ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. Жорж

    Жорж Well-Known Member

    Все правильно, только деюре, владельцем земельного участка является тот, на кого оформлены правоустанавливающие док-ты. Для того, чтобы жителям дома воспользоваться своим законным правом на землю, наверное необходимо через суд лишить нынешних собственников права собственности, а потом уже оформить на себя. Но через через суд будет гораздо гиморнее/дольше/дороже, поэтому всегда лучше договориться. (Может тисками воспользоваться?)
     
  2. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    МЫ только за законные процедуры без криминала

    Но я верю все сложится отлично и без судов/пересудов
     
    Последнее редактирование: 21 июл 2015
  3. Silver_one

    Silver_one Active Member

    а у нас с целевым назначением все оки по всем трем участкам?
     
  4. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    С целевым все более-менее. Вот с землевладельцами и застройщиком не все в порядке. 22 июля 2015г.на дворе вопрос не решен и не решался сторонами.... И все кругом "порядочные" и никак не соберутся и не решат вопрос. Друг на друга обвиняют. Ахинея сплошная.
    Никто не в состоянии повлиять. Жильцам видать побарабану. Не понимают сути проблемы или не хотят понимать....
     
  5. Silver_one

    Silver_one Active Member

    Давай собираться, я готов.
     
  6. Олегу

    Олегу Active Member

    Доброго вам усім дня! Ви усі говорите про землю ......ок це проблема, але дрібних проблем, які впливають на життя ще більше ,а саме ВОРОТА НЕ ЗАКРИВАЮТЬСЯ.......ДЕ ЗАМКИ ДЕ ТІ СИСТЕМИ !!! КОЛИ ВОНИ БУДУТЬ...І ЧИ БУДУТЬ ВОНИ!- ЗАМКИ І СИСТЕМИ!! А ЦИМ ЧАСОМ ХОДЯТЬ ВСЯКІ В НАШЕ ПОДВІР'Я !!! ЗАУВАЖЕННЯ ЧОМУСЬ РОБЛЮ ТІЛЬКИ Я!... :SOS:

    НАСТУПНЕ НА ПРИБУДИНКОВІЙ ТЕРИТОРІЇ ТАК І НЕ СВІТЯТЬСЯ ЛІХТАРІ ОДИН З ЧОТИРЬОХ СВІТИТЬСЯ ЦЕ ЯК РОЗУМІТИ ЗА ЩО МИ ПЛАТИМО І ЧОМУ УСІМ ВСЕРІВНО! :SOS:

    В ПАРАДНИХ СВІТЛО ЧЕРЕЗ ДЕНЬ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ...НІБИТО ПІДНЯЛИ ЗАРОБІТНЮ ПЛАТНЮ ЕЛЕКТРИКУ,А РЕЗУЛЬТАТУ НЕ МАЄ ....!!! ОБІЦЯЛИ НАМ ТУРНІКИ І БРУСЬЯ ГОЛОВА ОСББ ДЕ ВОНИ........!!!! :SOS:
     
    zestline нравится это.
  7. Олегу

    Олегу Active Member

    ВСІМ привіт! Шановні мешканці будинку по вулиці Вишнева 17 вчора ввечері я зателефонував до голови ОСББ з проханням надати поливний шланг для поливу клумби або щоб самі вони полили на що пролунала відповідь ми полємо завтра зранку ШАНОВНІ ви хочете вбити нашу клумбу то поливайте зранку ,а я хочу, щоб ця клумба була ПРЕКРАСОЮ НАШОГО ПОДВІР'Я і її ПОЛИВАТИ потрібно? як і всі інші КВІТИ ВВЕЧЕРІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а не на день, щоб квіти згоріли кібені фені, а я і моя дружина, і ще пару мешканців старалися садили дані квіти!!!! БУДЬ ласка зверніть на це УВАГУ!!!

    СТВОРИМО КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ ОДИН ДЛЯ ОДНОГО РАЗОМ!!!!friends
     
    Последнее редактирование: 27 июл 2015
    zestline и saleksey нравится это.
  8. однако... жаловались на вентиляцию - сделали!!!
    Вот так теперь выглядит на крыше вент. каналы ванных комнат 7го парадного (стояк четвёртых квартир)
    [​IMG] [​IMG]
    т.е. сдвинули козырек и всунули трубу примотав ее проволокой.
    данная секция вытяжки рассчитана на 6ть этажей (делений три * на две стороны.... а где же вытяжка канализации ?)
    смотрю на картинкуи думаю , что одному всунули трубу, а второго будет заливать осадками.

