Member


    Підкажіть чому варто?
     
    Последнее редактирование модератором: 20 окт 2015
  5. Олегу

    Олегу Active Member


    Гукнути і спитати з якої ви квартири зібрати правління і завітати з головою осбб в гості з попередженням а потім з штраф
    ТА НІ


    Місце де більше ніхто не буде будуватися поряд, гарна алея приватний сектор, гарні люди, будинок добротний ціна якість, інфраструктура школи, дитсадки, стоянка поряд.... Головне правильного голову вибрати в будинку.... Господаря ! Нам не дуже пощастило! На вишневій 17 постійно потрібно наголошувати на чомусь вимагати, добиватися щоб це зробилося "...Це не правильно правління і голова який отримує заробітню платню повинен працювати на мешканців і виконувати їхні завдання і бути помічником ,а не тормозити процес.
     
    Последнее редактирование модератором: 21 окт 2015
  6. Инна171994

    Инна171994 New Member

    Здравствуйте,уважаемые жильцы!хочу спросить у вас ,сколько приблизительно Вам обходятся коммунальные услуги?
     
  7. Raketa

    Raketa New Member

    Газ, свет общегосударственные тарифы. Вода цены водоканала. И содержание дома две гривны с копейками, вроде как). Может кто знает точнее


    По голове, не знаю меня он устраивает, и не врет , обещания выполняет. Давно не разговаривали с Александром по вопросу передачи земли. Может у кого есть инфа? Я как то на него наехала, действительно переживала по этому вопросу. Успокоил, обещал до конца года Земля будет в собственности ОСББ. С електрекой довёл до конца и я видела как на него давили по этому вопросу наши соседи, не завидую. Почему то я ему верю. А в любой работе, в работе с людьми тем более, угодить всем не получится.
     
    Последнее редактирование модератором: 22 окт 2015
    Жорж нравится это.
  8. Инна171994

    Инна171994 New Member


    Спасибо большое за ответ))


    А не знаете ,сколько в двухуровневых 128 м.кв. получается в месяц приблизительно? просто переживаем,что очень дорого будет
     
    Последнее редактирование модератором: 22 окт 2015
  9. получается чего ?
    тариф на утримання - 2.16 128*2.16=276
    накопичувальний фонд 0.10 128*0.1 =12.8

    вода - 12.43
    газ (опалювальний сезон 3.6)

    на Вашу площадь рассчитывайте, что будет 3-5куба газа в день. очень помогает программатор на котел.


    Вам в соседнюю ветку. http://novakvartira.com.ua/forum/threads/2447/
    я бы в ВО27 ни в одну из очередей не согласился- детям, на плане, места нет вообще. расстояние между домами будет такое, что соседи смогут переговариваться между домами. проблема парковки будет очень острой. + еще соседи из таунхаузов грозятся судами "за нарушение норм строительства"
    посмотрите указанную ветку форума. думаю много интересного для себя откроете.


    я аж удивился когда не увидел КАПСА в агитаторской листовке ;)
     
    Последнее редактирование модератором: 23 окт 2015
    Жорж нравится это.
  10. Инна171994

    Инна171994 New Member

    Большое спасибо за ответ)
     
  11. Олегу

    Олегу Active Member

    надійтесь! і вірьте далі, а я буду діяти і вас запрошую до активу мешканців будинку щоб ці всі справи пришвидшувалися ,а не чекати доки рак свісне!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 23 окт 2015
  12. Raketa

    Raketa New Member

    Добрый вечер. А какой кандидат на голову сельсовета сейчас фаворит? Кто знает. А то в селе такие страсти))), а мы не в курсе. И кто сегодня у нас агитировал? Что из себя представляет? Интересно)
     
  13. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Незнаю хто агітував, але за те що він обклеяв своїми листівками двері парадного, за нього голосувати не буду. Є ж спеціально відведена ВЕЛИЧЕЗНА дошка оголошень, поштові скриньки. Ні блін, "ВОНО" обливає чисті двері клеєм і ліпить туди свій непотріб. Типу дивіться який я ось перед виборами. Я б подивився на його реакцію, коли б хтось прийшов та наклеїв на його двері в дома. Гнати треба за таке відношення до людей, а не в селещну раду!!!
     
    Жорж и saleksey нравится это.
  14. Raketa

    Raketa New Member

    Никто не отвечает
    100%


    Это Коваленко, вроде врач или доктор.


    И команда у него не очень. Местная знакомая говорила что безпредельщики, и есть судимые по криминальным статьям, кандидаты, от них


    Еще вопрос:
    кто делал профилактику котлу и цена вопроса, к кому лучше обращаться?
     
