ЖК "Щасливий", вул. Леніна 10Г

Тема в разделе "Петропавловская Борщаговка", создана пользователем Сергій С., 16 сен 2014.

  1. Irene

    Irene Well-Known Member

    @Ledirina ,
    как там ваша кошка в окошке?
     
  2. Ledirina

    Ledirina Well-Known Member

    Кошка в окошке, отвлекаться не хочет:)
    Пока без особых изменений. Во дворе куча всякого хлама. Одна техника привозит песок, другая разравнивает. Но думаю, что через дней пять уже что-то будет поинтересней)))
    От кошки привет:)
     
    Irene, dedvadik и Сергій С. нравится это.
  3. Irene

    Irene Well-Known Member

    И ей непременно! как только въедем, обязательно ей угощение купим за то, что бдит на посту. Что она любит?
     
    Ledirina нравится это.
  4. Ledirina

    Ledirina Well-Known Member

    оооо ... эта мадам, как и все двор-терьеры очень привередлива:)
    но я обязательно спрошу, что она желает:))
     
    ДамаМадама и Irene нравится это.
  5. Ledirina

    Ledirina Well-Known Member

    Похоже у вас перед домом скоро будет тротуар. Уже высыпали щебенку:)


    Опять техника и движение:)
     

    Вложения:

    Последнее редактирование модератором: 24 май 2015
    Valushka, Irene, dedvadik и ещё 1-му нравится это.
  6. Ledirina

    Ledirina Well-Known Member

    Строители закончили выкладывать бордюр к тротуару:) быстро они:super:
     
    Сергій С. и Irene нравится это.
  7. Masiana

    Masiana Member

    Добрий день майбутнім сусідам! Хочемо купити квартиру в ЖК Щасливий буд. 10-Г. Підкажіть, будь-ласка, на які "підводні камені" треба звернути увагу при купівлі? Зокрема, цікавить:
    1. Який статус землі під 10-Г?
    2. Що за високовольтна лінія поряд проходить?
    3. На що звертати увагу при укладанні договору купівлі-продажу? і т.д.
    Буду дуже вдячний за відповіді))))
     
  8. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    Земля всього комплексу знаходиться в аренді у сільради на час будівництва. А 10Г вже отримав документи про завершення будівництва, ще в 2014.

    У ВП навіть стверджують, що документи на перші 100 квартир теж оформлені, лише чекають експертної оцінки для "перепродажу" власникам.

    Тобто, ніяких проблем із статусом і призначенням землі на даному етапі вже не повинно бути.

    Ну... А яка Вам різниця, що це за лінія. Ну да, проходить. Скоріш за все, робоча. Питання-то в чому?

    Санітарні норми сам я не читав, чув там щось типу 100 метрів дозволений мінімум. Як воно по факту - не перевіряв.

    Як і у всіх забудовників, наш договір сформульований так, що ніяких претензій до забудовника бути не може ні за яких умов. Немає там на що дивитись, Ви або згодні, або ні.

    Однак, ні про які конфлікти з нашим забудовником саме через договір я ще не чув. Будинки здаются вчасно, суттєвих проблем немає.
     
  9. Katerinka5

    Katerinka5 Active Member

    Робота аж кипить у вас на майданчику - вже вкладають плитку на доріжку:build:
     
  10. Irene

    Irene Well-Known Member

    Спасибо за информацию!!!


    ВП бреше. У нас дуже велика затримка з документами. Мої документи були подані на реєстрацію ще 10 березня і досі не вийшли з державної реєстрації. Я спілкуюся з цього приводу двічи на тиждень з юристом з головного офісу. Офіційна версія - держструктура хоче хабар, а ми чесні, біли і пухнасті, все хочемо по закону, чекайте.


    а оф.форум - то ваще жесть. нема ніякої корисної інформації.
     
    Последнее редактирование модератором: 27 май 2015
    Сергій С. нравится это.
  11. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    Ну, якщо це правда - то це ще не найгірший варіант, насправді. Проблема-то не в забудовнику, а це головне.

    І я не впевнений, що захотів би "прискорення" в такій ситуації. В кінці-кінців, всі свої витрати забудовник так чи інакше покладе на нас, це ж очевидно.
     
  12. Irene

    Irene Well-Known Member

    В мене обставини вимагають прискорення цього процесу. Саме цьому я просила подати мої документи раніше та нічого з цього не вийшло. Ну то такє. На оф.форумі писали. що з 20 травня ми можемо починати ремонти в своїх квартирах. 20 травня - завтра.
     
  13. Katerinka5

    Katerinka5 Active Member

    Я не знаю, чи Вас це втішить, але є чимало новобудов, які закинули. Не добудувавши. Деякі з них буде видно з вікон Вашої квартири.
    Зрозуміло, що всім хочеться по-швидше. Проте Ваш будинок вже майже готовий зустріти нових мешканців);)
     
  14. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    Наприклад? Просто цікаво, про що мова.
     
  15. Katerinka5

    Katerinka5 Active Member

    Та будь ласка) Аквамарін.
    Три висотки на озері (здається ЖК Озерне) міняли забудовників і нарешті добудовані, але ті, хто мешкає в цьому районі чудово знають історію будівництва)
    Будівництво Адмірала 1а - це ціла епопея для вкладників.
    Вважаю, що прикладів досить)
     
    Zeland и Сергій С. нравится это.
  16. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    А, Ви про ці... Так вони всі ніби більш-менш добудовані і не так щоб прямо поруч. Я маю на увазі, точно не руїни, як "паркінг" між нами і Епіцентром.

    Звісно, в цілому - прикладів більше ніж достатньо. Мені було цікаво, що у нас із недостроїв прямо під вікнами.
     
  17. Irene

    Irene Well-Known Member

    Це мене не тішить, ми самі маємо такий сумний досвід з ішним забудовником. Це не вдале порівняння, як на мене. І вже точно не excuse для нашого забудовника.:)
     
  18. Katerinka5

    Katerinka5 Active Member

    Аквамарин?) Третій будинок в такому стані ще до того, як тут 10-А збудували)
    Будинки на озері мали бути зданими в 2008 році.
    За київськими мірками доволі близько - з вікон же видно;)
    Гарного дня!)


    Шкода, коли такmamami9
    Гарного дня!)


    Що Ви маєте на увазі?
     
    Последнее редактирование модератором: 27 май 2015
    Irene нравится это.
  19. Irene

    Irene Well-Known Member

    Хтось наче писав, що будинки над озером мають добудувати, там стройка йде повним ходом. Це було в загальній темі.


     
    Последнее редактирование модератором: 27 май 2015
  20. Katerinka5

    Katerinka5 Active Member

    Звісно йде повним ходом - десь з 2006-го року)
    Туди мешканці району приїжджих друзів водили - на місцеві пізанські вежі помилуватися)
     

Поделиться этой страницей