Софиевская Борщаговка, ЖК "София Киевская", ул. Горького - "Укрполискорм"

Тема в разделе "ЖК "София Киевская"", создана пользователем Kirra, 7 ноя 2012.

  1. tsyganok

    tsyganok Well-Known Member

    Ціни просто жесть! Ось прайс однієї контори.
    Счётчики Стоимость проекта "под ключ", грн
    Apator ELF (механика) диаметр 15, 20, М-BUS 3720
    Zenner Zelsius (механика) диаметр-15 4554
    Zenner Zelsius (ультразвук) диаметр 15 5776
    Zenner Zelsius (ультразвук) М-BUS 6166
    UltraHit Т 230 (ультразвук) диаметр 15 5282
    UltraHit 2 WR-6 (ультразвук) диаметр 15 5930
    UltraHit 2 WR-6 (ультразвук) диаметр 20 6122
    UltraHit 2 WR-6 (ультразвук) диаметр 15, М-BUS 6519


    Вона закладена в ціну за 1 Гкал.


    Платиться все разом, а не окремо. І так само ціна рахується по кв.м. за опалення.
     
    Последнее редактирование модератором: 23 май 2015
  2. Pangola

    Pangola Member

    Про вартість сонячних батарей зможу доповісти у Липні. Митні пошлини теоретично мають бути мінімальні, тому що зе ж green planet.
     
  3. tsyganok

    tsyganok Well-Known Member

    Що таке ОСББ
    Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).
    Відповідно до Закону України «Про Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» , власники приватизованих або придбаних квартир або приміщень в багатоквартирних будинках мають право створити об’єднання співвлаників.
    На думку Голови Правління ОСББ «МАЙОРІВКА», Глуховського Андрія - управління багатоквартирним будинком об’єднанням власників є способом управління, який найбільш повно відповідає інтересам власників приміщень, та дозволяє їм активно брати участь в процесі управлінні своїм будинком.
    Переваги ОСББ.
    Члени ОСББ самі управляють своїм будинком через органи управління.
    • об'єднання власників в дозволяє ефективніше відстоювати свої права, будучи юридичною особою ОСББ зобов'язано представляти інтереси власників приміщень і членів ОСББ в органах державної влади, суді, в стосунках з іншими юридичними особами
    • всі платежі власників приміщень і доходи від використання загального майна поступають на розрахунковий рахунок ОСББ і витрачаються на обслуговування і ремонт будинку
    • члени ОСББ самостійно контролюють фінансово-господарську діяльність товариства за допомогою ревізійної комісії
    • члени ОСББ мають право вибрати обслуговуючу або таку, що управляє організацію, яку можуть змінити в разі неякісного обслуговування будинку
    • товариство має право здавати в оренду і передавати в користування загальне майно будинку і самостійно витрачати отриманий в результаті цього дохід
    • будь-який член ОСББ може бути вибраний членом правління і головою ОСББ • правління і голова ОСББ підзвітні загальним зборам членів ОСББ
    Органи місцевого самоврядування надають всебічну допомогу власникам приміщень при здійсненні вибору способу управління своїми будинками, а також при реалізації ними прийнятих рішень.


    І ще в мене питання до нашого ЖК? Яким чином наше майно, а саме горище продається як коморки? Це майно громади! Тож коли ми створимо ОСББ хто буде відповідати за майно продане на горищі? Підвальні приміщення теж не можна продавати вони у нашій власності. І ми можемо їми керувати. Чи не так?


    Для чого ?
    Навіщо є потрібним і як працює ОСББ
    Хто керує об'єднанням.

    Вищим органом управління ОСББ є загальні збори його членів, які мають виняткове право ухвалювати рішення по наступних, окрім всього іншого, питаннях:
    • затвердження статуту ОСББ та внесення до нього змін;
    • припинення діяльності ОСББ, призначення ліквідаційної комісії, затвердження ліквідаційного балансу;
    • вибір форми управління житловим комплексом, прийняття його на баланс;
    • затвердження річного кошторису, балансу, річних звітів діяльності, затвердження звітів та висновків ревізійної комісії;
    • обрання та відкликання членів правління і ревізійної комісії об'єднання;
    • визначення розмірів внесків та платежів членів об'єднання;
    • створення фондів і затвердження положень про них;
    • визначення розміру матеріального або іншого заохочення членів об'єднання та правління;
    • списання боргів члена ОСББ, якщо той виконав роботи з утримання спільного майна співвласників будинку на суму боргу;
    • спитання про використання об'єктів, що перебувають у спільній власності членів об'єднання;
    • ухвалення рішення про реконструкцію, ремонт будинку, або про зведення господарських споруд;
    • визначення обмежень на користування об'єктами, що перебувають у спільній власності об'єднання;
    • ухвалення рішень про передачу в оренду об'єктів, що перебувають у спільній власності членів об'єднання, фізичним та юридичним особам.