    Последнее редактирование модератором: 24 окт 2015
  15. Олегу

    Олегу Active Member


    ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

    25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ


    КРЮКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

    КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ


    Відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду Крюківщинського сільського голови


    1.

    Коваленко Олександр Володимирович

    Громадянин України

    04.07.1971

    Вища

    Безпартійний

    Директор

    ТОВ «Люко Плюс»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина, вул. Я.Мудрого, 6

    Самовисування


    2.

    Кріпак Андрій Петрович

    Громадянин України

    05.12.1982

    Вища

    Безпартійний

    Сільський голова

    С. Крюківщина

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Нова, 16

    Самовисування


    3.

    Ющенко Людмила Іванівна

    Громадянин України

    16.08.1980

    Вища

    Член партії Всеукраїнське об’єднання «Батькивщина»

    Секретар

    Громадська організація «Народна рада Києво-Святошинського району»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Дружби, 8, корп. 1, кв. 28

    Висунута районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батькивщина»


    4.

    Жмурко Михайло Казимірович

    Громадянин України

    13.12.1966

    Вища

    Безпартійний

    Старший інспектор

    Добровольчий батальйон патрульної служби особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України в Київській області

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. І.Франка, 60, кв. 1

    Само висуванець


    5.

    Дагаєв Руслан Русланович

    Громадянин України

    22.04.1991

    Вища

    Безпартійний

    Тимчасово не працює

    -//-

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Мічуріна, 2

    Само висуванець



    ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

    25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ


    КРЮКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

    КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
    Відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду Крюківщинського сільського голови


    1.

    Коваленко Олександр Володимирович

    Громадянин України

    04.07.1971

    Вища

    Безпартійний

    Директор

    ТОВ «Люко Плюс»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина, вул. Я.Мудрого, 6

    Самовисування


    2.

    Кріпак Андрій Петрович

    Громадянин України

    05.12.1982

    Вища

    Безпартійний

    Сільський голова

    С. Крюківщина

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Нова, 16

    Самовисування


    3.

    Ющенко Людмила Іванівна

    Громадянин України

    16.08.1980

    Вища

    Член партії Всеукраїнське об’єднання «Батькивщина»

    Секретар

    Громадська організація «Народна рада Києво-Святошинського району»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Дружби, 8, корп. 1, кв. 28

    Висунута районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батькивщина»


    4.

    Жмурко Михайло Казимірович

    Громадянин України

    13.12.1966

    Вища

    Безпартійний

    Старший інспектор

    Добровольчий батальйон патрульної служби особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України в Київській області

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. І.Франка, 60, кв. 1

    Само висуванець


    5.

    Дагаєв Руслан Русланович

    Громадянин України

    22.04.1991

    Вища

    Безпартійний

    Тимчасово не працює

    -//-

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Мічуріна, 2

    Само висуванець



    ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

    25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ


    КРЮКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

    КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
    Відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду Крюківщинського сільського голови


    1.

    Коваленко Олександр Володимирович

    Громадянин України

    04.07.1971

    Вища

    Безпартійний

    Директор

    ТОВ «Люко Плюс»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина, вул. Я.Мудрого, 6

    Самовисування


    2.

    Кріпак Андрій Петрович

    Громадянин України

    05.12.1982

    Вища

    Безпартійний

    Сільський голова

    С. Крюківщина

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Нова, 16

    Самовисування


    3.

    Ющенко Людмила Іванівна

    Громадянин України

    16.08.1980

    Вища

    Член партії Всеукраїнське об’єднання «Батькивщина»

    Секретар

    Громадська організація «Народна рада Києво-Святошинського району»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Дружби, 8, корп. 1, кв. 28

    Висунута районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батькивщина»


    4.

    Жмурко Михайло Казимірович

    Громадянин України

    13.12.1966

    Вища

    Безпартійний

    Старший інспектор

    Добровольчий батальйон патрульної служби особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України в Київській області

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. І.Франка, 60, кв. 1

    Само висуванець


    5.

    Дагаєв Руслан Русланович

    Громадянин України

    22.04.1991

    Вища

    Безпартійний

    Тимчасово не працює

    -//-

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина,вул. Мічуріна, 2

    Само висуванець




    ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

    25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

    КРЮКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

    КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ


    Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Крюківщинської сільської ради

    в одномандатних виборчих округах



    НАШ ОКРУГ № 17 (будинок Вишнева 1, будинок Вишнева 17, вул.Івана-Франка, вул.Перемоги)

    ===============================================


    Гудима Ярослав Миколайович

    Громадянин України

    04.07.1983

    Вища

    Безпартійний

    Керівник проектів

    ТОВ «Онкомедіка»

    08136, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Крюківщина, вул. Вишнева, буд. 17, кв. 112

    Самовисування


    ================================================

    Ар’єв Олег Юхимович

    Громадянин України

    22.11.1955

    Загальна середня

    Безпартійний

    Підприємець

    ФОП Ар’єв О.Ю.

