Будівництво 5-ти поверхівок в полі біля Вишневого

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Andriy, 16 окт 2013.

  1. Barmaley

    Barmaley Member

    Nasa, а скількі гривень в них за бакс? Не знайшов на сайті.
     
  2. stamp

    stamp Active Member

    скількі не жалко :beer:
     
    Shpitzbergen и Nasa нравится это.
  3. Nasa

    Nasa Member

    Barmaley, я не знаю. Самій цікаво. Як я розумію, він змінюється кожен день взалежності від курсу.
     
  4. toronto

    toronto Active Member

    типа 12000 грн квадрат?) не хило даже для Киева))
     
  5. графиня

    графиня Active Member

    Добрый вечер.Скажите пожалуйста кто то уже купил здесь квартиру.Люди отзовитесь))))))))
     
  6. графиня

    графиня Active Member

    Так вы взяли здесь квартиру.Документы на застройку и разрешения видели????
     
    Анна_Дор1986 нравится это.
  7. Nasa

    Nasa Member

    графиня, доброго дня! Ви наша сусідка? З якого підїзду?
     
  8. графиня

    графиня Active Member

    Та вот еще думаем что делать.Начиталась по форумам о застройщике так теперь и не знаю,что делать.1 Это то что платят за свет сумашедшие деньги за 1 кв 1.39,второе это то что не могут никак оформить договора на себя платить за газ и за свет ездят по тысячу раз в Вишневое а там их отправляют до застройщика,который за то что бы ни ездит по Вишневом берет деньги типа я ко бы сам все оформит.Второе то что у них на период рассрочки нет фиксации на курс доллара и так по курсу 8 это были одни деньги по этому курсу это другие деньги.А когда взяли и когда говорят вам о сдаче дома????


    А вдруг завтра курс доллара будет 20 тогда это квартира будет суперовски дорогая cry
     
    Последнее редактирование модератором: 31 авг 2014
  9. Nasa

    Nasa Member

    Взяли в травні, офіційна здача будинку на 1 січня, але ми сподіваємось раніше. Всі документи проглядали наші юристи, сказали, що все стандартне. Ми точно значи, що хочемо жити коло Вишневого, і серед усіх забудовників зупинилися саме на цьому. Ми не шкодуємо, а Ви вже вирішуйте.
     
    Анна_Дор1986 нравится это.
  10. графиня

    графиня Active Member

    А вдруг завтра курс доллара будет 20 тогда это квартира будет суперовски дорогая так луч
    Я просто смотрю на форуме не много людей которые здесь взяли.Или кто то еще есть???А у отзовитесь.Та мы вроде уже и квартиру выбрали и залог оставили та ситуация в нашей стране не дает покоя.Не знаем что делать а время до вторника на раздумие.А вносили деньги в долларах или гривнах по какому курсу как брали считали вам????Вы брали рассрочку или 100% оплата происходила????
     
  11. Nasa

    Nasa Member

    графиня, всі ціни вказані на сайті є актуальними, і як ви кажете, в зв'язку з ситуацією в країні купувати квартири не спішать. Можливо якби в нас була змога почекати кращих часів ми б і потянули, але $ активно ріс і ми вирішили брати. Сьогодні були на будівництві. Дуже довольні швидкостями, нашу квартирку вже штукатурять зсердини, підїзд вже майже весь побілений. Еххх, скоріше б отримати ключі:build:

    P.s. Ви не з податкової будете4to napisano perom, бо якісь уже дуже конкретні запитання;)
     
  12. графиня

    графиня Active Member

    Мы обычная семья ,которая просто в этом деле профи насчет курса и оплаты и тд.Нам вообще менеджер сказал что ключи будут выдавать в октябре так что стройка идет вполне закономерно они хотят до зимы сдать обьект.У меня очень много уже знакомых живут в этом городке но они еще брали до этого беспридела в стране.


    Я имею ввиду курс доллара))))))))))
     
    Последнее редактирование модератором: 31 авг 2014
  13. Irinka89

    Irinka89 Member

    Nasa, доброго дня. Ми купили квартирку в 4 під'їзді. А у Вас який під'їзд? Може, будемо сусідами?:)
     
  14. Nasa

    Nasa Member

    Irinka89, доброго дня! Ми з 2. Будьмо знайомі;)!
     
  15. Irinka89

    Irinka89 Member

    Nasa, коли Ви плануєте побувати на будівництві?
     
  16. Nasa

    Nasa Member

    Ми були в суботу, в нас якраз штукатурили стіни)
     
  17. Irinka89

    Irinka89 Member

    Nasa, ми плануємо побувати там в цю суботу:)
     
  18. Irinka89

    Irinka89 Member

    графиня, ми вносили кошти готівкою. Після внесення підписали попередній договір купівлі та отримали нотаріально посвідчену заяву від забудовника про його зобов'язання побудувати нам квартиру. В принципі, процедура стандартна. Документи на право власності будуть видаватися пізніше.;)
     
  19. графиня

    графиня Active Member

    Деньги вы в банк носили или же там в офисе отдавали????К нотариусу ездили?????
     
  20. Irinka89

    Irinka89 Member

    Гроші віддавали в офісі. Договір і заява були підготовані заздалегідь (залишали менеджеру необхідні дані).
     

Поделиться этой страницей