    Як правило, чергові загальні збори проводяться на початку року для звіту правління про фінансово-господарську діяльність та звіту ревізійної комісії про перевірку цієї діяльності, для ухвалення кошторису доходів та витрат на новий рік і для затвердження розмірів внесків (тарифів), а також за необхідності - для обрання нового складу правління та ревізійної комісії.
    Правління є виконавчим органом об'єднання і виконує наступні функції:
    • готує кошторис, баланс об'єднання та річний звіт об'єднання;
    • контролює своєчасну сплату співвласниками внесків і платежів, вживає заходів щодо стягнення заборгованості;
    • розпоряджається коштами об'єднання відповідно до кошторису, затвердженого загальними зборами об'єднання;
    • укладає договори із виконавцями будівельних робіт, житлово-комунальних та інших послуг;
    • веде діловодство, бухгалтерський облік та звітність про діяльність об'єднання;
    • скликає та організовує проведення загальних зборів членів об'єднання.

    Керівником правління і, як правило, головним посадовцем ОСББ є голова правління, який обирається або правлінням зі свого складу, або «напряму» - загальними зборами.
    Голова організовує роботу правління, укладає договори про обслуговування будинку, підрядні та трудові договори з робітниками, організовує діловодство та бухгалтерський облік, контролює надходження платежів від співвласників, організовує безпосередньо утримання будинку та прибудинкової території, представляє ОСББ у взаєминах з різними юридичними особами та виконує ще безліч функцій.
    Якщо голова через зайнятість не може керувати об'єднанням в постійному режимі, то зазвичайнаймається професійний керівник. Дуже часто ним може бути голова ЖБК або ОСББ сусіднього будинку. У такому випадку обраний з числа співвласників голова зазвичай виконує лише «законодавчі» функції на громадських засадах - адміністративні та представницькі, а виконання всієї господарської роботи лягає на запрошеного керівника.
    Ревізійна комісія (або ревізор) є органом контролю за фінансово-господарською діяльністю ОСББ і повинна:

    • контролювати фінансово-господарську діяльність ОСББ, перевіряти виконання кошторису, суми витрат і надходжень, а також внесків та платежів від співвласників;
    • проводити планові ревізії та перевірки фінансово-господарської діяльності ОСББ, а також позачергові перевірки - як на вимогу правління, так і за власною ініціативою;
    • ініціювати скликання загальних зборів у разі виникнення ситуації можливого порушення інтересів ОСББ або виявлення зловживань, здійснених його посадовими особами.


    Хто управляє ?
    Існує два основні варіанти управління будинком.
    Перший, - всі функції з управління здійснюють статутні органи ОСББ, тобто стратегічно - загальні збори, а тактично - правління та його голова.
    Другий, - ОСББ укладає договір з управителем (юридичною особою) і передає їй усі або частину функцій з управління майном житлового комплексу.
    У будь-якому випадку форму управління житловим комплексом затверджують загальні збори. Правління ОСББ може на договірній основі може найняти на роботу управителя - юридичну особу, яка частково здійснюватиме функції з управління неподільним та загальним майном житлового комплексу за дорученням власника (власників) майна і забезпечує його належну експлуатацію.
    Рішення про вибір форми управління приймається кваліфікованою більшістю голосів (3/4 голоси) членів об'єднання, присутніх на зборах. Втім, загальні збори своїм рішенням можуть у будь-який момент змінити форму управління об'єднанням.
    У разі «самоврядування» ОСББ бере будинок на свій баланс. Хоча поняття «балансоутримувач» у даному випадку - умовне. Оскільки окремі приміщення в будинку є власністю їхніх власників, а житловий комплекс в цілому - спільною власністю всіх співвласників, тому і будинок, і інші споруди не можуть бути зазначені як активи ані в балансі ОСББ, ані в балансі іншого управителя.
    Як правило, будинок та інше спільне майно зазначаються у позабалансових рахунках як майно в довірчому управлінні. Процедура прийняття-передачі будинку з балансу комунального підприємства житлового господарства на баланс об'єднання проводиться відповідно до Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 р. № 1521.
    Будинок передається з балансу на баланс разом із планом земельної ділянки, технічним паспортом будинку та відповідною технічною документацією (інвентарна справа, акт про прийняття в експлуатацію, плани зовнішніх мереж). У разі відсутності або втрати вищезазначених документів, виготовлення їх або відновлення є обов'язком організації, з балансу якої передається житловий комплекс чи його частина.
     
