Новобудова по Івана Франка, 6, Софієвська Слободка

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 6 мар 2012.

  1. Yaguar

    Yaguar Member

    Чтоб другим не повадно было!!! Думают только о себе (это и к курильщикам относится)
     
  2. Elbit

    Elbit Member

    Навряд ли те кто что-то прибивали ночью читают этот форум
     
  3. oksun

    oksun New Member

    Продовження історії ...Отримала відповідь на повторне звернення. Сказали, що знову приїздили спеціалісти, все перевірили і "незначний" шум в межах норми. І навіть адміністрація вночі кілька разів приходила слухати шум (оскільки я наголосил, що особливо він стає відчутний з 22:00 до 7:00, коли не працює будівельна техніка і в дворі стоїть тиша) - ніяких відхилень не виявлено. Після цього я пішла в Фору до управляючої, щоб поставити ще раз питання особисто, так як ще 2 місяці тому з нею розмовляла і вона в розмові дуже із співчуттям поставилась до нашої проблеми, оскільки ці вентилятори заважають і їй працювати в кабінеті. Вона казала, що тяжко уявити, як людям доводиться це чути 24 години на добу.....Але така мила розмова була раніше. Сьогодні ж я зіштовхнулась з заступником управляючої, який в доволі грубій формі відповів мені, що в них була перевірка, в тому числі із санстанції (в чому я дуже сумніваюсь) і сказали, що в них все в нормі. На моє прохання показати акти чи протоколи перевірки, сказали, що їх в магазині немає, вони в офісі. "А де знаходиться офіс?" Отримала відповідь "В Києві!". Це вже було сказано на підвищених тонах. До розмови долучилась жіночка-покупець, яка як виявилось є юристом і порадила офіційно колективно писати листи в санстанцію і до керівництва Фори за підписом жителів будинків, тільки тоді можна буде чогось добитись і зсунути камінь з мертвої точки.
    Отака історія.
    Тому якщо хочемо вирішити цю проблему, пропоную всім небайдужим приєднуватись, активно обговорити наші наступні кроки і діяти.
     
    Iuliia1989 и seven нравится это.
  4. Dmitriy_Kiev

    Dmitriy_Kiev Member

    Возможно поможет разок заклинить этот вентилятор арматуркой, это из той оперы про кирпич на капоте...
     
    Sevuk нравится это.
  5. oksun

    oksun New Member

    :), всі б мабуть зітхнули з полегшенням, а в Форі почались би супер знижки на зіпсовані продукти
     
    Sevuk нравится это.
  6. Darusik

    Darusik Active Member

    сусіди, а після 15 липня договори на електроенергію вже хтось отримував?
     
  7. AserYZ

    AserYZ Member

    Сорри за длинную цитату.

    А кто тогда сидит в недостроенном цоколе крайнего подъезда под вывеской "помощь АТО" вход со стороны Вишневого? Это эта же инициатива или другая? Телефоны там другие. Я зашел спросить что нужно-то - внятно не смогли ответить. Туалетную бумагу назвали только.

    И что такое в Вашем списке "Головные уборы английского производства"?
     
  8. vadya_chmil

    vadya_chmil Active Member

    Так ніяких договорів навіть і в помині немає! Кормити сніданками набагато простіше, ніж робити хоч щось... тому й працює офіс в економрежимі.
     
  9. Irrysya

    Irrysya Active Member

    я с вами согласна на все 100%, так я им буду спешить за свет платить
     
  10. oksun

    oksun New Member

    Ксюшатина, 7Леся302, solomia, Nitoris, Nastygirl і решта жителів кого турбує гул вентиляторів Фори! Сьогодні черговий раз звернулась на Гарячу лінію з проханням - щоб адміністрація магазину разом з жителями будинку ще раз "послухали" чи перевірили рівень шуму вентиляторів, особливо у вечірній час, коли не працює будівельна техніка, в тому числі гул в квартирах,а не тільки на вулиці для того, щоб можна було вести конструктивний діалог і приймати рішення, як позбутись цього гулу (встановлення додаткового обладнання, заміна існуючого тощо). Так як на даний момент є тільки відписки про те, що в них все в нормі і гул незначний, а те що ця так звана НОРМА заважає жити десяткам людей вони не хочуть чути, а поняття НЕЗНАЧНИЙ дуже умовне. Протягом 3х днів мені мають зателефонувати з Фори для організації зустрічі. Тому пропоную в "личке" обмінятись телефонами, щоб я могла повідомити всіх зацікавлених, коли ця зустріч відбудеться. Сподіваюсь на вашу підтримку!
     
    catty и Ксюшатина нравится это.
  11. Yaaaappee

    Yaaaappee Active Member

    Уважаемые соседи, ВНИМАНИЕ!
    Буквально 25 минут назад постучали несколько раз настойчиво в двери, после того как подбежал к двери, то увидел быстро убегающую девушку (видимо услышала как я подхожу к двери).
    Уже где-то на форуме где-то писали о том, что проверяют, кто есть дома и кого нет.
    Будьте бдительны!!!!

    P.S. У нас даже кот грозно заурчал когда услышал звуки за дверью.
     
    Krep нравится это.
  12. VITALIY-8-336

    VITALIY-8-336 Active Member

    Догнать не пробовал ? Или поздно понял смысл стука? Какой подъезд?
     
  13. вечером ходила женщина собирала ребенку на операцию... мне кажется к Вам стучалась она.
     
  14. McRuslik

    McRuslik Active Member

    К нам также кто то стучал я подошел к двери некого не было (думал показалось)...
     
  15. Zeland

    Zeland Well-Known Member

    если девушка действительно собирает на операцию чего ж тогда убегать то?
     
  16. Вы быстро открыли дверь?
     
  17. Ledi X

    Ledi X Member

    В вашем доме все уже получили право собственности на квартиру (основной договор)?
     
  18. Приєднаємось з задоволенням! До речі, в четвер біля 17:00 двоє хлопців під керівництвом серйозного дядечка щось лагодили в тих вентиляторах.
     
  19. Yaaaappee

    Yaaaappee Active Member

    Всем привет!
    Никто не знает что это за срочная ночная стройка чего-то на поле, там где новые пятиэтажки?
    Бетон везут в полночь
     
  20. pobeda

    pobeda Active Member

    за свет таже ерунда
    Я не думаю,если судить по нам,то нам еще не могут сказать сколько лишних метров насчитали.Квартира есть-деньги отдали,а прав собственности что-то не видать.Уже сил нет,надоело до ужаса.И самое сташное что с этим никать нельзя бороться!За квартиру платишь-а договора нет,за свет таже ерунда :(((((((((((В ноябре 2013 внесли всю сумму,вот и смотрите когда получим документы!!!!
     

Поделиться этой страницей