ЖК "Софиевский", Софиевская Борщаговка (застройщик Мамедов)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry - architector, 6 ноя 2010.

  1. Cumbal

    Cumbal Active Member

    установил опытным путём (поставил закоротку между трубами горячей и холодной воды), что при подаче воды из "холодных" труб в "горячие", напор падает совсем незначительно,а если в эту схему включить котел (с отключением перемычки), то давление падает раза в два.. буду вызванивать Demrad
     
  2. range

    range Active Member

    Фільтр на вході в котел стоїть?
     
  3. Cumbal

    Cumbal Active Member

    есть общий фильтр на лестничной клетке. и еще под котлом на отходящей трубе отопления. может быть есть фильтр внутри котла, но я крышку не снимал.
     
  4. Remiz

    Remiz Member

    Прикольно
     
  5. mira777

    mira777 New Member

    Как интересно! А я как раз работаю у застройщика, и почему - то такого не слышала! Бабушки на лавочках тоже много говорят, только верить всему не стоит!


    Николай 063 778 77 26, Евгений 097 763 10 15
     
    Последнее редактирование модератором: 28 авг 2014
  6. aprilgirl-nastia

    aprilgirl-nastia New Member

    Предлагаю билеты на концерт Океана Эльзы во Львове 24.08.2014.
    Есть 2 билета по 750 грн (см.фото) и осталось 2 билета в VIP зону-ресторан. Продают их по 1600 грн, могу отдать за 1500
    Кому интересно-звоните.Будем говорить.
    097-709-88-99
    Игорь
     

    Вложения:

    • фото.JPG
      фото.JPG
      Размер файла:
      98,3 КБ
      Просмотров:
      349
    • фото 3.JPG
      фото 3.JPG
      Размер файла:
      66,4 КБ
      Просмотров:
      336
  7. маша32

    маша32 Well-Known Member

    а если не секрет кем вы работаете у застройщика?
     
    Последнее редактирование модератором: 28 авг 2014
    Naty нравится это.
  8. Хочеться дізнатись думку суспільства - як ви думаєте, чи нормально якщо всі на своїх вікнах/балконах зроблять палки з мотузкою для сушіння білизни?чи це буде естетично всім приємно, розумію, що архітектура будинку не італійська,але все ж таки!просто сумно, що в однокімнатних всі знайшли місце де сушити білизну, а дві квартири з четвертої секції не знайшли при тому, що вони НЕ в однокімнатні. Просто хочется знати когось це ще обурює?
     
    Remiz нравится это.
  9. range

    range Active Member

    З якої сторони дивитися? Щось не помічав ні разу.
    Можна фотку в студію :)

    Після того, як в другій секції люди засклили собі балкон "в підлогу", переживати за зовнішній вигляд фасаду я б припинив :)
     
  10. mira777

    mira777 New Member

    Это не важно...
     
  11. На 10 поверсі 4 секція з боку двору, і 4 секція, але збоку дороги там де новий магазин гурман, десь поверхи до середини, там ще є. Ну ви знаєте, вікна так не ріжуть в очі, як чужі труси на балконі, на які падає око. На мою думку це пережиток совдепу і неповага до оточуючих. Я не хочу дивитись на чужу білизну, тому мені це не приємно.
     
  12. mira777

    mira777 New Member

    Погоджуюсь з Вами на 100%, але мені здається, що таким людям довести щось важко, їм байдуже на думку оточуючих... нажаль :(
     
  13. маша32

    маша32 Well-Known Member

    согласна...
     
  14. Cumbal

    Cumbal Active Member

    эх.. как мне нравится то остеленение в пол.. смотрится хорошо и особо незаметно с улицы, что там что т оизменено..
    а по поводу веревок - они снаружи балкона висят или внутри? что то не пойму
     
  15. звичайні палки для білизни, як в більшості старих будинків,підійміть просто голову на 10 поверх зі двору і на 4 секції з боку дороги теж одні є такі. Авжеж є такі що і на відкритих балконах вішають,але то всередині,а там прямо з наружи. І ранком на балконі, пью чай - а там жіночка труси вивішує - день задався=) я не знаю,може для мене це обурливо і совдеп, але це моя особиста думка, що це неправильно робити.
     
  16. Cumbal

    Cumbal Active Member

    буду в тех краях - гляну :)
     
  17. range

    range Active Member

    10-й поверх?

    Нагадує один анекдот.
     
  18. Naty

    Naty Active Member

    Я згодна, що "звичайні палки для білизни, як в більшості старих будинків" на вiкнах- це вже занабто! Але: менi цiкаво: яку картину перед очами Вам необхiдно бачити з ранку, щоб у Вас все ж таки "день задався"???!
    Я вважаю, що на ЦЕ не потрiбно звертати ТАК увагу, псувати собi настрiй, адже ми всi живемо у багатоповерхiвках, а не у приватних будинках, тому вимушенi мешкати разом iз сусiдами! Гарного Вам дня))))
     
    Cumbal нравится это.
  19. range

    range Active Member

    Все ж пояснили: п’є людина вранці на балконі чай, а тут опа - за 30-40 метрів вивісили жіночі сподні типу панталони.
    Всьо. Трагедія. День коту під хвіст.
     
    Naty нравится это.
  20. Ольга Т

    Ольга Т Member

    Я так понимаю что только в нашем доме нельзя сушить вещи на балконе, чтоб ни кого не обидеть. но зато по всей украине можно. да вы уже не знаете к чему еще придраться! интересно чего вы ожидали от нашего дома? если всё так плохо то купите себе дом и живите в свое удовольствие. ну или просто купите квартиру в крутом и дорогом раене, типа Оболонь. и не забывайте что у нас обычный раен, с обычными людьми у которых нет кучи денег чтоб носить вещи в прачечную.
     

Поделиться этой страницей