ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. Олегу

    Олегу Active Member

    5.2. Повідомлення про проведення загальних зборів членів об'єднання надсилається в письмовій формі і вручається кожному члену об'єднання під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом) на вказану адресу. Повідомлення надсилаються не пізніше ніж за 14 днів до дати проведення загальних зборів. У повідомленні про проведення загальних зборів зазначається порядок денний, дата та місце їх проведення.

    --- ПО-ПЕРШЕ! ЦЕ РОБОТА ПРАВЛІННЯ І ГОЛОВИ ОСББ! МЕШКАНЦІ БУДИНКУ І ТАК БАГАТО В ЧОМУ ДОПОМАГАЮТЬ ПРАВЛІННЮ! А САМЕ ДРУКУЮТЬ ОБ'ЯВИ І ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ В ЖИТТІ ПОДВІР'Я. ЯКЩО ЦЕ НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ ПРАВЛІННЯМ І НЕ КОНТРОЛЮЄТЬСЯ ГОЛОВОЮ, НАФІК ТРЕБА ТАКІ "РАБОТНІЧКИ"

    5.3. Загальні збори правочинні, якщо на них присутні більше 50 (п'ятдесяти) відсотків членів об'єднання. Рішення загальних зборів приймаються 2/3 голосів від загальної кількості голосів членів об'єднання, які присутні на загальних зборах.


    ЩОБ ВИ РОЗУМІЛИ МЕШКАНЦІ І Є ПРАВЛІННЯ ОСББ, А НЕ САМОПРОГОЛОШЕННІ 10 ЧОЛОВІК ПРАВЛІННЯ ТАК НАЗИВАЄМІ "ПРЕДСЕДАТЕЛІ".... ВЛАСНИКИ КВАРТИР І Є НАГОЛОШУЮ ПРАВЛІННЯМ ОСББ !!! І ЯКЩО У ВАС Є ОЧІ КОРИСТУЙТЕСЯ НИМИ НА ДОШЦІ ОБ'ЯВ Є КІЛЬКІСТЬ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ОСІБ. ОРИГІНАЛ ДОКУМЕНТА РЕЄСТРАЦІЇ І КОПІЯ ЗНАХОДЯТЬСЯ В МЕНЕ ТАК ЯК КОНТРОЛЬ РЕЄСТРАЦІЇ ВІВ Я НА ЗБОРАХ 28.05.2015 РОКУ.

    5.4. У разі відсутності кворуму для проведення загальних зборів Правління визначає нову дату і час їх проведення, про що члени об'єднання повідомляються додатково. Нові збори призначаються не раніше 14 днів і не пізніше 30 днів з моменту зборів, що не відбулися, і є чинними, якщо на них присутні не менше 30 відсотків членів об'єднання. На таких зборах рішення приймаються 3/4 голосів присутніх членів об'єднання.

    ОСЬ ВСІ ПИТАННЯ ПРО ПИСЬМОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ ДО ГОЛОВИ ОСББ ПРО НАСТУПНІ ЗБОРИ (ОГОЛОШЕННЯ У ВИГЛЯДІ ОБ'ЯВ БУДУТЬ НАДРУКОВАНОІ І НАКЛЕЄНІ ЗА 2 НЕДІЛІ ДО ЗБОРІВ, ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ 02.07.2015 РОКУ О 19-00 ГОД.

    А что приняли в этот раз?

    ПРИХОДЬТЕ НА ЗБОРИ!

    ЯКЩО У ВАС Є ОЧІ КОРИСТУЙТЕСЯ НИМИ НА ДОШЦІ ОБ'ЯВ
    Є ПОРЯДОК ДЕННИЙ І ВСЕ ІНШЕ ...ПРОШУ БУДЬТЕ УВАЖНИМИ!







    ДРУЗІ !!! ДАВАЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ СТАНЕМО РІШУЧИМИ І ПЕРЕСТАНИМО ДУМАТИ ТІЛЬКИ ПРО СЕБЕ І ДОВЕДЕМО ВСЕ ДО ПОРЯДКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ПОВІРТЕ ВАС ПРОБЛЕМИ НЕ ОБІЙДУТЬ СТОРОНОЮ МИ ВСІ В ОДНОМУ БУДИНКУ ЧИ ВИ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ЧИ ВИ НА 6 ПОВЕРСІ!!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 16 июн 2015
  2. про детскую площадку...
    рядом заселяется дом. вот такую площадку обустроили [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ferrous, Fistawka и Олегу нравится это.
  3. Олегу

    Олегу Active Member

    ДРУЗІ !!! ДАВАЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ СТАНЕМО РІШУЧИМИ І ПЕРЕСТАНИМО ДУМАТИ ТІЛЬКИ ПРО СЕБЕ І ДОВЕДЕМО ВСЕ ДО ПОРЯДКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ПОВІРТЕ ВАС ПРОБЛЕМИ НЕ ОБІЙДУТЬ СТОРОНОЮ МИ ВСІ В ОДНОМУ БУДИНКУ ЧИ ВИ НА ПЕРШОМУ ПО
    А МИ..................................
     
