ЖК "Софиевский", Софиевская Борщаговка (застройщик Мамедов)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry - architector, 6 ноя 2010.

  1. range

    range Active Member

    Тут на вихідних, хтось під вікнами вишневу жигу ремонтував... Я аж заскучав за димоком з того будинку :(
    Реально вихлоп у жиги був чорніший, ніж в мого кума на 30-річному дизельному гольфі.
     
  2. aprilgirl-nastia

    aprilgirl-nastia New Member

    ооо,да... Мужчина, который начал чинить свою машину в 7 утра-мужик... потом этот запах.... а вообще нужно что-то думать на счет бесконечного строительства дома возле гурмана... сколько тут живу, столько они и строят... тем более у них газа нет, они будут и дальше отапливать, а мы и дальше будем наслаждаться гарью и пеплом...
     
  3. Дайте, пожалуйста, телефон куда данные газа скидывать
     
  4. Cumbal

    Cumbal Active Member

    я отправляю смс на номер +38О9354148О9
    кроме тго в Облгазе дали следующие номера для этих целей: 0459855161, 045983675, но я ими не пользовался
     
  5. маша32

    маша32 Well-Known Member

    Соседи.а что за 2 мужика сегодня у нас ходили и звонили в двери? Я выходила на работу.они на 3-ем этаже по квартирам звонили 2-я секция
     
  6. Жорик

    Жорик New Member

    собирают подписи против прогулок детского сада и за шлагбаум...
     
  7. Viktoriya Viktoriya

    Viktoriya Viktoriya New Member

    SOS!!! Уважаемые соседи сегодня произошла кража велосипеда подросткового из под двери по адресу Л.Украинки 19 1-ая парадная, на милицию надежды нет, им по барабану... если кто видел 10.05.2015 с 9 утра до 10.30 как кто ехал или выезжал на красном спортивном подростковом велосипеде обращайтесь по тлф 0680922281 мы будем вам очень благодарны такой велосипед во дворе один был. Ребенок год копил на велосипед и какая-то падла его увела - извините за выражение но уже руки опускаются не знаем что делать давайте как-то бороться с кражами вместе!!!
     
  8. reklamusic

    reklamusic Member

    Ви, щонайменше, вже третіми будете.
    Мій велосипед, напевно, був першим, викрали за 15 хвилинний проміжок, коли дружина виносила сміття і зайшла у фору. Далі на тому ж самому поверсі - у сусіда. Усі веліки дорослі. Міліція сусідові сказала, що це те саме, що залишити машину незачиненою і жалітися, що її обікрали. І це схоже на правду. (Хоча веліки були залочені тросовими замками, та все ж це не врятувало їх, перекусили) АЛЕ!
    Логіка над цими пригодами підказує, що крадій - людина з нашого під'їзду. (Або будинку)
    Бо "нормальний" "гастролер" вдруге (а вже, тим паче, втретє) лізти у чужий під'їзд через два дні після злочину на місце злочину за для нового злочину навряд чи буде (ну хіба що дуже тупий).
    Та ще й треба випасати господарів, тоб-то має бути спільник, і непомітно виринати з краденим веліком через двір. Так що, думається, використовується власна квартира як відстійник.
    Ще після знахідки між 5 і 6 поверхом у два "баяни" - використані шприци з наркотиками, стало зрозуміло, що зі спокоєм можна попрощатися, але ж думалося, що тросики зашкодять - даремно.

    Вихід? - ховати усе своє у себе вдома, або загальні двері від ліфта.
    Та ще й заявити про наркоманів, бо сусіди нещодавно ще такі ж сліди бачили.
     
  9. Мне кажется если бы в подьездах был консьерж или во дворе охрана, то многих подобных неприятных ситуаций можно было избежать.
     
    Naty нравится это.
  10. reklamusic

    reklamusic Member

    А я думаю, що загальні двері на кожну з половин коридору суттєво ускладнили б злочинцям роботу і відбили б охоту до легкої наживи.
     
  11. range

    range Active Member

    У вас в під’їзді ще десь ремонти роблять? Я б швидше подумав на будівельників.
    Шприци можуть бути пов’язані з викраденням велосипедів.

    Доведеться собі таки купити товстий ланцюг.
     
  12. Cumbal

    Cumbal Active Member

    это при условии установки хороших, дорогих общих дверей, а не, как правило, самых бюджетных "у кого что было".. а то вскрываются такие за секунду, а потом за закрытыми общими можно уже с квартирными дорогими возиться минутами..
     
    Naty нравится это.
  13. range

    range Active Member

    А толку з загальних дверей? Тим більше, що жек може бути проти.
    Хоча, сильно сумніваюся, що вони будуть щось по факту продуктивне вирішувати. Так, побубнять і все.
     
  14. Viktoriya Viktoriya

    Viktoriya Viktoriya New Member

    Я про наркоманов ми




     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2015
  15. reklamusic

    reklamusic Member

    Толк простий - вони непрозорі :)
    і ускладнюють побутову крадіжку усяких велосипедів, калясок і санчат.

    А жек - категорія з іншої сторони реальності, вони там не живуть, а працюють; ми тут не працюємо а живемо. В однокімнатках утримувати дитяче причандалля складнувато.

    Якщо жек буде 200% проти - з нього нові, НОРМАЛЬНІ вхідні двері до під'їзду з новими ключами + мінімум, відеозапис ліфта та входу у під'їзд по обидва боки (відеозапис протягом декількох діб, щоб можна було розібратися).
    Тобто - зрозуміло: або жек надає нам право на безпеку, або надає безпеку :)
     
  16. range

    range Active Member

    Ну, що скаже ЖЕК, дізнаємося по факту :)

    В другому й четвертому під’їзді важкувато буде організувати "свої двері" для частини квартир
     
  17. маша32

    маша32 Well-Known Member

    а вы из какой секции?
     
  18. маша32

    маша32 Well-Known Member

    Соседи подскажите.а по вторникам к нам в ЖЕК еще приходит паспортистка?
     
  19. Не все соседи могут согласиться устраивать под своими дверями склад из велосипедов, колясок, санок и прочей дребедени (своей и соседской). Весь цивилизованный мир уже давно придумал как бороться с мелкими кражами и подозрительными лицами во дворах. А у нас ищут легкие пути, а в результате создают новые проблемы.:wall:

     
    aleksey нравится это.
  20. range

    range Active Member

    А це що за метод, бо мені нічого законного в голову не приходить :(
     
    Cumbal нравится это.

Поделиться этой страницей