ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. little_ketti

    little_ketti Member

    Тут на форумі писали, що переоформили на форвардний контракт обмінявши однокімнатну квартиру на двокімнатну, а отже зараз купують на юр лице. Тоді, якщо я правильно зрозуміла, фіз лице переоформили в юридичне? Застройщик має ж бути один, а отже зараз і в Сакурі застройщик юр лице. Тоді чому б нам не перейти на форвардний?


    Як я і писала раніше, для товщини стіни 380 мм утеплювача в 50мм мало. В інтернеті можна пошукати інформацію про утеплення - все доступно розписано. Для нашої стіни норма 130 мм утеплення пінопласту.

    З приводу Дизайнума
    Ми звертались вже, розмовляли тільки про прокладання труб на опалення в кімнату і кухню (без конвекторів) і про труби на гарячу і холодну воду з ванної в кухню. Відповідь чекали півтора тижні, чесно кажучи не раз телефонували і нагадували. Вартість 8300 грн - це матеріали і робота (в нас квартира 38 квадратів).
    З ціною конвекторів зараз вони не рахують, бо самі ще не знають їхні ціни.
    Для інформації - прокладку труб вони рахують по підлозі, я так розумію для економії матеріалів. Мені здається, більш надійніше по стіні))
    За електророзводку не питали, але вони сказали, що в середньому на однокімнатну квартиру це 16 000 грн.
     
  2. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Не могу дозвониться в Дизайнум уже 3-й день. Тупо трубку не берут, в чем прикол?


    Так про що Ви домовились, можуть вони розпочати до початку стяжки, який план дій взагалі ?
     
    Последнее редактирование модератором: 18 авг 2015
  3. little_ketti

    little_ketti Member

    Ми буквально пів години тому дізнались ціну, будемо вирішувати як краще зробити. В нас 4та секція, тому є час на роздуми.
    А в ідеалі так і є: домовляєтесь про об'єм роботи, ціну, виставляють Вам рахунок і до стяжки виконують роботи.
     
    Последнее редактирование модератором: 18 авг 2015
  4. anna_13.

    anna_13. Member

    А по-поводу стоимости котла не узнавали?
     
  5. Troleybus

    Troleybus Active Member

    +/-400$
     
  6. Olha_13

    Olha_13 Member

    Не знаю звідки ви взяли цю цифру, але у нас на однокімнатну вийшло трохи більше 10000.

    Котел вони казали орієнтовна вартість 16000. Це з установкою та постановкою на сервісне обслуговування.
     
  7. little_ketti

    little_ketti Member

    За електророзводку мене просто зоорієнтували, можливо він помилився і сказав ціну на двокімнатну квартиру. Особисто ми не просили прораховувати по електриці.
     
  8. kamedia

    kamedia Active Member

    Всем привет. Ребята, с переходом на двушку за нами все равно остались эти налоги, правда только за метраж однокомнатной. За докупленные 17 кв.м мы как бы их не платим но эти % заложены в сумму за кв.м.(так нам сказали), 900 грн нам обошлась биржа, через неделю забрали подписанные договора.
    ИМХО им нужно было сразу эти налоги раскидывать на квадратуру чтобы данная сумма потом вообще уже не где не фигурировала.
    Ну форвардный оформлен на физ.лицо Орищин І.В.
     
  9. Tymy

    Tymy Active Member

    Здравствуйте соседи!Мы с первого дома,2-й подьезд.Я понимаю много вопросов по поводу договоров,ремонтов и т.д и т. п.Но у меня вопрос ко всем молодым семьям,у кого есть детки!Кто что знает,слышал по поводу того,в какую поликлиннику детскую можно ставать на учет?Что с садиками?Просто у нас то прописка не Вишневская а села Крюковщина будет,и на сколько я знаю(начиталась)с этим будут проблемы,в садики и поликлинника Вишневская не хотят брать,мол на детей с Вишневого не хватает,а на вас тем более....Может кто то что знает,сталкивался????
     
  10. Troleybus

    Troleybus Active Member

    7,5% так и осталось или все таки меньше? Есть ли смысл им голову морочить?
     
  11. kamedia

    kamedia Active Member

    Да, та и осталось только на метраж однокомнатной. Я не знаю как будет при обычном переходе на форвардный ((


    Вопрос хороший, также придется столкнуться с данной проблемой (садик - школа)
     
    Последнее редактирование модератором: 21 авг 2015
  12. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Доброго дня, сусіди!! хтось був недавно в нашій Сакурі? почали заливати стяжку чи ні? і що ви думаєте на рахунок Дизайнуму? чи не задорого в них? На форумах Піонерського пишуть що ціни в них завишені!:confused:
     
  13. Tymy

    Tymy Active Member

    так,ціни завищені ще й добре...
     
  14. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Взагалі не орієнтуюсь в цінах, на скільки % вони завищують? Мені на однушку нарахували 9800, взагалі не розумію дорого це чи ні?
     
  15. natali_happy

    natali_happy Active Member

    9800 - це за що? і ви вже замовили?
     
  16. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Це за електророзводення, щиток, автомати, дроти, розетки і вимикачі. Це мені нарахували, сьогодні тільки повідомили.
     
  17. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Всем привет! Мы тоже в категории "ждунов". Присоединяемся к форуму. Будем здесь описывать свои впечатления.
    Настораживает, что строительная готовность в договоре - октябрь, а судя по фоткам на сайте - вряд ли успеют. Как считаете?
     
  18. anna_13.

    anna_13. Member


    Доброе утро! Могут и не успеть. Я тоже прикидывала их темпы и продвижение работы. Но переживать не стоит. Это нормальная практика. Даже если опоздают, то разрыв будет незначительным, как по мне.;)
     
    Последнее редактирование модератором: 3 сен 2015
  19. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Да но хотелось бы возиться с ремонтом пока еще тепло.
     
    Последнее редактирование модератором: 3 сен 2015
  20. anna_13.

    anna_13. Member

    По этому поводу я с Вами согласна! Но увы, от нас ничего не зависит.
     

Поделиться этой страницей