Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Якщо дивитися формально - то вони цілком праві. В договорі(я мінімум - в моєму варіанті) терміни вказані ще не пройшли і вони мають повне право ще не допускати до ремонтів.
    Не подобається мені те, що задекларували введення в експлуатацію ще в серпні і написали на оф. форумі
    повідомлення від 29-08-2014 18:19. Дана новина досі присутня і на офыційному сайті забудовника
    Тобто мої претензії виключно до невиконаних обіцянок, що давалися в рекламних цілях, але не мали під собою ніяких підстав і тому годівали нас хибними сподіваннями
    Особисто я через подібні обіцянки вже планував з'їхати з орендованної квартири, тому розмовляв з власницею квартири. Добре, шо вона не встигла знайти нових орендаторів і я зміг пролонгувати оренду
     
  2. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    в мене в договорі взагалі грудень(, але хочеться раніше!!!!!!!!!!!!


    Я знімав спокійно три роки, а тут син власниці хоче нас вигнати з дружиною, ситуація дурновати, а Вони пишуть СКОРО!!!!!!!!!!!!!!!СКОРО, а я тягну час!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
  3. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Chaslivui Paren, а Ви не зверталися в особистому випадку до самого Забудовника?
     
  4. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    ні ще не звертався, та я думаю що вбільбшості сусідів також не легкі обставини, судячи як ми всі чекаємо! Зараз думаю що робити(((((((((((((((((((((((((((((((((((( а головне тиждень назад заплатив до 15 листопада......
     
  5. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Шановне панство,

    Заборона початку ремонтів забудовником зрозуміла - газовики можуть не узгодити перепланування
    Але це актуально у випадках, коли інвестори планують робити значні перепланування, що чіпляють газові мережі.
    Багато інвесторів не збираються це робити, а починати ремонти вже необхідно.
    Дано вже багато обіцянок, але не все залежить тільки від забудовника- потрібно усім сторонам вже йти на компроміси.
    Тут є представник забудовника та я просив у відділі продажу донести та узгодити наступну пропозицію:
    Між забудовником та інвестором оформити додаткову угоду або інший регламентуючий документ у якому інвестор у строк до підписання Акту прийому забов'язується не робити перепланувань, по першій вимоги давати газовикам доступ, тощо... взамін на це йому буде дано дозвіл на початок ремонту.
     
    Renovatio и Chaslivui Paren нравится это.
  6. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Ще раз повторюся - мені забудовник сказав, що заборона ремонтів пов'язана не з побоюваннями за перепланування, а в зв'язку з технікою безпеки. Не можна робити ремонти, поки проводяться роботи газовиками. Наскільки це правда я не знаю
     
  7. aivengo-kiev

    aivengo-kiev Member

    И я так понял, что опасность в основном связана с тем, что газовщиков могут побить?:D


    Вот многие пишут, что мол на сайте было---в конце сентября ---- а до этого была новость что новый год новые жильцы будут встречать в квартире, но никто ж не говорил в какой квартире! и с ремонтом или без!--- все чесно.
    P/S я уже от ожидания сам себе злорадствую
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
  8. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    Да, всем эти шутки юмора рассказывают, правда в тупик заходят при упоминании про то, что в предыдущих домах это было разрешено.


    У нас ситуация немного другая, но итог примерно тот же. Ещё месяц и нам будет негде жить.
    Я не понимаю, зачем им впёрлась такая антиреклама?

    Им бы маркетолога, ну хоть хиленького. Который бы выстроил общение с клиентами: отписывался о текущем ходе строительства: проложили трубы туда-то, ориентировочная дата окончания работ такая-то, и публиковать новости каждый день. А звонить и канючить "ну чтоооо там с моей квартиркой", ну заколупало. Не платье я же себе заказала. И раз в месяц читать про "вот у нас всё афигинно - купи квартиру ибо они с документами". Правда они же не говорят с какими документами.

    А когда мне прислали смс про: "посоветуйте наш ЖК другу и выиграйте хренатенюшку", ну блин смс маркетинг - это конечно новое направление, но логика должна же быть. Я разгневанный клиент, я могу посоветовать, что делать с такими советами.

    И если мне ещё один человек из компании скажет "ну у Вас же в договоре декабрь, мы и так раньше срока всё сделали". Ах эти тонкие грани между "введён" и "сдан".

    Будет круто, если ударят морозы. Тогда будем куковать до весны.

    И да приезжать необходимо не в субботу, а в будний день. Потому как отдел продаж, то ни за что не отвечает, что ребятам сказали, то они и знают.
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
  9. Renovatio

    Renovatio Member

    Как до 20 Ноября не ждать ничего??? Ну это трындец(((
    Как куковать до весны?? ((

    Ребят, аж заходить на форум не хочется, сплошные дурные новости(
     
  10. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    Сусіди, а хтось бачив можливо там за будинком стоя газовий шкаф, його підключили, врізалися??? Бо обіцяли ще в суботу що там на два дні роботи(бо щось їм вже мало віриться)??? Він стоя там де вагончики будівельників!!
     
  11. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    ГРП стоит не там где вагончики. Наш дом буковкой "П", так вот он стоит там где верхняя перекладинка. Но по факту нам ещё в позапрошлую субботу обещали, что до среды всё закончат по врезанию, а это было на секундочку 2 недели назад :) Так что "обіцянки-цяцянки" :)
     
  12. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    нє ну капець, задолбало((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
     
  13. Tatinka

    Tatinka Member

    як кажуть:всьо ясно,шо панятно.нічо хорошого.
    давайте краще взнаємо з яких куточків України,і,можливо, не тільки,зібралисьь тут люди=)можливо,земляки знайдуться=)
    Ми з Волинської області,файне місто Ковель,ось уже 9й рік у столиці
     
    damarchus, Chaslivui Paren и igoodcharlie нравится это.
  14. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    да потрібно збиратися, на будній день і їхати, бо це не діло, хтось там щось чув, тей там чув, треба їхати!!!!!!!!!! писати на формі офіційному щоб нас чекали, і нехай нам говорять, щось конкретне і з керівництва!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МИ з Новоград-Волинського))))))))))))))))0
     
    igoodcharlie и Tatinka нравится это.
  15. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    Киевляне, на 12ом поколении решили прервать историю :)
    Ибо хрущёвка - это маленький и персональный ад :)


    Я же вас собираю, собираю, а вы никак :( я готова с работы отпроситься и приехать "порычать" :)
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
    Tatinka нравится это.
  16. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    давайте почнемо з понеділка домовлятися, нехай всі перечитають форум, може наші Новобудовці якусь конкретну інфо кинуть на сайті(хоча мало віриться)!! А ні то на вівторок, середу - можна зібратися і "порычать" !!
    хоча хто хоче пишіть час будемо думати разом!!!!!!!!
     
    Последнее редактирование: 30 окт 2014
  17. stamp

    stamp Active Member

    не тягне на батьківські землі ?) Ковель справді гарне місто, не розумію шо тут ловить в Києві )
     
  18. Tatinka

    Tatinka Member

    Перідично тягне=)відпустки проводимо там=)а тут, поки що, окрім роботи та ще недобудованої квартири нічого не тримає))))
     
  19. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    Народ ніхто не дзвонив не питав, як там справи??????????? а то я весь тиждень дзвонив, вже їх задовбав!
     
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015
  20. aivengo-kiev

    aivengo-kiev Member

    писал в чат, говорят в конце ноября
     

Поделиться этой страницей