Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. Добрый день всем соседям! У меня вопрос к тем, у кого двушка - как вы решили проблему с вентиляцией в ванной? Предлагается такой вариант: в ванной со стороны туалета делается вентиляционное отверстие, туда вставляется принудительный вентилятор с обратным клапаном (чтобы запах не шел с туалета), и от него лелается короб до вентиляционного отверстия в туалете. В коробе делается отверстие и вставляется решетка для вытяжки с туалета. Можно усовершенствовать - вместо решетки тоже вентилятор, можно также с обратным клапаном (в этом случае я бы еще предложил сделать в коробе технологическое отверстие или открывающуюся панель - для обслуживания - удаления пыли пылесосом раз в год). Выключатели вентиляторов желательно сделать отдельно от света, можно на поводке. Для любителей можно еще дальше усовершенствовать - поставить в цепь таймеры - для ванной минут 5, для туалета хватит и 3 минуты (вышел из туалета или ванной, включил вентилятор, и не надо волноваться, что забудешь выключить).
     
  2. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    Доброго дня! Така справа хто знає? Зараз договори на газ оформляють тільки після оформлення квартири на себе, можна заплатити по р/р на свою квартиру але на застройщика, питання чи потім не буде проблем коли оформиш на себе квартиру, і скажуть плати ще раз, (ну цеж всі знають в нашій країні це норма,) ну і ще що хочеться зараз заплати, коли ще ціни не космічні!
     
  3. Я думаю, проблем не должно быть - ведь платится по счетчику. Для газовой конторы важно, что все кубы уплочены, а кто их оплатил, дело другое. Но на всякий случай, как полагается по законодательству, оплаченные квитанции храните три года.
     
  4. aivengo-kiev

    aivengo-kiev Member

    Добрый вечер! а можете расписать тарифы что почем? и кто знает где глянуть показатели воды? когда будет домофон?
     
  5. damarchus

    damarchus New Member

    Показники води по ідеї в підвалі кожного під'їзду, там окрема кімнатка виділятись має. А домофон, наскільки я в курсі, вже є - магнітик можна забрати в ЖЕКові
     
  6. Tatinka

    Tatinka Member

    Підкажіть, будь ласка, а де взяти цей розрахунковий рахунок? Так як у ЖЕКу сказали, що за газ оплачується лише після підписання О.Д
     
  7. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    р/р можна взяти в газовій службі у Вишневому! але наш Жек говорить що це не вірно, і потім будемо ще раз плати, після оформлення ОД! Бо рахунок на Ковальчука, але на кожну квартиру свій! Щось дізнаєтесь пишіть! Газовикі говорять типу, не партесь платіть? не знаю що робити, бо зараз можна вложитись в приблино 500грн, а коли буде ОД то це буде 6000грн(((((((((
     
  8. Tatinka

    Tatinka Member

    відповідь з форума:
    RE: НОВОСТИ КОМПАНИИ 1 час назад, 12:54
    Підкажіть,будь ласка, яким чином оплатити газ, якщо основний договір буде підписаний аж у серпні 2015? До того часу не хочеться тягнути, ціна на газ з квітня зростає, і за 9 місяців сума до сплати буде нереальна!
    tatanka
    http://**************/download/file.php?avatar=g2_1395221069.jpg

    Житель
    Сообщения: 1
    Зарегистрирован: 3 часа назад, 11:15

    Вернуться к началу
    RE: ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ 50 минут назад[/paste:font]
    tatanka, доброго дня! Для оплати газу зараз потрібно:
    1. Прийти в офіс забудовника на Волошковій, 80.
    2. Оформити договір з газконторою від імені забудовника (безкоштовно).
    3. Оплатити газ від імені забудовника.
    4. У серпні переоформити договір на газ у газконторі на себе (чи це переоформлення договору на газ платне, я з"ясую протягом дня.).
    Докладніше може пояснити Лілія Григорівна (097) 760 11 07.
     
  9. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    Розмовляв з Лілею Григорівною, сказали брати по телефону в газовій службі свій р/р на свою квартиру і проплачувати, проблем не буде, в ЖЕку запевняють, що все домовлено! Як буди не знаєм:confused:
     
  10. Tatinka

    Tatinka Member

    а ким являється Лілія Григорівна?а за договір з газ конторою щось казала?треба оформляти?і що ви маєте на увазі під:"в ЖЕку запевняють, що все домовлено"?
     
  11. Tatinka

    Tatinka Member

    Знову відповідь з форума:
    дякую за відповідь.Але чому у ЖЕКу кажуть, що це не є вірно?і що нам потім знову прийдеться платити за газ ще раз?Кому вірити?
    tatanka
    http://**************/download/file.php?avatar=g2_1395221069.jpg

    Житель
    Сообщения: 2
    Зарегистрирован: 23 часа назад, 11:15

    Вернуться к началу
    RE: ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ 5 минут назад[/paste:font]
    "Якщо ви ще не оформили квартиру на себе, то можете зателефонувати за номером 045985121 і отримати ОСОБОВИЙ РАХУНОК, за яким платитимете за газ до оформлення квартири на себе." - це мені сказала Лілія Григорівна з ЖЕКу вчора увечері. Облгазу все одно, хто платить, головне, щоб було сплачено, тому повторно платити не доведеться.
     
    smile_in_heart нравится это.
  12. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    В свое время мы тоже платили только номеру р/с и не мучались. А через пол года приехала заключила договор с киеоблгаз и привезла все копии платежек и все. :)


    В свое время мы тоже платили только номеру р/с и не мучались. А через пол года приехала заключила договор с киеоблгаз и привезла все копии платежек и все. :)
     
    Последнее редактирование модератором: 13 мар 2015
    Chaslivui Paren нравится это.
  13. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    Дякую!!! Будемо платити!
     
  14. Mike754

    Mike754 New Member

    Вложения:

    Последнее редактирование: 7 мар 2015
  15. Tatinka

    Tatinka Member

    Підкажіть, хто вже платив за газ через термінал:ввели рахунок і номер квартири і нарахувало 123 гривні, хоча по наших підрахунках мало бути 182.Дані лічильника нікуди не вводили.як воно так розрахувало?
     
  16. Mike754

    Mike754 New Member

    Я платив гроші не дійшли взагалі туди. Краще не ризикуйте.
     
  17. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    краще платити через банк. і через два дні передзвонити спитати чи дійшли гроші!
     
  18. Татти

    Татти Active Member

  19. natata

    natata Well-Known Member

    Я плачу через приват 24, і роздруковую квитанцію на принтері, там є така ячейка "попередні і поточні показники", чого нажаль, немає в терміналах,


    насправді я сплачую по показникам свого лічільника,і раз в три місяці-півроку дзвоню
    КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА ФЕГГ ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ» і уточняю чи є якісь питання ось по цьому номеру тел. (04598) 5-51-21. там називаю свій особовий рахунок,який оформлений на моє ім"я і все перевіряємо
     
    Последнее редактирование модератором: 19 мар 2015
  20. Alex_Kaps

    Alex_Kaps Member

    Шановні сусіди, будьте обачними та обережними!!! У нашому ЖК цигани! Вчора, 12.03 в будинки намагалося пробратися циганча (дівчинка 11-12 років), телефонувало в домофон і просило впустити в будинок. Однозначно, за ним стоять ті, хто чекають "наводок"


    не звертайте увагу на ті розрахунки, то автоматично певні прогнозні суми нараховуються, маючи дані попереднього споживання
     
    Последнее редактирование модератором: 21 мар 2015

Поделиться этой страницей