  4. дитячий майданчик встановив замовник будівництва

    Те, що зараз в нас ... встановлювали мешканці.
     
  5. lazand

    lazand Member

    Итак, не поленился, и сходил просмотеть протоколы собраний.
    1. Собрание 23.04.15
    было 97 из 169 членов ОСББ.
    смотрим как голосовали про парковку - 47 против парковки
    Это даже меньше половины от присутствующих!
    Кто тут рассказывал про легетимное решение?

    2. Собрание 28.05.15
    Первое же предложение - зерегистрированно 89 владельцев квартир и 5 арендаторов.
    С какой стати арендаторы принимают участие и голосуют на Собрании членов ОСББ?
    У них были доверенности от владельцев квартир?
    Одно это уже жирно зачеркивает следующее предложение -
    ЗБОРИ ВВАЖАТИ ЛЕГІТИМНИМИ
    И не нашел голосования за парковку.

    итого из протоколов видно. что против парковки во дворе 23.04.15 проголосовало 47 членов ОСББ из 97 присутсвующих - 48% или 30% от общега числа членов ОСББ
    на следующем собрании этот вопрос не переголосовывался

    Обьясните - почему Вы считаете решение про запрет парковки принятым правильно?
     
  6. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Утром 9:00 иду в арке- охладители молчат.
    Вечером в 18:00 иду в арке- охладители молчат.
    23:00 ссцуко включаются и гудят.
    Они что их спецом включают в это время, когда нормальный человек открывает окно, и хочет полежать и чото почитать?
    Эй , магазин, пусть днём гудят, когда всё вокруг гудит.
     
    Ferrous и Silver_one нравится это.
  7. регистрировались только владельцы квартир, зачем врать???????


    За парковку подписи собирали осенью 2014 года, зачем вводите форумчан в заблуждение??????? ходите на собрания почаще, будете в курсе.
     
    Последнее редактирование модератором: 18 июн 2015
  8. lazand

    lazand Member

    отвечу цитатой доктора Олега

    ЯКЩО У ВАС Є ОЧІ КОРИСТУЙТЕСЯ НИМИ НА ДОШЦІ ОБ'ЯВ Є ПОРЯДОК ДЕННИЙ І ВСЕ ІНШЕ ...ПРОШУ БУДЬТЕ УВАЖНИМИ!

    Вы были на этих собраниях?
    Вы читали протоколы на доске?
    В них вранье?
     
    Последнее редактирование модератором: 18 июн 2015
  9. Лінійка

    Лінійка New Member

    Напишіть будь-ласка мобільний номер Олександра, голови ОСББ. Дякую.
     
  10. А Вы были на собраниях? вышли бы и поделились своим мнением перед ОСББ!

    Зачем "махать руками" постфактум?
     
  11. lazand

    lazand Member

    Я на собраниях не был.

    О решениях на собраниях я сужу по официальным протоколам с результатами голосования.

    Я процитировал тексты из этих протоколов. а вы обвинили мея во вранье.

    Но это значит что составитель этих протоколов ( наверное председатель ОСББ) сфальсифицировал протоколы и решения собраний.

    Это серьезное обвинение вам надо его доказать
     
  12. Олегу

    Олегу Active Member

    Правильний..................................... іди в парламент! ..................................хоть щось зроби


    прогрессссссссссссссссс в нас є шланг
     

    Вложения:

    Последнее редактирование модератором: 23 июн 2015
  13. lazand

    lazand Member

    Когда нечего ответить по сути вопроса, то начинаеться хамство и посылание.
    Это в первую очередь, характеризует культурный уровень посылающего.


    Доктор,
    ЯКЩО У ВАС Є ОЧІ КОРИСТУЙТЕСЯ НИМИ НА ДОШЦІ ОБ'ЯВ Є ПОРЯДОК ДЕННИЙ І ВСЕ ІНШЕ ...ПРОШУ БУДЬТЕ УВАЖНИМИ!

    В протоколах все правильно указанно?
     
  14. Олегу

    Олегу Active Member

    сьогодні 15.06.2015 року я вас чекаю на подвірї о 20-00 год, якщо ви власник квартири на Вишневій 17 якщо ви орендар навіть не приходьте (ваш голос можуть вислухати на ЗАГАЛЬНИХ зборах тільки) я вам все поясню ще з іншими представниками осбб правління САМЕ для ВАС ! а про культуру це окреме питання! я вам поясню і продемонструю культуру!


    сьогодні 15.06.2015 року я вас чекаю на подвірї о 20-00 год, якщо ви власник квартири на Вишневій 17 якщо ви орендар навіть не приходьте (ваш голос можуть вислухати на ЗАГАЛЬНИХ зборах тільки) я вам все поясню ще з іншими представниками осбб правління САМЕ для ВАС ! а про культуру це окреме питання! я вам поясню і продемонструю культуру!
     
    Последнее редактирование модератором: 23 июн 2015
  15. lazand

    lazand Member

    Зачем собирать правление ОСББ что бы пояснить только лично мне?

