ЖЭК тарифы и коммуникации

Тема в разделе "ЖК Молодежный городок", создана пользователем Alex@ndr, 20 мар 2014.

  1. Степанович

    Степанович Active Member

    Два варіанти...Або створювати ОСББ, або прийде "Приватна управляюча компанія (ПУК)" і буде "руліть" як захоче, тому що немає закону про регламентацію діяльності ПУКу...А з давніх часів вважалось, що не заборонено, те дозволенно....Тому з ПУКом проблем буде набагато більше ніж х ЖЕКом...І не забувайте, що ПУК прийде заробляти на нас...А скільки він захоче заробити то є в компетенції самого ПУКа...;)by-by-by...ОСББ сам встановлює свої витрати і кого потрібно і на який час наймає, на роботу...Зараз будинки нові потрібно тільки піддержувати правильне і повноцінне їх функцінування...ПУКи будуть "битись" за такі об*єкти...В старому житл.фонді потрібно буде "пахать", а в новобудовах можна "по легкому зрубати капусти"...Мене згадаєте, коли в ММ нікого не будуть пускати...Ситуація буде подібна як і з провайдерами...За це можу битись об заклад.
    Пи.Си.Якщо навідь встановити однакові витрати для ОСББ і ПУКу, то те що має заробити ПУК залишиться на рахунках ОСББ...І їх можна використовувати на благоустрій і досконалість...Завжди в ОСББ тариф на обслуговування будинку і прибудинкової території значно менші аніж в ЖЕКу, а тепер в ПУКу...
     
    Последнее редактирование: 16 июн 2015
    Жорж нравится это.
  2. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    ага, нові, АЄОА - ніфіга не доведено до кінця. Електрика - хз звідки, вода - хз звідки, каналізація - хз куди. Гадаєте ПУК не пукне от такого?
     
  3. Степанович

    Степанович Active Member

    Думаю ПУКу по барабану, що за межами ММ...То не його компетенція(парафія)..., так як і не ЖЕКу...До речі між будинкові комунікації(електрика, водопостачання і водовідведення, газопостачання) не входять в сферу впливу ПУКу, але після вводу в експлуатацію, а зараз то проблема забудовника ... Після вводу в експлуатацію то відповідальність постачальників...
     
  4. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Будете главой осбб?
     
  5. Степанович

    Степанович Active Member

    abzacabzacabzacЯ ще не скоро там жити буду....В ММ, я думаю є багато молодих і енергійних людей, готових по працювати для своєї сім*ї і громади...А їнші мешканці допоможуть...Розумію, що це дуже відповідальна справа і мало хто захоче "тягти цей віз", витрачаючи свій час і сили....Але.....
     
  6. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    куди поперед батька в пекло? Там черга вже аж за вугол йде.


    АЄОА


    :D:D:D:D:D:D:D:D:D


     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
    Люси и Evgeniy 1984 нравится это.
  7. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Все понятно ))))))))))))
     
    Evgeniy 1984 нравится это.
  8. Степанович

    Степанович Active Member



    АЄОА???????????????????? Переведіть.........
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
    Evgeniy 1984 нравится это.
  9. julia_

    julia_ Member

    Мое мнение. Быть главой ОСББ-это не работа по совместительству, а место основной работы, на благо жильцов и выполнять эту работу за копейки никто не будет.В противном случае жильцы потеряют на качестве обслуживания, а глава ОСББ будет искать источники нажива.
     
    salmart, БРУНО, Степанович и ещё 1-му нравится это.
  10. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    Але Є Одне Але.
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
    Степанович нравится это.
  11. Степанович

    Степанович Active Member

    АЄОА???????????????????? П
    yr9


    Дуже слушне і доречне зауваження...:super:
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
  12. Люси

    Люси Active Member

     
    Степанович нравится это.
  13. Степанович

    Степанович Active Member

    В випадку з ММ, найкраще створювати ОСББ з декількох будинків поряд, а потім асоціацію ОСББ...Це пов*язано з різними юридичними колізіями, та з проблемами по здачі будинків...Уявіть коли здадуть приміром Од.42...А час це гроші з нашого карману...
    Пи.Си.Асоціація необхідна для корегування спільних дій.Наприклад вивіз сміття прибирання вулиць, освітлення ММ і таке інше...
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
    Жорж и julia_ нравится это.
  14. Yudgin

    Yudgin Member

    Предлагаю устроить выборы главы ОСББ. Присылайте свои предвыборные обещания.
    Я обещаю за деньги ОСББ построить КТП и водонапорную башню, и после этого год работать бесплатно. )))))))))


    Согласен на 100%
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
  15. Люси

    Люси Active Member

    Вас точно не выберемby-by-by
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
    Evgeniy 1984 и julia_ нравится это.
  16. Степанович

    Степанович Active Member

    abzacМи вже заплатили за КТП...А для башти є земля? Генплан затверджений, тому про башту, то ви сказали не подумавши......;)


    yr94to napisano perom
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
  17. julia_

    julia_ Member

    Главное ,что б об этом знал застройщик


     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
  18. Степанович

    Степанович Active Member

    ;)Одне питання ОСББ в окремому будинку і зовсім інше в такому комплексі як ММ. Я зараз живу в ОСББ у нас тоже все супер...До голови правління ходять люди і просять його взятись за ОСББ в сусідніх будинках...
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2015
  19. Люси

    Люси Active Member

    Почитайте сообщение о группах МГ в соц.сетях - наш ЖЭК сообщает, что он -частный. Поэтому вопрос про ОСББ в МГ не так прост
     
  20. Степанович

    Степанович Active Member

    Отож......Я і кажу, що з створенням ОСББ буде сильний спротив....Але закон на стороні мешканців ММ.
    Це моя цитата з вищенаписаного посту.
     

Поделиться этой страницей