    интересно... от данного телодвижения хоть у кого то реально улучшилась вентиляция ?
    кто то контролировал процесс внесения изменений в вентиляцию ?
     
    saleksey нравится это.
  9. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Ярослав! Про полив - уважуха!
    "Про дрібні проблеми - де замки де системи".
    Проблема где то рядом : долги по комунальным услугам.
    Адекватные люди платят комуналку, но есть и неадекваты ( это чтоб не назвать их дармоедами). И к сожалению их уже накопилось так, что можно было бы все вопросы закрыть, включая и теннисный стол, на который мы дружно сбрасываемся деньгами, и замки и системы и турники.
    Как решится вопрос с неадекватами, так сразу на все будет достаточно средств.
    Подойди к голове ОСББ посмотри сколько денег пришло и куда пошло. В итоге тот кто платит, платит за себя и еще за кого то.
    Есть контингент который успешно пользуется благами нашего дома, и при этом не оплачивает комунальные. А блага это освещение парадного, вывоз мусора, уборка територии и тому подобное) А ведь кошторис складывался исходя из того что все жильцы будут платить.
    Так что - можно конечно поднять вопрос а давайте соберем денег на замок, а неадекваты как были ими так и останутся.
    Давай, если твое самолюбие это не затрагивает.
    Я дам 100 гривен. Но это не правильно на фоне неадекватов.
     
  10. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Якщо я не помиляюсь, то Голова ОСББ на зборах у травні озвучив, що брусья, турніки встановить громадська організація (назву не пам’ятаю) за свій рахунок, типу там якась державна програма є.
    Чи може я не так зрозумів?
     
    Олегу нравится это.
  11. Олегу

    Олегу Active Member

    ТАК БУЛО СЛОВО! :bravo:
    а діла не має:negative: .....


    ДОБРОГО ДНЯ ВСІМ Мешканцям будинку на Вулиці Вишнева 17 !!!

    "Активна ГРУПА" мешканців будинку Збирає кошти на придбання СТОЛА для НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ для користування на загальних підставах дорослих і їхніх дітей в грі настільний теніс!!!

    http://raketka.kiev.ua/index.php?route=product/product&product_id=3970 = 1 ЛОТ =
    http://raketka.kiev.ua/index.php?route=product/product&product_id=4286 = 2 ЛОТ =


    Збірний внесок 100-150 грн ! хто здає гроші той і буде грати в настільний теніс і його діти! Хто не здав гроші ,а захоче грати одна гра 30 грн і так постійно! Гроші будуть використовуватись прозоро для спортивного інвентаря (бамбінтон,шарики,воланчики,ракетки. тощо...!!!)

    зараз зібрано 2100 грн АКЦІЯ в магазині триває до кінця неділі! ДРУЗІ ПІДТРИМАЙТЕ ДАНИЙ АКТИВ!

    Якщо ми назбираємо більше коштів різницю ми ПОВЕРНЕМО НАЗАД людям, які здавали кошти на придбання даного стола!

    ЧЕК і підписи про отримання коштів Знаходяться в МЕНЕ 067-408-01-07 Ярослав! ХТО хоче здати кошти звертайтесь (тільки мешканці будинку по вулиці Вишнева 17)


    "СТВОРИМО КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ ОДИН ДЛЯ ОДНОГО РАЗОМ"
     
    Последнее редактирование модератором: 5 авг 2015
  12. myshkinfever

    myshkinfever New Member

    Подскажите, нужно ли что-нибудь подобное применять к теплому полу? Дело в том, что я планирую заказать в Инсталтрейд и установить электрический нагревательный мат A.Rak в квартиру, и меня интересует данный вопрос
     
  13. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    :) то была инициативна группа, теперь активная группа!!! А организаторы те же! Дом с жильцами пассивным не назовешь....
    Когда турнир?

    Ярослав стол надо брать всепогодный!!! А не для закрытых помещений. Дольше прослужит. Влага и солнце столы для закрытых помещений погубит.
     
  14. Олегу

    Олегу Active Member

    ТУТ НА 4000 ГРН НЕ МОЖНА НАЗБИРАТИ А ВИ ПРОСИТЕ ЗА 10 000-12 000 ГРН :wall:


    іНІЦІАТИВНА ЦЕ ГРУПА, ЯКА ЗАВОДИЛА ЛЮДЕЙ І ЦЕ ПОЛУЧАЛОСЯ В МЕНЕ ,А ТЕПЕР Є ВІДІБРАЛИСЯ АКТИВНІ ЛЮДИ В БУДИНКУ, ЯКІ просто МОВЧКИ БУДУТЬ ДІЯТИ І СТВОРЮВАТИ КОМФОРТ ! А НЕ БАЛАГАНИТЬ!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 6 авг 2015
  15. Олегу