    Последнее редактирование модератором: 23 май 2015
    Owner_157, kvito4ka1711, УКСУС и 2 другим нравится это.
  4. kvito4ka1711

    kvito4ka1711 Member

    Починаємо створювати ОСББ! Досить тянути кота за хвіст.
     
    Owner_157 нравится это.
  5. tsyganok

    tsyganok Well-Known Member

    Кошти
    Основні джерела коштів в ОСББ наступні.
    По-перше
    , це статутні внески та обов'язкові платежі самих співвласників будинку - як показує досвід, зазвичай розмір внесків у будинках ОСББ такий самий, як і в будинках, котрі обслуговує ЖЕК, при всьому тому, що якість надання послуг є на порядок вищою.
    Окрім поточних платежів, ОСББ в обов’язковому порядку має створити фонди:
    • ремонтний - для накопичення коштів на ремонт будинку;
    • резервний - для екстреної ліквідації наслідків аварій та інших форс-мажорних обставин.


    При бажанні об'єднання може створювати ще й інші, так звані спеціальні, фонди, такі як, наприклад, на встановлення лічильника тепла тощо

    По-друге, це компенсації з державного бюджету за пільги та субсидії мешканцям будинку.

    По-третє, це кошти з місцевого бюджету на оплату обов'язку колишнього власника будинку (зазвичай територіальної громади в особі ради) - відповідно до Порядку участі в організації та фінансуванні ремонту приватизованих житлових будинків їх колишніх власників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 р. № 572 - брати участь у першому після приватизації капітальному ремонті будинку.

    По-четверте, це доходи від передачі в оренду спільного сумісного майна (підвалів, поверхів колясок, технічних, рекламних площ зовнішніх стін тощо ). Оскільки основну статутну діяльність об'єднання не спрямовано на отримання прибутку та розподіл його серед співвласників, тому ОСББ є неприбутковою організацією, тобто її доходи, окрім доходів від оренди, не оподатковуються.


    Хто господар
    Хто в будинку господар.
    Після введення у 1992 р. в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» громадяни, які користувалися квартирами державного житлового фонду на умовах найму, отримали право на їхню приватизацію в порядку та на умовах, визначених цим законом.
    Одночасно з отриманням у приватну власність своєї квартири громадяни автоматично стали ще й співвласниками усього будинку: ч. 2 статті 10 згаданого закону свідчить, що «власники квартир багатоквартирних будинків ... є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку...
    Допоміжні приміщення (комори, сараї і т. ін.) передаються у власність квартиронаймачів безоплатно і окремо приватизації не підлягають».
    У статті 382 Цивільного кодексу України чітко визначено правовий статус переліченого майна: «Власникам квартири у дво - або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку».
    Це саме право та співволодіння, і, відповідно, розпорядження спільним сумісним майном визначив Конституційний суд України у своєму рішенні від 2 березня 2004 р. № 4-рп/2004, у якому було підтверджено право спільної власності власників приватизованих квартир на допоміжні приміщення, до того ж без зв'язку із фактом створення або відсутності об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.
    Особливість цієї спільної сумісної власності полягає в тому, що її об'єкти не можна поділити на частки, а ці частки - виділити в натурі. Тому всі власники житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку «приречені» бути співвласниками так довго, як довго вони матимуть статус власника житлового чи нежитлового приміщення у цьому будинку.
    А практична сутність права співволодіння спільною власністю у багатоквартирному будинку означає, що тільки співвласники ухвалюють рішення із розпорядження своєю спільною нерухомістю.
    По-перше
    , тільки співвласники визначають - хто управлятиме та обслуговуватиме будинок.
    Іншими словами, окрім самих співвласників конкретного багатоквартирного будинку, цей будинок більше нікому не належить і, відповідно, не потрібний. Поняття «будинки власності територіальної громади» уже давно не відповідає правовим реаліям, оскільки, як правило, усі приватизовані багатоповерхівки належать уже не громаді, а співвласникам. У комунальній власності залишилося лише не більше ніж 10% неприватизованого житла і точно такої частки - у загальному неподільному майні багатоквартирних будинків.
    Тому у мешканців будинку немає іншого виходу, як рано чи пізно навчитися управляти своїм майном та обслуговувати його - створивши об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) або передоручивши це від його ж таки імені ЖЕКу (приватному, комунальному).
    По-друге, незалежно від створення або нестворення ОСББ, співвласники, а не ЖЕК чи місцева влада, вирішують як використовувати свої підвали, дахи, стіни та інше «майно».
    Нічого поганого у тому, що підвал є зайнятим майстернею ЖЕКу чи здається в оренду, немає. Але питання в тому - чи хочуть цього самі власники, або, більш того, чи немає порушень в експлуатації приміщень?
    Наприклад, відповідно до Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 р. № 76, не допускається:
    • використання допоміжних приміщень для розміщення майстерень, комор та інших завдань (пункт 3.1.13.);
    • розміщення в них побутових речей, обладнання, інвентарю та інших предметів (пункт 3.1.14.).

