ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. anna_13.

    anna_13. Member

    А если заказывать установку котла в "Дизайнуме", то что это за котел? Кто-то может знает?
     
  2. Troleybus

    Troleybus Active Member

  3. kamedia

    kamedia Active Member

    Да, это он.


    я так же такого мнения :)
     
    Последнее редактирование модератором: 8 сен 2015
  4. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Для тех, кто только собирается покупать опишу свою историю. Отдел продаж работает идеально, внимательные, на все вопросы отвечают оперативно. А вот постпродажам зря зарплату платят, я считаю. Ни на один вопрос толком не ответили. Планирую общаться еще с Дизайнумом, посмотрим на сервис.
     
  5. Tymy

    Tymy Active Member

    Сьогодні чоловік їздив в постпродаж писав заяву,щоб не заливали підлогу на кухні, сказали,що відповідь дадуть сьогодні-завтра.Це друга секція першого дому,там ще не заливали поли,готова тільки перша секція.Хто ще писав схожі заяви і що можливо таке,що відмовлять,чи як це розуміти?
    І ще вони не могли найти наш договір і не в курсі,що номерація змінилася квартир,хоча нам про це відомо вже більше місяця.Доказували що наш номер це перша секція і там все вже зроблено,заяву ніяку приймати не будуть,поки наш менеджер не подзвонила туди і не вписала тюльки,тоді вони бігом все понаходили і згадали,що дійсно номерація змінена давненько і дійсно наша квартира знаходиться в 2-й секції)))Короче такий сир-бор,дійсно притензій до них багатенько.
     
  6. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Дивно, коли я приїхав в Дизайнум (пару тижнів назад), мене одразу попередили, що нумерація змінилась, все швидко досить порішали.
     
  7. anna_13.

    anna_13. Member

    Добрый день! Как изменилась??? Мы не в курсе. А каким образом, и по какой причине?
     
  8. Tymy

    Tymy Active Member

    Це вже краще Вам подзвонити до свого менеджера і запитати,я чесно кажучи не пам*ятаю точну причину,щось зв*яано з 5-м поверхом 1-ї секції,якщо я не помиляюсь.
     
  9. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Точно не знаю, но догадываюсь что это связано как-то с 5-м этажом.
     
  10. anna_13.

    anna_13. Member


    Мой менеджер уволился давно. В таком случае куда звонить?
     
    Последнее редактирование модератором: 12 сен 2015
  11. Troleybus

    Troleybus Active Member

    ППО
     
    Последнее редактирование модератором: 12 сен 2015
  12. Tymy

    Tymy Active Member

    можу дати номер свого менеджера,я не думаю що є якась різниця-відповідь то однакова у всіх,або дійсно ППО.
     
    Последнее редактирование модератором: 12 сен 2015
  13. anna_13.

    anna_13. Member

    Спасибо! Я набрала ПП и мне все рассказали.
     
  14. Tymy

    Tymy Active Member

    Скажіть будь ласка,а хтось цікавився в дизайнумі чи можливо замовляв застіклення балкона,яка в них ціна?
     
  15. Olha_13

    Olha_13 Member

    Есть у кого-то информация о состоянии первой секции?
     
  16. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Якщо ви про перший дім, то вже заливають стяжку ( або вже залили)). Таку інформацію чули в Дизайнумі в п'ятницю!


    А от нумерація квартир змінилась точно! В зв'язку з тим, що в кожній секції додали квартири на 5 поверсі. У нас в 4 секції квартира стала на +14 номерів))
     
    Последнее редактирование модератором: 13 сен 2015
  17. Tymy

    Tymy Active Member

    а в нас у другій секції на + 4.
    В 1-й секції стіни стягнуті,поли залиті,3-го числа там були в ППО сказали.
     
    Последнее редактирование модератором: 14 сен 2015
  18. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Сусіди детектед. Який поверх?))))
     
  19. Tymy

    Tymy Active Member

    1-й поверх)))
     
  20. Troleybus

    Troleybus Active Member

    1-шка, два контура теплої підлоги у санвузлі і кухні + розведення на 2 батареї = 13 000. В 2-й секції першого будинку всередині на 4-му поверсі вже штукатурка всередині.
     
    Последнее редактирование: 10 сен 2015

Поделиться этой страницей