Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. polzamorkovi

    polzamorkovi Active Member

    Мы тоже начали ремонт делать. Поэтому прошу, кто-то здесь писал, что будет делиться сайтами магазинов отделочных материалов. Так вот можно мне магазин обоев? :)) И линолеума или ламината.
    Кстати, что лучше - ламинат или линолеум? Ламинат вроде громкий какой-то.
     
  2. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Схоже проблему вивозу буд. сміття вдасться вирішити централізовано. На оф. форумі підтримали моє прохання організувати вивіз сміття. Головне тепер щоб зробили його зручним і доступним.
     
  3. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Питання про лічильник на воду.
    У квартирі його немає, та схоже немає зовсім.
    У кого яка є інформація з цього приводу?
    Як буде нараховуватись / кому скільки платити?
     
  4. VadimOrel

    VadimOrel Member

    KonstantinN, лічильники на всі квартири стоять у підвалі(здається, на будинок 2 чи 3 кімнати з лічильниками - по одній на 3 чи 2 під'їзди, в першому точно є), в квартирах їх немає. Платити будемо скільки вкажуть в квитанції. Якщо не вірите, що стільки використали - можете звернутися до жеку, вони з Вами підуть в кімнату в підвалі з лічильниками(вона зачиняється на ключ) і Ви зможете подивитися на покази лічильників.
     
  5. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Дякую, зрозуміло.
     
  6. natata

    natata Well-Known Member

    але майте на увазі, якщо раніше ви платили вже за воду десь, то в ЖК щасливий ваші тарифи будуть вдвічі більші...


    і по лічільнику також...
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
  7. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Це скільки в українських гривнях за 1 кубічний метр?
     
  8. natata

    natata Well-Known Member

    трошки быльше 11 грн за куб, ну сімя з двох працюючих до вечора людей, мінімум 7 кубів води витрачає...
     
  9. Tatinka

    Tatinka Member

    ми приблизно 7 і витрачаємо зараз.нас теж двоє працюючих до вечора людей
     
  10. natata

    natata Well-Known Member

    а у мене і 10-12 буває, евіть коли чоловік у відрядженні чи десь тиждень відпочиваємо... дивна витрата води


    просто раніше также милися і викристовували воду і 4 було...
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
  11. Tatinka

    Tatinka Member

    Доброго вечора!
    Підкажіть хто має яку інформацію по пуску котлів.
    Щойно отримали дзвінок від якогось чоловіка, який займається першим запуском. Каже що ціна першого запуску 300 грн., а потім аккуратно починає "парити" всілякі доп. послуги на сумму 750..
     
  12. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Tatinka, Нам також дзвонив Володимир, але ми вже підключилися. Зателефонували Андрію(телефон його є на попередній сторінці). Правда він запізнився на півгодини(ми домовлялися на 8 ранку, але він минулого дня працював до 23.00 тому проспав). Але це єдиний недолік. Все підключив, розповів, без дод. послуг. Вартість дійсно 300 грн. Сьогодні додатково купив ще стабілізатор(у вартість підключення не входить). Тому рекомендую зателефонувати до Андрія
     
  13. Tatinka

    Tatinka Member

    який ви брали стабілізатор і яка його ціна?
     
  14. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Tatinka, я брав один з найпростіших в практікері, ціна здається 350 грн. За словами Андрія вони ремонтують і без стабілізатора, але 5 днів без котла(термін ремонту якщо згорить щось) - то не дуже весело.

    Сусіди, чи буде хтось сьогодні з шести до восьми в будинку? Є прохання.
     
  15. И все-таки, если несложно, какой из телефонов принадлежит Андрею?
     
  16. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    Номер Андрія 067-577-79-62
     
    Сальвадор Дали нравится это.
  17. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    да сусіди, ((( світло виникають часто, і хто купив стабілізатора правильно зробили! я теж в магазин! жалко котла, і зразу холодно без світла. хто вже забрав сервісні книги на котла? і як це зробити?
     
  18. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Chaslivui Paren, а что у вас котел включили без стабилизатора?
     
  19. KonstantinN

    KonstantinN Member

    А чому стабілізатор - він допомагає тільки при коливаннях напруги, котре не було помічено зовсім.
    Ставити так одразу "джерело безперебійного живлення" UPS.
    Однак я так розумію, що таким чином не світло держава економить, а газ...
     
    smile_in_heart нравится это.
  20. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    KonstantinN, я думаю, что экономят и газ и свет. Хорошо, хоть воду не выключают.
     

Поделиться этой страницей