Новобудова по Івана Франка, 6, Софієвська Слободка

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 6 мар 2012.

  1. Yaaaappee

    Yaaaappee Active Member

    Чомусь ніхто ще ні разу не бачив цього обгрунтування у виді розрахунків :)
    А їхньою вдповіддю буде: "Тепер ціна обгрунтована!"
    Ну а наші тарифи ми вже побачимо на початку наступного місяця, вже не довго залшилося чекати, сподіваюся що все буде ок :)
     
  2. Adel

    Adel New Member

    Я сьогодні телефонувала у ОК ТЦКМ "Софіївка" де мені сказали, що воду вони перекачують з КИЇВВОДОКАНАЛУ!!! Що нібито при підписанні договору мені говорила вже таку інформацію, хоча всі менеджери божились, що вода з Вишневого із свердловини, тому така ціна(((( А про борги перед Київводоканалом вони нічого не знають, говорять, що воду відключають через якусь там аварію. Де шукати правди я вже не знаю:(
     
  3. Svetlyachok

    Svetlyachok Moderator

    4 года живу и была уверена, что у нас вода из Вишневого. Тарифы ведь копейка к копейке совпадали всегда. И жесткость воды зашкаливает, киевская вода не такая. Ничего не понятно :). А у Вас с момента появления воды напор нормальный? У меня еле бежит, а жэк говорил, что сегодня уже будет все хорошо...
     
  4. Aleksand

    Aleksand Member

    как то оплачивал воду в офисе (возле Околицы) и спросил почему такой тариф. Ответили, что вода из Вишневого и ихние тарифы соответсвенно
     
  5. Adel

    Adel New Member

    • Отож і я нічого не розумію( Хоча я вчара і в Київводоканал телефонувала, де мені підтвердили заборгованість і в великій сумі. Кому вірити не знаю. Хочеться мати надію на краще:) А з напором води все добре (6 поверх), от тільки вода жовтувата, і вчора, і сьогодні, можливо дійсно якісь труби міняли)
     
  6. exlibris

    exlibris New Member

    в договоре прописано, что подача воды осуществляется согласно режима водоснабжения водоканала Вишневого.
     
  7. Adel

    Adel New Member

    Договір я читала. І спочатку телефонувала у Вишнівськводоканал, де мені тьотінька відповіла: "Аварійка поїхала на каналізацію, мені сказали всим говорить, що відключив воду Київ через борги." Я спочатку подумала, що мене таким чином просто послали чим подальші. Та знайшла номер телефону Київводоканалу... і от тепер де правда сама не знаю. Шкода, що не маю змоги ще раз зателефонувати у Вишнівськводоканал. Та якщо бути чесним хочиться вірить в те що від мене таким чином хотіли відчипиться , що при підписанні договору мене не розвили.
     
  8. Sevuk

    Sevuk Active Member

    Ну расскажите, пожалуйста,
    чем встреча-собрание закончилось.
     
  9. cherja

    cherja New Member

    Всем добрый день! Кто нибудь знает по какой причине увеличелась квартплата за июнь с 185,10 грн. до 215,95 грн. (квартира 61,7 кв. м). Заранее благодарю за информацию.
     
  10. Darusik

    Darusik Active Member

    у нас тоже со 120 до 138 увеличилось, подумала ,что возможно связано с тем, что уже включили лифт..
     
  11. ld4

    ld4 Well-Known Member

    ув. коллеги-соседи

    расскажите всю правду о давлении воды на верхних этажах, пожалуйста!

    есть ли проблемы с водой? все ок? давления достаточно с утра, вечером??
     
  12. Sansay

    Sansay Active Member

    Все вірно. Квартплата збільшилась через ліфт. 0,5 грн. за м.кв.


    10-й поверх, тиск хороший і зранку, і ввечері.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 июл 2014
  13. А в мене 1-й поверх, а квартплата збільшилась на 35 грн. Не думаю, що це через ліфт.
     
  14. Sansay

    Sansay Active Member

    Ну ви порахуйте.
    61,7*3 грн = 185,10 грн - без ліфта
    61,7*3,5 грн = 215,95 грн - доплата за ліфт 50 коп., все сходиться.

    А за що вам підняли квартплату я не знаю, подзвоніть або сходіть в ЖЕК. Можливо помилково нарахували. Хоча по суті в нашому будинку немає 1-го жилого поверху. 1-й поверх в нас технічний, ймовірно вам рахують як за 2-й. Вам всерівно треба підніматись по сходах один поверх, коли додому йдете і, скоріш за все, ви будете користуватись ліфтом, коли привезете щось важке (холодильник, пральна машинка, тощо).
     
  15. Може, ви і маєте рацію. Можливо вони і рахують 1-й поверх як другий. в мене раніше була квартплата 202 грн, а зараз 237 грн.
     
  16. Darusik

    Darusik Active Member

    а кто то знает, где договора на газ забирать, сказали в Вишнёвом, а где....
     
  17. Леси Украинки 76
     
  18. Anton59

    Anton59 Active Member

    Добрый день соседи! Мы тут с села немного картошки привезли,с огорода,ранняя. Пофасовали по 5 и 10 кг.
    Есть крупная и средняя. Доставка под квартиру) Может кому нужно? Мы с Боголюбова 8 Цена и остальное в ЛС или тел 097 6961732 Антон.
     
    Ксюшатина нравится это.
  19. Darusik

    Darusik Active Member

    Спасибо!!!
     
  20. Irrysya

    Irrysya Active Member

    это где ориентировочно находиться?
     

Поделиться этой страницей