ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Кто-то уже имел дело поработать с дизайнумом? Хочу завтра уже договор заключить на проводку, с ними поторговаться реально?
     
  2. Tymy

    Tymy Active Member

    Ми замовляли тільки котла газового і його установку,це нам обійшлося в 17000 грн.Все остальне будуть свої електрики робити.З приводу поторгуватися-наврядчи вдасться,це ж не базар,у них своя узгоджена ціна,але як на мене то дешевше буде найняти електрика наприклад з м.Вишневого чи з Києва,пошукати,повзнавати ціни.
    З приводу здачі нашої Сакури в кінці жовтня-це теж малоймовірно,З деяких джерел,не буду уточняти яких,відомо,що точно не здасться так як обіцяють,скоріше всього до кінця зими 1-й дім буде готовий до здачі,але переживати не потрібно,так як це звичайна справа,для кожного ЖК. Але будемо надіятись,що темпи прискорять все ж таки і здатуть вчасно))))
     
    natali_happy нравится это.
  3. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Потім довбати стіни коли буде штукатурка і класти дроти? Не думаю ще це є раціональним і чи сильно дешевше, адже простіше проклати дроти і потім їх заштукатурити.

    17 тисяч це однокімнатна квартира вийшла? Це виключно котел без розводки труб?
     
  4. Tymy

    Tymy Active Member

    однокімнатна квартира,так це виключно котел без розводки труб. Ну бачите,кожний робить так,як йому удобніше і вигідніше.У нашому випадку саме цей варіант-вигідніший,так як у нас свій електрик,штукатур,плиточник і т.д.і т.п. Короче,люди які займаються ремонтами.
     
  5. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Вони Вас часом не орієнтували по цінам? Розведення труб теж роблять? Чи можна їхні контакти?
     
  6. natali_happy

    natali_happy Active Member

    то ви думаєте штробити стяжку для розводок після здачі будинку?
     
  7. Tymy

    Tymy Active Member

    розведення труб теж роблять,але я казала суму яку нам озвучували в дизайнумі,то мені відповіли,що на стороні найняти електрика,вийде на парочку тисяч грн дешевше вся робота.Нажаль контакти не можу дати,було прохання таке з їхньої сторони.В інтернеті можете пошукати оголошення.


    так,Ви думаєте,що ми одні таке будемо робити після здачі будинку,просто до здачі в експл.,нам ніхто не дасть ключі від квартири,щоб робити цю роботу.
     
    Последнее редактирование модератором: 3 сен 2015
  8. Troleybus

    Troleybus Active Member

    От і я думаю що до стяжки і штукатурки треби покласти дроти і труби, а навісне вже потім думати хто і як. Бо довбати стіни і стяжку взагалі немає бажання.
     
  9. natali_happy

    natali_happy Active Member

    а ми думаєм написати заяву, щоб не заливали стяжку на кухні, бо хочемо там теплу підлогу самі зробити! як ви думаєте- це реально?
     
  10. Tymy

    Tymy Active Member

    Я б із-задоволенням,все б замовила в дизайнумі,щоб не морочити голову,але так як лишніх фінансів чомусь немає,ми посовітувались і прийшли саме до такого рішення,тому що нам саме так дешевше вийде,ну так як маємо свого електрика в сім*ї тай не тільки електрика)))Тай котла можна було не в них замовляти,а купувати в магазині і наймати газовщиків з м.Вишневого(писати заяву на установку кола).Все разом би обійшлося не в 17 а приблизно в 14 тис.грн.Але ми з цим не хотіли морочити голову.


    ой а ми теж хочемо теплий пол в кухню і у ванну,але з приводу цього навіть і не думали.Відпишіться будь-ласочка,якщо напишете заяву і що вам скажуть на це взагалі.
     
    Последнее редактирование модератором: 3 сен 2015
  11. natali_happy

    natali_happy Active Member

    ок! завтра поїдем і ввечері- відпишусь)
     
    Последнее редактирование модератором: 22 сен 2015
  12. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Доречі у санвузлі стяжка і штукатурка не робться (у мене так в договорі).
     
  13. kamedia

    kamedia Active Member

    Это у всех.
    На счет отопления как по мне лучше заказывать у них (разница будет не большой), чтобы потом не дробить стяжку да и ответственность ложится на них. Так же хотим сделать теплый пол на кухне и в коридоре. Обговаривал и на счет обогрева пола, все реально плюс к теплому полу они ставят дополнительный независимый (от батарей) регулятор (хочешь топи, хочешь не топи). А вот проводка и разводка воды это лучше (дешевле) делать уже самим после того как получим ключи.
    P.S: Можно заказать отопления пола без самих радиаторов но потом купить и установить их самим. Но тут обратно нужно мониторить есть ли смысл и какая будет разница.
    Так же спрашивал можно ли сумму разбить по платежам, ответили что нет. Это вот херово.
     
    natali_happy и Tymy нравится это.
  14. anna_13.

    anna_13. Member

    Добрый день всем! Мы тоже будем только котел с установкой заказывать. А на все остальные работы будем заказывать отдельно рабочих после выдачи ключей. Так дешевле. Штробление стен на электрику не так и сложно сделать. Большинство жильцов, я думаю, будут все это делать после сдачи дома. Ни и конечно же, все зависит от материального состояния.
     
    Tymy нравится это.
  15. kamedia

    kamedia Active Member

    Анна, котел котлом а отопление и радиаторы сами будете делать? Ведь штробить стену это одно а штробить пол совсем другое...


    Я так же думаю что не успеют они закончить, но будем надеяться т.к мой второй зависит от сдачи первого :)
     
    Последнее редактирование модератором: 4 сен 2015
  16. anna_13.

    anna_13. Member


    Теплый пол, скорее всего мы делать не будем. Так что штробить пол не придется.
     
    Последнее редактирование модератором: 4 сен 2015
  17. kamedia

    kamedia Active Member

    а разводка труб к батареям? по стенам будете пускать?
     
    Последнее редактирование модератором: 4 сен 2015
  18. anna_13.

    anna_13. Member


    Совершенно верно!
     
    Последнее редактирование модератором: 4 сен 2015
  19. Troleybus

    Troleybus Active Member

    В підлозі, бажано розводку труб до батрей до стяжки замовляти. А водопостачання після стяжки і штукатурки. Так в дизайнумі сказали.
     
  20. kamedia

    kamedia Active Member

    Ну это логично. Но вариант со стенами не исключен, только это уже своими силами.
    Я планирую отопление с подогревом заказывать в дизайнуме до стяжки а все остальное (электрика, водоотвод и канализация) самим. Остается еще не решен вопрос с котлом, думаем у них или самим (по предварительным подсчетам разница не большая) Меня больше волнует вопрос с канализацией :( у них она проходит в маленьком туалете а в ванной и кухне нет. Нужно будет тянуть через кухню и ванну.


    Кто с первого дома уже заказывал отопление по двушке, есть такие? Интересно сколько на данный момент они запросили...
     
    Последнее редактирование модератором: 5 сен 2015

Поделиться этой страницей