ЖЭК тарифы и коммуникации

Тема в разделе "ЖК Молодежный городок", создана пользователем Alex@ndr, 20 мар 2014.

  1. Grizvold

    Grizvold Active Member

    Дякуємо за фонарики, вони прекрасні ) Тепер в нашому містечку з приходом темряви стає так романтично
     
  2. nata_

    nata_ Member

    Где вода???
     
  3. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    На 20 організовують мітинг по тарифах. Небогу хтось попередив? Буде він ?
     
  4. Grizvold

    Grizvold Active Member

    А чому сьогодні? Можливо варто зарані обговорити дату зборів? Ніхто ж не в курсі про них.
     
  5. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    на 20 вересня...
     
    Grizvold нравится это.
  6. Степанович

    Степанович Active Member

    20.09 о котрій годині? Це пинання цікавить і майбутніх жителів...На форумі про це ні слова....Будь ласка дайте більше інфи...І головне якщо буде забудовник, то мабуть підтянуться і пока не мешканці...
     
  7. zoryanna

    zoryanna Member

    А почему в воскресенье?Обычно Небогы нету.Давайте на 19.09 часиков на 12.00
     
  8. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    в об"явці на 14-00.
     
  9. Степанович

    Степанович Active Member

    ...я про те, що не всі змогли прочитати..Я був в ММ, а об*яви не бачив...Тобто.20.09 в 14.00 і забудовник підтвердив свою присутність?
     
    student и salmart нравится это.
  10. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    Хз хто його напечатав. На дверях прост висить об"явка про збори, а хто ініціатор і інше - хз.
     
  11. Степанович

    Степанович Active Member

    Ваш пост висвітився не коректно, але я думаю шо він адресованний мені... Мене тоже дивують люди, які щось пробують зробити, не продумавши ймовірні варіанти результату від своїх дій.Да якщо не буде забудовника, то я не приїду...Не бачу сенсу...Просто язиком без толку поляпати? У мене немає на це часу...Якщо збиратись то по ділу...Потрібна присутьність людей, які хоть щось здатні пояснити.....Буде відповідальна особа від забудовника(Небога), то приїду і я, і ще не мало людей...
     
    Последнее редактирование: 18 сен 2015
    iricha нравится это.
  12. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Вам необязательно на форуме возмущаться. Не хотите - не приезжайте.
    Лично я благодарен тому, кто собирает собрание и буду там присутствовать независимо от того будет ли там застройщик или нет.
    Когда люди совершают конкретные действия направленные на решение важной проблемы, то их надо поддержать, а не рассказывать что они сделали не так.
     
  13. Степанович

    Степанович Active Member

    Я без Ваших порад впораюсь....,що мені робити...Дописувачі пишуть не про збори, а про мітинг...А це зовсім різні речі...
     
  14. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    будуть збори, ну ачіпятка в мене була...
     
  15. Степанович

    Степанович Active Member

    Упсссс...dergite men9 7-ro
     
  16. Уважаемые жильцы.
    В связи с аварией на системе водоотвода, будет отсутствовать водоснабжение 21.09 до 18:00 ориентировочно
     
  17. King Lion

    King Lion Active Member

    Степанович и Люси нравится это.
  18. Уважаемые жильцы.
    Кто знает человека, который обклеивает все двери в парадных обьявлениями, передайте ему что для этого есть специальные доски. Не нужно портить покрытие дверей.
     
    burun, UJN, iricha и ещё 1-му нравится это.
  19. Степанович

    Степанович Active Member

    Для мене давно все зрозуміло і без обговорення...Я живу в ОСББ вже 15-й рік....Для мене без варіантів ОСББ..
     
  20. fumigator

    fumigator Active Member

    Так ОСББ зявились лише кілька років назад, чи я чогось не знаю?
     

Поделиться этой страницей