ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. guest2012

    guest2012 Active Member

    Простите, я обращалась именно к Ярославу (просто ответ вышел на Вашу цитату). Ничего в Ваших словах обидного и предосудительного не нашла, и считаю, что Ярослав не имеет никакого права так разговаривать с людьми. Я это также уже много раз замечала, и мне кажется, что ему надо пересмотреть свою манеру общения. Просто рано или поздно он попадет на человека, который не так терпеливо и лояльно к нему отнесется.
     
    Жорж нравится это.
  2. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    А, ну тоді ви, дійсно, зрадник:) (шутка)
     
  3. [​IMG][​IMG]

    Люди!!! будьте уважні! ворота знов комусь заважають.
    у 7:20 ворота були відчинені. машин на в'їзд чи виїзд не було.


    я и мои не участвовали.
    в пятиминутках отдыха, от трудов праведных, поглядывал как мячиками цокали на двух столах.
    участие принимали не только из ВО были участники и из ближайших домов. как по мне, то шуму про турнир было больше чем участников.
    по самим играм - глазу приятно, но действо не цепляло. (голова совсем другим занята была) не видел такой партии чтоб "не оторваться" (повторюсь смотрел редко)
     
    Последнее редактирование модератором: 27 авг 2015
    NataOleg и Жорж нравится это.
  4. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Карлсон_на_крайней_крыше, респект.
    Может, из-за того, что не было ажиотажа, я и не заметил движения, наверное ожидал чего-то более грандиозного.
     
    Последнее редактирование модератором: 27 авг 2015
  5. скорей всего. :)
     
  6. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Нічого. Все "велике грандіозне" починається з "маленького і непомітного".


    То майбуть ще не всі прошили ключики.
     
    Последнее редактирование модератором: 27 авг 2015
  7. вариант конечно.... только чего тогда не сообразили что ворота закрыть надобно ?
     
  8. Олегу

    Олегу Active Member

    СТВОРИМО КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ ОДИН ДЛЯ ОДНОГО РАЗОМ!!!


    70bea93e3de7dd93a32dda27c0bc6f4d_yablochny_spas_depositphotos_51015661_m.jpg
     
  9. Олегу

    Олегу Active Member

    =====
    Друзі я не люблю виправдовуватися це не благородно ,але чомусь ВАМ потрібно пояснювати не один РАЗ і ще...РАЗ ! Коли людина пише ............."как прошло? ну Заезжал в 18.50 - движения уже не было" ...........в цих словах є злоратство і блюзнірство, адже людей було достатньо аж до нагородження, а це до початку 22-00 є фото, якщо де кому не видно з балкону людей я ж не можу пальцем тикати де люди відпочивають дивлячись на гру! (чому злоратство ,а тому, що так хочеться комусь 2-3 людям принизити активних людей і це образливо адже ти витрачаєш свої сили для інших, які хочуть кращого для наших мешканців, а саме: знайомства, спілкування, дружби, підтримки один для одного активна група на чолі ЯРОСЛАВА зробили вже достатньо...... пришвидшивши деякі процеси в нашому подвір'ї, і провели не мало акцій ДЛЯ ДІТЕЙ та ДОРОСЛИХ! І будуть продовжувати робити це для гідних людей ! Адже більшість людей в нашому подвір'ї підтримують НАС!!!




    ЖОРА не переживайте ЛІКУЮ і ОПЕРУЮ Я на достатньому рівні як на мій ВІК і не одну людину повернув з того світу!
    І не вам такі висновки робити ви ніхто ! (пишучи такі слова) адже ви навіть не разу не спілкувалися в живу зі мною ... може ви червонієте при спілкуванні чи у вас анурез ! може вам потрібна допомога ?



    ДЯКУЄМО!
     
    Последнее редактирование модератором: 28 авг 2015
  10. Олегу

    Олегу Active Member

    ДРУЗі чому нікого не хвилює,,,,,,, що в нас не світяться ліхтарі на подвір'ї, лампочки біля парадних, ліхтарі на прибудинковій території......????? ВАМ всім всерівно...................... чи тільки я очі розув! ../////..... "чи наша хата з краю.....?"////

    фото (15).JPG фото (11).JPG фото (13).JPG


    НАГАДУЮ!!!

