Будинок 1В. welcome to go home!

Тема в разделе "ЖК Европейське місто", создана пользователем fialka, 27 май 2014.

  1. kenzukko

    kenzukko Active Member

    Alexander007, будьте реалістом, подивіться веб-камеру. Під’їзд до будинку не готовий, які ключі? Чи ми будемо пробиратися через будівельні завали? За старою доброю забудовницькою традицією, ключі нам віддадуть ближче до останнього дня за договором, тобто незадовго до 30.09. Якщо буде значно раніше - чесне слово, сильно здивуюся.
     
  2. Alexander007

    Alexander007 Member

    Я все надіюсь на краще :)))) ці дні, що залишились, так довго йдуть, наче роки )))) Думав може хтось та й чимось порадує. ЗА те, що ключі віддадуть десь в 30 числа вересня, глибоко в душі я це розумію ))
    Я вже готовий прийняти квартиру без тих алей і під'їздів ))) лише б по скоріш в свою квартиру, в рідну оселю )) Сказати хазяїну такі слова: "мы съезжаем"
    ех.....чекаэмо...... :hyh:
     
  3. fialka

    fialka Well-Known Member

    Alexander007, по последним данным ОП - ключи обещают в первые две недели сентября)
     
    Alexander007 нравится это.
  4. Олюсик

    Олюсик New Member

    Здравствуйте, соседи;) мы из 4 подъезда, 10 этаж
     
  5. fialka

    fialka Well-Known Member

  6. K&G

    K&G Member

    Добро пожаловать!
     
  7. Lenа_n

    Lenа_n New Member

    Здравствуйте) 1 подъезд, 3 этаж
     
    fialka и kizima нравится это.
  8. kizima

    kizima Well-Known Member

    Добро пожаловать! Скажите, пожалуйста, когда Вам сказали будут ключи выдавать? После подключения всех коммуникаций, или возможно есть надежда, что раньше?


    Соседи, поделитесь информацией на счет аллейки. Я смотрю онлайн, что ее по кругу асфальтируют, а не плитку кладут. Это получается на нее можно будет машиной заезжать или это просто асфальтом пешеходную зону делают? Просто изначально говорилось, что это сугубо прогулочная аллейка с фонтаном и лавочками, без заезда для машин. Я надеюсь ничего не поменялось?
     
    Последнее редактирование модератором: 7 сен 2014
  9. fialka

    fialka Well-Known Member

    Lenа_n, здравствуйте! А мы со второго этажа)))
     
    Lenа_n нравится это.
  10. divikon

    divikon Active Member

    Ключи обещают выдать после приема дома газовщиками. Газовщики должны принимать дом в 20-тых числах сентября.

    Асфальтированная алея это велосипедная дорожка! Заезда машин туда не будет.
     
    Evgenika, kizima и fialka нравится это.
  11. kizima

    kizima Well-Known Member

    Спасибо Вам за информацию!
     
  12. Lenа_n

    Lenа_n New Member

    Мне сказали ключи будут только к концу сентября...
     
    Последнее редактирование модератором: 9 сен 2014
  13. Kiene

    Kiene Member

    На визуализациях комплекса видно, что там предусмотрены парковочные места для машин и что эта аллея будет открыта для проезда. Или проект уже пересмотрели в пользу велосипедных дорожек?
     
  14. divikon

    divikon Active Member

    инфа от ОП, за что купил - за то и продал:)
     
  15. Kiene

    Kiene Member

    Главное тогда, что бы хорошенько столбиками отгородили. Иначе парковка там все равно будет :)
     
  16. Evgenika

    Evgenika Well-Known Member

    Ну для "*****" хоть Китайскую стену возведи - итог будет один и тот же. А у Вас ведь будет еще один паркинг между 3м и 4 (или какой он там по счету). Нужно иметь последнюю стадию кретинизма чтобы при этом лезть на газоны своим корытом.
     
  17. kenzukko

    kenzukko Active Member

    divikon, у ВП щодня новий план і новий проект) з весни вже бачив 3 варіанти алеї, і всі три "вже затверджені". побачимо, на що буде схоже)

    Evgenika, як показує досвід, з кретинізмом в нашого люду все добре, тому я би городив якимись кущами, щоб лізти було нікуди.
     
  18. divikon

    divikon Active Member

    kenzukko, да на днях рассказывали с учетом того что где будет)
     
  19. kenzukko

    kenzukko Active Member

    шановні майбітні сусіди!

    є конструктивна пропозиція. напрягти жек/відділ продажів/чи кого там ще хай йому грець на те, щоб встановити домофони у нашому будинку якомога скоріше після передачі нам ключів. якщо вони не спроможні зробити це, ми можемо організуватися й самі, чи не так?

    агрументи:
    1) з перших місяців у будинку навряд чи хтось житиме, крім робітників-ремонтників. це створює велике поле для діяльності всіляких пройдисвітів; закриті на вході двері автоматично їх відсіюватимуть.
    2) ночами в перші місяці нікого в будинку не буде. уявіть, які це можливості для вандалів і потенційних грабіжників.
    3) чим раніше домофони - тим більш організованими стануть мешканці в їх використанні.

    одразу відповідаю на контраргументи:
    1) домофон нічого не дає - вже обговорювалося. вам особисто не дає, а під’їзду і ліфту - дає, тому досить "скігліті".
    2) ремонтні бригати триматимуть двері постійно відкритими - не постійно, а лише коли носитимуть матеріали. це не такий тривалий час, і в підпиранні дверей цеглинкою ніякої катастрофи нема. проте решту часу двері будуть замкнені, а особливо вночі.
    3) це додаткові витрати, може потім? - потім доведеться ремонтувати під’їзд чи лагодити ліфт, а це дорожче. у гіршому випадку - переживати пограбування щойно обставленої квартири. треба деталі - милості прошу на форуми інших жк чи до сусідів інших будинків.
     
    kizima, Kiene и dredstu нравится это.
  20. fialka

    fialka Well-Known Member

    kenzukko, я підтримую пропозицію щодо встановлення домофонів в нашому будинку як найшвидше!
     
    dredstu нравится это.

Поделиться этой страницей