    03087, м. Київ, вул. Ушинського, буд. 11, кв. 17

    Самовисування


    ===========================================

    Гайдаманчук Руслан Сергійович

    Громадянин України

    16.04.1976

    Вища

    Безпартійний

    Фізична особа підприємець

    Фізична особа підприємець

    08136,Київська обл.,Києво-Святошинський

    р-он, с.Крюківщина, вул.І.Франка буд.39-А,

    Самовисування


    ==========================================

    Гостар В’ячеслав Володимирович

    Громадянин України

    01.09.1989

    Вища

    Член Радикальної партії Олега Ляшка

    Тренер-викладач

    Києво-Святошинська ДЮСШ

    08136,Київська обл.,Києво-Святошинський

    р-он, с.Крюківщина,

    вул. Вишнева, буд. 1, кв. 46

    Висунуто Києво-Святошинською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Київській області



    ________________________________________________________________Думайте кого ви обирете від цього буде залежити ваш комфорт!______________________ВИ МАЄТЕ ОБРАТИ ту людину і тих людей які створять комфортне повсякденне життя..............а це ЗААСФАЛЬТОВАНІ ДОРОГИ, ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ, БУДУВАННЯ ПОЛІКЛІНІКИ і НАДАННЯ кваліфікованої і правильної невідкладної допомоги на селі, будування ДИТ САДКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!______________________________________
     
    Последнее редактирование модератором: 24 окт 2015
  16. Raketa

    Raketa New Member

    Вроде и Буханенко балатируется, узнаю напишу)))


    да набрала, сказал тоже идёт на выборы.
    Не понятно, про всех написали а самого "неизвестного"-забыли)))
    Какой избирательный склероз)))
     
    Последнее редактирование модератором: 24 окт 2015
  17. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    :D:D:D я плачу.
    Молчу до выборов.
    Ниче не буду комментировать....
     
    Последнее редактирование: 16 окт 2015
  18. Raketa

    Raketa New Member

    Добрый вечер, за выходные поузнавала, через знакомых расклады по выборам)), ну любопытная яяяя)
    По нашему округу все понятно, агитировать не буду. И так видно кто работает, и такое слово способен "разруливать" ситуации а кто просто разговоры-разговаривает, лозунги и т.д.
    А вот в селе все очень интересно и довольно запутано)), про нынешнюю власть все понятно, парни придя к кормушке лет шесть назад были голы и босы, и представьте себе какие вундеркинды))!! Работая на такой низкооплачиваемой работе умудрились нажить реальные деньжища??? Вопросов конечно много.
    Но и ближайший конкурент фрукт ещё тот. Меня вывели на женщину которая ведёт расследование по прихватизации последних лесных насаждений в наших краях. И как вы думаете кто присвоил и деребанит зеленые насаждения)), конечно кандидат на голову! У ближайших родственников, оказывается, ну случайно конечно), контора через которую прошли множество, мягко скажем, сомнительных сделок с землёй. Плюс в "команда", под видом общественных интересов, занимается вымогательством и рейдерством в селе....
    Вообщем подумать есть над чем. Рассказали очень много, под душевный разговор)), не хватит и часа ч Тобыш все написать, вообщем всем пока.
    Будет что интересное напишу.
     
  19. думаю такие публикации на данном форуме не уместны.
    по дому слишком много вопросов не решено...
     
    Олегу нравится это.
  20. Олегу

    Олегу Active Member

    ДРУЗІ ! Я НЕ ВПЕРШЕ РОБЛЮ ЗАУВАЖЕННЯ ДО НАШОГО САНТЕХНІКА ВІН ПОСТОЯННО КУРИТЬ В
    5- ПАРАДНОМУ КОЛИ ШУРШИТЬ У СВОЇЙ КОПТЕРЦІ ! ЙОМУ ЩО ВСЕ ДОЗВОЛЕНО БО ЙОМУ ГОЛОВА ДОЗВОЛИВ ...ЛЮДИНА НАВІТЬ НЕ ВИБАЧАЄТЬСЯ, А СПРИЙМАЄ ЦЕ ЯК ОБРАЗУ І ДАЛІ КУРИТЬ НА НУЛЬОВОМУ ПОВЕРСІ 5 -ПАРАДНОГО! ЦЕ ЩО ЗА "БЕЗПРИДЕЛ"!


    ТАК ЯК ВИРІШУЮТЬСЯПИТАННЯ В БУДИНКУ ТАК І БУДЕ :(
     
    Последнее редактирование модератором: 27 окт 2015

Поделиться этой страницей