    "СТВОРИМО КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ ОДИН ДЛЯ ОДНОГО РАЗОМ!!!"

    ( ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО З НАС )
     
    Последнее редактирование модератором: 28 авг 2015
  11. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Ярославе, Ви продовжуєте мене тішити. Вочевидь, що Ви не зрозуміли головного - якщо Ви хочете, щоб люди до Вас добре ставилися, тоді потрібно добре ставитися до них.
    У спілкуванні з Вами, я не дозволяв собі ніяких образливих слів, натомість у Ваших постах по відношенню до мене: "РОЗЗУЙТЕ СВОЇ ОЧІ", "НАВІЩО БРЕХАТИ", "в цих словах є злоратство і блюзнірство", "ви ніхто", "ви червонієте при спілкуванні чи у вас анурез".

    ПиСи http://sum.in.ua/s/zloradstvo , тобто, якщо Ви бачите в моїх словах злорадство, значить Ви визнаєте свою невдачу. Від душі бажаю Вам успіхів (без злорадства).
     
    Последнее редактирование модератором: 28 авг 2015
  12. Олегу

    Олегу Active Member

    НАГАДУЮ!!!

    СТВОРИМО КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ ОДИН ДЛЯ ОДНОГО РАЗОМ!!! ( ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ кожного з нас)

    =====
    Якщо я ВАС образив ВИБАЧТЕ ! .............Бо ви образили учасників, спонсорів і організаторів! ((((( і багато раз особисто мене.....слідкуйте і ви за собою......... ))))

    За таку критику до турніру ми тільки усі перемогли, адже це зачипило! значить є контакт!

    Я не хочу щоб ТІЛЬКИ до мене ГАРНО СТАВИЛИСЯ!!!

    І не я програв!

    А програєте саме ВИ !

    ВИ все ж таки не зрозуміли ! Я ХОЧУ, ЩОБ МИ ВСІ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ СТАВИЛИСЯ ОДИН ДО ОДНОГО добре і слідкували за порядком, і були активними, і підтримували один одного !

    І ще хочеться частинку добра хоча б в нашому подвір'ї і це може ВИЙТИ адже я бачу потенціал!

    Дякую!
     
    Последнее редактирование: 20 авг 2015
  13. Олегу

    Олегу Active Member

    Запрошуємо всіх мешканців будинку і їх родичів На АКТИВ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю!

    Вулиця Вишнева 17 " ВИШНЕВА ОСЕЛЯ 2 "

    АКТИВ ЗДОРОВЯ.png
     
  14. Angel

    Angel Member

    Уважаемые соседи продаю 1 комнатную на 4 эт., S=52м2 с ремонтом, в нашем доме ул. Вишневая 17. Если кому интересно пишите.
     
  15. Raketa

    Raketa New Member

    Привет


    Я иногда почитываю форум, не часто, но читаю. Живу на В 17, вижу и слышу, не все конечно, что происходит в доме. Последние публикации убеждают меня в том что "МегаАктив" как то не очень уважительно относится к людям. Откровенное хамство и раньше присутствовало в его публикациях, но на волне "я зробив!!!" )), оно действительно зашкаливает. Постоянное нагнетание какой то необоснованной истерии. Что присуще скорее людям женского пола. Зачем?? Делаешь-молодец. Но что делаеш? И КАК ОБ ЭТОМ РАСКАЗЫВАЕШ?? )) Кроме улыбки и соболезнования ничего не вызывает.
     
    Последнее редактирование модератором: 30 авг 2015
    Жорж нравится это.
  16. Мне одному квитанция за газ не пришла?
     
  17. ALF

    ALF Member

    Не одному. Мне кстати и за квартплату не пришла.
     
  18. Нет. за квартплату мне пришла числа 10го и за свет еще раньше была квитанция.
    Я ж ещё писал, что счётчики у нас на нас "стучат" :)
     
  19. Ferrous

    Ferrous Active Member

  20. по квитанциям за газ...
    отправляют на сайт kv.104.ua
    есть возможность и квитанцию распечатать и провести он-лайн оплату (портмоне)
     

Поделиться этой страницей