ЖК "Вишнева Оселя", застройщик Наливайко Ф.В.

Тема в разделе "ЖК Вишнева оселя", создана пользователем modo, 12 дек 2011.

  1. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Не здається Вам, що це може робити (знімати замки та засуви), власник парковки. Окрім нього я не бачу зацікавлених сторін.
    До речі, а ОСББ звернулось в міліцію по даному факту? Кримінальна відповідальність настає по-моєму від 350 грн. Бо так вночі і ворота знімуть з петель.

    P.S.Замок та засув мабуть треба приварювати намертво до рами воріт, тоді ніхто не зніме.
     
  2. уважаемые соседи, как по мне - ворота из плохого материала. трубчатые, а не литые (толщина слоя краски = толщине металла) - из такого не только задвижку открутят, а и ворота снимут и вынесут.
    почему на въезде во двор не написали то, что на бумажке под стеклом?
     
  3. Silver_one

    Silver_one Active Member

    Зачем писать возле ворот, если все кто был на сборах ОСМД знают, что большинством принято решение во дворе автомобили не ставить...А под стеклом напоминание для тех кто забывает или забивает...
     
  4. Ferrous

    Ferrous Active Member

    На збори далеко не всі приходять, якщо 50% буде то добре. Окрім тих хто проживає, ще приїжджають в гості, а також робочі по будівельним роботам тд і тп. Одному водієві робив зауваження, він відповів "А звідки я знаю, що неможна?". Тому коли повідомлення буде на воротах від ОСББ з печаткою, або ж знак про заборону заїзду, то % намагань заїхати буде менший.


    До речі, я як водій, що був проти заборони паркування, вчора в 19:10 вже не було де поставити і велосипед, не те що автомобіль. А що буде як добудується три будівлі ВО по сусідству - не хочу навіть представляти.:confused:
    Зате як красиво було написано в попередньому договорі із забудовником про наявність паркомістяangel
     
    Последнее редактирование модератором: 22 май 2015
  5. Олегу

    Олегу Active Member


    ТАК в договорі було написано про паркомісто, але люди створили ОСББ і власники квартир мають право голосувати за чи проти ! БУЛО проголосовано проти парко місця є підписи!!

    А ОБ'ЯВА Будь ласка!!! див ФОТО!!!

    фото (5).JPG фото (6).JPG

    ! А ОБ'ЯВА Будь ласка!!! див ФОТО!!!


    СТОСОВНО паркування ! 12.05.2015 в подвір'ї було 5 авто є фото з 17-00 до 23-00 відеоспостереження! і якщо ми будемо своїм прикладом показувати те що ми не паркуємся тоді і інші теж хоча б задумаються, а потім Мамочки самі дожмуть!

    Свідок кв 160


    СТОСОВНО паркування ! 13.05.2015 в подвірї було 5 авто є фото з 17-00 до 23-00 відеоспостереження! і якщо ми будемо своїм прикладом показувати те що ми не паркуємся тоді і інші теж хочаб задумаються а потім Мамочки са
    фото (4).JPG фото (3).JPG


    СТОСОВНО паркування ! 12.05.2015 в подвірї було 5 авто є фото з 17-00 до 23-00 відеоспостереження! і якщо ми будемо своїм прикладом показувати те що ми не паркуємся тоді і інші теж хочаб задумаються а потім Мамочки са
    фото (2).JPG
     
    Последнее редактирование модератором: 22 май 2015
  6. Silver_one

    Silver_one Active Member

    Зате як красиво було написано в попередньому договорі із забудовником про наявність паркомістяangel

    Ага, це прикол. Тому що у всих це було написано, а паркомісць на 15% квартир, то забудовник, трохи прикрасив)))))))))))))))))))))))))
     
  7. Олегу

    Олегу Active Member

    СТОСОВНО паркування ! 12.05.2015 в подвірї було 5 авто є фото з 17-00 до 23-00 відеоспостереження! і якщо ми будемо своїм прикладом показувати те що ми не паркуємся тоді і інші теж хочаб задумаються а потім Мамочки са

    ТАК! згоден! Ви знаєте в мене теж авто ! Але в мене і ДІТИ!


    А хаотичний заїзд у подвір'я чи то з ліва чи з права і такий самий виї'зд по колу... і інколи лякає недавно камера зафіксувала авто, яка форсовано виїжджала з двору і дитина вибігає ще трішки, і ТЮРМА!
     