    Так чи інакше, але співвласники багатоквартирного будинку мають повне право або припинити таке несанкціоноване використання їхньої спільної власності, або, наприклад, зобов'язати орендаря провести ремонтні роботи у будинку як «відкуп».
    Таким чином, якщо раптом підвал Вашого будинку здається в оренду і Ви з цим не згодні, тоді насамперед зверніться до органу місцевої влади, який управляє комунальною власністю, з вимогою розірвати договір оренди (див. зразок). Звісно, що ця заява буде першим кроком на шляху повернення права розпоряджатися своїм майном, за яке треба буде ще боротися і написати не один документ.
     
    Последнее редактирование модератором: 23 май 2015
    Vredinka и Roman821 нравится это.
  6. Roman821

    Roman821 Active Member

    Я начал смотреть элетроотопление уже :(, или вообще автономку..юни кто не знает щас нюансы установки?
     
  7. zver79

    zver79 Active Member


    Какое электроотопление? на вводе стоит автомат на 25Аabzac
     
    Owner_157, Katerina13, alex.jf и ещё 1-му нравится это.
  8. Roman821

    Roman821 Active Member

    В этом и проблемма.:( http://kievecogroup.com.ua/ я тут смотрел.
     
  9. tsyganok

    tsyganok Well-Known Member

    Тепер відключатися від ЦО і ГВП та встановлювати систему автономного-індівідуального опалення можна лише у всьому домі. При цьому жителі повинні провести збори, на яких мають створити ініціативну групу з даного питання та ухвалити рішення про облаштування нового виду опалення. Це рішення мають підтримати усі власники приміщень в будинку або їхні уповноважені представники. Не знаю реально це чи ні? Можна спробувати.
     
    VitrS и Roman821 нравится это.
  10. Roman821

    Roman821 Active Member

    оу..
    как все сложно и плохо то....
     
  11. Клім71

    Клім71 Well-Known Member

    Не святі горшки ліплять.Серед нас є набагато розумніші люди як в ЖЕКі, просто єдина в них перевага що в їхнього панат є гроші ,якими можна на перший час перекрити прогалини.При передачі ЖЕКу потрібно буде відчитатись за кожну гривню ,яка поступила на рахунок,комусь прийдеться сісти за грати.
     
  12. irri_79

    irri_79 Well-Known Member

    За таких тарифів в більшості просто не буде можливості оплачувати, тому опалення й гарячу воду все одно відключать...
     
  13. Клім71

    Клім71 Well-Known Member

    ЖЕК нас направляє цінами щоб ми ставили бойлери, бо їм невигідно гріти воду.Але ж бойлер це не вихід, це запасний варіант на випадок ремробіт по обслуговуванні.Ми не купували квартири без гарячої води, і нам непропонували ставити болери коли парили квартири.Треба ПРОКУРАТУРУ,ПРЕСУ,СУД,ГЛАСНІСТЬ, нас надурили , і їх треба на цему зупиняти.
     
    alex.jf нравится это.
  14. Vredinka

    Vredinka Well-Known Member

    На субботник выходим?
     
    Melluni нравится это.
  15. Клім71

    Клім71 Well-Known Member

    Я сьогодні на роботі.-1.
     
  16. Нович

    Нович Member

    Соседи может у кого остался строительный унитаз? Приобрету за адекватную оплату .
     
  17. Vredinka

    Vredinka Well-Known Member

    Давайте у кого выйдет часов на 12, может у кого лопата, сапка или старый веник, выносите и мешки у кого есть
     
  18. Melluni

    Melluni Well-Known Member

    Я можу приїхати, якщо зтось ще обізветься, а то вдвох якось не комільфо прибирати)
     
  19. Vredinka

    Vredinka Well-Known Member

    Я все равно пойду. Начинать нужно с себя
     
  20. Vredinka

    Vredinka Well-Known Member

    Черт( стоит что то напланировать, как появляются важные дела( надеюсь завтра выйду и уберу ща домом((
     
    Dars_and нравится это.

Поделиться этой страницей