    Поясните здесь всем, если можете, и закроем вопрос

    напоминаю в чем вопрос:
    1. Собрание 23.04.15
    было 97 из 169 членов ОСББ.
    смотрим как голосовали про парковку - 47 против парковки
    Это даже меньше половины от присутствующих!
    Кто тут рассказывал про легетимное решение?

    2. Собрание 28.05.15
    Первое же предложение - зерегистрированно 89 владельцев квартир и 5 арендаторов.
    С какой стати арендаторы принимают участие и голосуют на Собрании членов ОСББ?
    У них были доверенности от владельцев квартир?
    Одно это уже жирно зачеркивает следующее предложение -
    ЗБОРИ ВВАЖАТИ ЛЕГІТИМНИМИ
    И не нашел голосования за парковку.

    итого из протоколов видно. что против парковки во дворе 23.04.15 проголосовало 47 членов ОСББ из 97 присутсвующих - 48% или 30% от общега числа членов ОСББ
    на следующем собрании этот вопрос не переголосовывался

    Обьясните - почему Вы считаете решение про запрет парковки принятым правильно?


    Вы были на этих собраниях?
    В протоколах достоверная информация?

    Я сделал неправильные выводы из данных протоколов?


    Если Вы не можете здесть, на форуме, обосновать в чем я не прав, то что изменит личная встреча с правлением ОСББ?
     
  16. Олегу

    Олегу Active Member


    В МЕНЕ ЧАСУ НЕ МАЄ ВАМ ПИСАТИ ! ВИ ЩО БОЇТЕСЯ ..... ПРИЙДІТЬ МИ ВИДІЛИМ ДЛЯ КОЖНОГО ЧАС ,ТІЛЬКИ НЕ ПОТРІБНО "УМНІЧАТЬ " ОК ТАК, ЩО Я БУДУ ВАС ЧЕКАТИ якщо ви не прийдете значить так воно вам потрібно!!!!1




    lazand........................... я вам оригінали покажу!............тільки прийдіть в мене теж авто я теж хотів би ставити авто, але люди проголусували і я змушений за бортом ставити!!!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 23 июн 2015
  17. lazand

    lazand Member

    Написать для всех времени нет, а на поговорить с одним мной есть?
    Вы боитесь открытости?

    Оригиналы чего Вы покажете?

    Если Вы действително хотите обьяснить - то напишите все обстоятельно здесь в свободное время.
     
  18. Олегу

    Олегу Active Member

    lazand сказал(а):
    Я ОБІЦЯЮ ЩО ПРИ ЗУСТРІЧІ МИ РАЗОМ НАПИШИМО НА ФОРУМІ ПРО ЩО МИ ГОВОРИЛИ ПО ДАНИХ ПИТАННЯХ

    ОРИГІНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ І ПІДПИСІВ ПРО ЗАБОРОНУ СТОЯНКИ ЯК СКАЗАВ ГОЛОВА ОСББ ВЖЕ 82 ГОЛОСИ ВЛАСНИКІВ Є БІЛЬШІСТЬ ДО ВАШОГО ВІДОМА!

    Я ЧЕКАЮ НА ВАС ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙДЕТЕ З ВАМИ БІЛЬШЕ СПІЛКУВАННЯ ВІДСУТНЄ!

    ЩЕ РАЗ КАЖУ ВСІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ МИ РАЗОМ НАПИШИМО НА ФОРУМІ ПРИ НАШІЙ СЬОГОДНІШНІЙ ЗУСТРІЧІ !!!!!

    АЛЕ ВИ НЕ ПРИЙДЕТЕ БО ВИ БОЇТЕСЯ ЗУСТРІТИСЬ....ПРАВДА!!!!
     
  19. lazand

    lazand Member

    Меня удивляет и настораживает такое сильное желание превести наш общественный диалог в личный.
    Зачем Вам это надо?
    Что такого я могу услышать лично от вас, что нельзя написать на форуме?
    Ради чего я должен тратить свое время?

    Значит ли "ВЖЕ 82 ГОЛОСИ ВЛАСНИКІВ Є" что процесс сбора подпией все еще идет?
     
  20. Олегу

    Олегу Active Member


    Ради чего я должен тратить свое время?

    ЗАДАЙТЕ ЩЕ РАЗ САМІ СОБІ ЦЕ ПИТАННЯ



    МИ ЩО ТУТ ТОБІ СЕКРЕТАРІ !!!! ходи на збори або ходи на індивідуальні зустрічі "вельмеповажний" Я СЬОГОДНІ З СУСІДАМИ БУДЕМО НА ПОДВІРЇ З ДІТЬМИ ГУЛЯТИ ! ПРИХОДЬ НІХТО ТЕБЕ НЕ ОБРАЗИТЬ ПРИХОДЬ ЧОГО ТИ ДРУЖИЩЕ!


    АЛЕ ВИ НЕ ПРИЙДЕТЕ БО ВИ БОЇТЕСЯ ЗУСТРІТИСЬ....ПРАВДА!!!! ВАМ ПОФІГ ВИ ПРОСТО ТРОЛЬ! flud
     
    Последнее редактирование модератором: 23 июн 2015

Поделиться этой страницей