  8. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Якщо більшість прийняла, що не паркуємось - то я уже і не паркуюсь.
    Тут нічого не поробиш, така демократія.
    Сьогодні зранку виходив з під’їзду 4,5,6 поверхи вже перефарбовано стіни. Дякую приємно.:)
     
    Последнее редактирование: 14 май 2015
  9. lazand

    lazand Member

    А есть протокол решения про запрет парковки?
    Сколько членов ОСББ присутствовали на собрании из общего числа.
    И сколько из них проголосовали за запрет?

    Кто-то видел Устав нашего ОСББ?
     
    BENDEROVEC и michael нравится это.
  10. Дякую всім свідомим автовласникам за вільне від автівок подвіря.
    незважаючи на розчинені ворота автівок було декілька.
     
  11. Ferrous

    Ferrous Active Member

    Устав ОСББ был отправлен на e-mail, каждому кто пожелал этого на первом или втором собрании в 2012-2013 году.
     
    michael нравится это.
  12. lazand

    lazand Member

    если у Вас есть устав, то можете процитировать про порядок обьявления про сборы,
    какой необходим кворум и какая процедура голосования?
    или выложить весь устав здесь
     
  13. Silver_one

    Silver_one Active Member

    Опрос проводился первый раз на собрании, потом письменно и 3-й раз на собрании в прошлом месяце. Присутствуйте на собраниях ОСМД и будете все знать, о них всегда есть информация на "доске объявлений" и наклеена на подъездах.
     
  14. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Форум - открытая площадка, Устав- не обязан быть быть публичным для всех, сугубо для владельцев. Ознакомиться с уставом можно у Головы. Там все прописано. Протокол есть - сохраняется у Головы. Приходите на сборы там нам все расскажете. Грамотные люди нам нужны. А заниматься критикой всегда легко.
     
    Ferrous нравится это.
  15. lazand

    lazand Member

    Это из типового устава, в нашем, наверное, то-же самое:
    5.2. Повідомлення про проведення загальних зборів членів об'єднання надсилається в письмовій формі і вручається кожному члену об'єднання під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом) на вказану адресу. Повідомлення надсилаються не пізніше ніж за 14 днів до дати проведення загальних зборів. У повідомленні про проведення загальних зборів зазначається порядок денний, дата та місце їх проведення.

    5.3. Загальні збори правочинні, якщо на них присутні більше 50 (п'ятдесяти) відсотків членів об'єднання. Рішення загальних зборів приймаються 2/3 голосів від загальної кількості голосів членів об'єднання, які присутні на загальних зборах.

    5.4. У разі відсутності кворуму для проведення загальних зборів Правління визначає нову дату і час їх проведення, про що члени об'єднання повідомляються додатково. Нові збори призначаються не раніше 14 днів і не пізніше 30 днів з моменту зборів, що не відбулися, і є чинними, якщо на них присутні не менше 30 відсотків членів об'єднання. На таких зборах рішення приймаються 3/4 голосів присутніх членів об'єднання.


    Если эти условия не выполнялись, то было не общее собрание ОСББ, а просто собрание граждан, которое не может принимать никаких решений.
     
    BENDEROVEC и michael нравится это.
  16. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Всё верно. Так и должно быть. А шо не было рассылки? Не было кворума? Не было? Ну тогда если человек не г...., то я думаю достаточно и "собрания граждан" для того чтоб услышать мнение большинства и его придерживаться. Большинства тех кого волнует жизнь дома. А не тех кому все похер.
    А если искать к чему придраться то это качество человека врядь ли заслужит уважения окружающих....
     
  17. Silver_one

    Silver_one Active Member

    Спасибо, Алексей, видно что ты человек адекватный!!! Хоть и был, за то, чтобы ставить машины во дворе, прислушался к мнению большинства и соблюдаешь решение ОСМБ.
    К сожалению, есть люди, всегда не согласные с другими адекватными людьми :(
     
  18. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    Я был за то чтобы моя машина стояла под подьездом.
     
  19. BENDEROVEC

    BENDEROVEC New Member

    Олегу: ака ярику
    можеш виложити документально хто був (ЗА) за встановлення ворiт?????
    хто цей бред придумав???? Вiд кого закриватися?????? У нас шо в домi 16-20 квартир???


    А бiльшiсть це хто??? Зграйка тих хто був на зборах. Тобто хочете сказати, що там було 143 представника квартир???? НЕ ВIРЮ!!!!!!!!


    А бiльшiсть це хто??? Зграйка тих хто був на зборах. Тобто хочете сказати, що там було 143 представника квартир???? НЕ ВIРЮ!!!!!!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 24 май 2015
    michael нравится это.
  20. saleksey

    saleksey Well-Known Member

    А ты кто, бендеровец? Гость или власник квартиры?
    Почему бред? И какая разница сколько квартир? 20 или 180? Аргументы в студию
     

Поделиться этой страницей