    Олегу Active Member

  16. Олегу

    Олегу Active Member


    ==================НЕЗАБАРОМ!!!==============


    80715aa118e700f57e777f4d1993504eгакаааа.jpg



    ==========НЕЗАБАРОМ==========

    Junior_Strong_afisha_2014вамва.jpg
     
    Последнее редактирование модератором: 6 авг 2015
  17. ну почему сразу 10 ?
    есть дешевле - http://tennis-table.com.ua/product/1116/detalis

    IMHO
    1) организовывать закупку стола для тенниса в августе - поздно. (на улице он будет использоваться до начала школы, а потом мокнуть под дождями и снегопадами ? либо "затеряется" при хранении.)
    2) покупать собирая средства - не рационально при наличии значительной задолженности по коммунальным платежам.
    3) надо отказать в участии и спонсорстве лицам имеющим задолженности по коммунальным платежам.
     
    Ferrous нравится это.
  18. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Можливо це не публічна інформація, але все ж цікаво яку, власник магазину "Лавка", має заборгованість
    перед ОСББ по комунальним платежам. Чи вони є чемними платниками?
     
    Последнее редактирование: 30 июл 2015
  19. Олегу

    Олегу Active Member

    ==========НЕЗАБАРОМ==========

    .ВІДПОВІДЬ: СТІЛ МАЄ ПО-ПЕРШЕ ЧЕХОЛ, ЯКЩО "ВНЕЗАПНО" ПІДЕ ЗЛИВА ! ПО-ДРУГЕ СТІЛ БУДЕ ХОВАТИСЯ В ОДНЕ ІЗ ПАРАДНИХ І ПРИКРІПЛЮВАТИСЯ ЗАМКОМ ДО ПЕТЛІ. І ПО-ТРЕТЄ Є ПРИМІЩЕННЯ В БУДИНКУ ДЕ СТІЛ БУДЕ СТОЯТИ ЗИМОЮ І МИ УСІ ХТО ЗДАВ ГРОШІ БУДЕ ТАМ ГРАТИ У ТЕНІС, А ХТО НЕ ЗДАВ БУДЕ 50 ГРН В ДЕНЬ З ЧОЛОВІКА І ГРАЙТЕ ХОТЬ ДО НОЧІ АЛЕ НАСТУПНИЙ ДЕНЬ ЗНОВУ 50 ГРН ( ЦЕ РОБИТЬСЯ НЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБ КОГОСЬ УЩИМИТЬ ,А ЩОБ МИ ВСІ ОРГАНІЗОВАНО ДОПОМОГЛИ ОДИН ОДНОМУ КУПИТИ НАМ У ПОДВІРЯ СТІЛ ДЛЯ НАС І НАШИХ ДІТЕЙ!!!!


    ВІДПОВІДЬ : І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТІ ЛЮДИ НЕПЛАТЯТЬ, ЗАКІНЧУВАТИ ЖИТИ І РОЗВИВАТИСЯ СПОРТИВНО!!!!!!!

    ВІДПОВІДЬ: БРЕД ! СПОНСОР БЛАГОДІЙНО ВНОСИТЬ КОШТИ ЗНАЧИТЬ І У БУДИНКУ ВИШНЕВА ОСЕЛЯ ЧОМУ ВИ ЖЕВЕТЕ ТОДІ!!!!!!![/QUOTE]


    СКАЖІТЬ НЕ ХОЧЕТЕ ЗДАВАТИ ГРОШІ І ВСЕ БУДЬТЕ МУЖИКОМ А НЕ ОЦІ ПРАВИЛА ....РОБІТЬ ТОДІ ЩОСЬ ЩОБ ПЛАТИЛИ КОМУНАЛКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    ГОКЗЗПКВОЛ.png


     
    Последнее редактирование модератором: 7 авг 2015
    zestline нравится это.
  20. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Ярослав, до Вас претензій ніяких немає.
    Я Вам говорю ДЯКУЮ (звеликої букви) за Вашу активну позицію до громадського життя в Нашому будинку. Багато чомого, завдяки Вам, змінилося на краще в Нашому подвір’ї.:super:friends
    І так ще раз Дякую!

    На теніс в мене бажання здавати кошти немає, тому і не здаю.
    А от на спорт площадку (турніки, бруся та інше), замок до вороті, озеленення із задоволення здам, якщо буде потрібно.

    Чому я згадав "Лавку"? тому, що під виглядом спонсортсва вони, мабуть, хочуть "замилити" звичайним людям очі.
    Самим кращим сопнсорством було б погашення заборогованості, якщо вона таки є.
    Тоді б, можливо, і не потрібно було б збирати додатокові кошти на стіл, на замок тд. і тп.
     
    Последнее редактирование модератором: 7 авг 2015

Поделиться этой страницей