Новобудова по Івана Франка, 6, Софієвська Слободка

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 6 мар 2012.

  1. Sansay

    Sansay Active Member

    Взагалі не тече..10-й поверх.
     
  2. Yaaaappee

    Yaaaappee Active Member

    И у нас уже не течет.
    Это застройщик так жжет?4to napisano perom
    Хорошо что электричество еще есть.:hyh:
     
  3. Pincode

    Pincode Member

    Звонили диспетчеру в ЖЕК, сказали нет воды во всем районе, авария. Когда будет - не ясно. Вот такие вот пироги)
     
  4. Yaaaappee

    Yaaaappee Active Member

    Ну и совпадение :)
     
  5. Alexey_Ko

    Alexey_Ko Active Member

    Как интересно, на Софии тоже нет воды, а вот по Л.Украинки 19 (Мамедовский дом) вода есть. Что за нах?
     
  6. vadya_chmil

    vadya_chmil Active Member

    Результат сьогоднішньої невдалої зустрічі жителів будинку з Лук'янчуком :)
     
    Ксюшатина нравится это.
  7. Alexey_Ko

    Alexey_Ko Active Member

    vadya_chmil, а что за встреча и кто такой Лукьянчук? :hello:
     
  8. vadya_chmil

    vadya_chmil Active Member

    Лук'янчук наче як заступник Журби. Сьогодні домовлялись зустрітись з ним з приводу питань, які обговорювались вище у цій гілці. Пообіцяв, що буде о 19:30, о 20:00, коли нам набридло чекати, ми його набрали - сказав, що не буде. Пізніше набрав і сказав, що буде хвилин через 20 (було десь 20:15). Біля дев'ятої знову сказав, що його не буде, так як в нього на нас немає часу. Розійшлися десь на початку десятої.
    Ось так люди дотримуються своїх слів. А ви кажете: дитячі садки, школи, здача будинків раніше строку... бла-бла-бла.
     
    Natashka и Ксюшатина нравится это.
  9. Чом ти не прийшов,
    Як мiсяць зiйшов?
    Я тебе чекала.

    Чи коня не мав?
    Чи стежки не знав?
    Мати не пускала?
    2014-07-03 19.57.21.jpg
     
  10. seven

    seven Well-Known Member

    И к нам пообещали и не пришли!! В мае делали сборы на Б8 !!! Зачем нужно было обещать?,сказал бы сразу- не приду! Не серьезно как-то!!
     
  11. Pincode

    Pincode Member

    Воду включили только в 7:30 утра, услышал как в туалете бачке набирается...
     
  12. Irrysya

    Irrysya Active Member

    тогда мне в двойне интересно, у нас тоже однушка, и я не придумаю, что я хочу и как, просто окно как то неправильно поставлено.
     
    Последнее редактирование: 4 июл 2014
  13. Ostishka

    Ostishka New Member

    ого! Нам за 33000 сделали однокомнатную в Софии Киевской. Но там еще и проводка полностью делалась, и потолки... поскольку застройщик сдает квартиру вообще голую... коммуникации до щитка. В Слободке ведь уже с розетками и выводом под свет сдают....
     
  14. Pincode

    Pincode Member

    К сожалению, вчера было не до штор. Постараюсь сделать фотографии сегодня вечером. Можете посмотреть фотографии готовых штор на сайте моей сестры, все фотографии в галереи - ее личные работы. Она работает дизайнером 10 лет, делает все сама, поэтому качество выполненных работ на очень высоком уровне. http://shtorka.com.ua/pfotogalery1/soti-51
     
  15. Irrysya

    Irrysya Active Member

    я посмотрела, красиво, но интересует как у вас сделано, если у вас будет время сфоткайте пожалуйста
     
  16. Pincode

    Pincode Member

    Как и обещал, фото моих штор:
    20140704_214548.jpg 20140704_214631.jpg 20140704_214657.jpg 20140704_214731.jpg
     

    Вложения:

    Natashka, SunGirl и Ксюшатина нравится это.
  17. Nitoris

    Nitoris Member

    Это два чудовищных великана, которые ждут своего Дон Кихота.
     
  18. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Ваш будинок не перестає підносити "сюрпризів". Сьогодні серед ночі двом "розумникам" вздумалось в дворі між 4 і 6 будинком м"яча по футболити. Коли вже встав, щоб послати їх кудись подальше, вони вже збирались уходити (причому якось швидко збирались - може хтось вже і послав їх, поки я до балкона йшов). З ними ще було дві "баришні". Зайшли в перший під"їзд. на Франка 6.
     
  19. Yaaaappee

    Yaaaappee Active Member

    @Sashko це якби не наш будинок, а деякі жителі...які є в кожному будинку. І не варто писати нам це в тему як в докір ;)
    І на Боголюбова 4/6 також є прекрасні лічності: жіночки що люблять поскрипіти на тренажері уночі, вигулювачі собачок на газонах та парочки що п"ють пиво на проїздній біля парковки, багато вже чого бачили.
     
  20. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Yaaaappee, те що тренажер скрипить - не зовсім вина жіночки. і в ночі не чув щоб вона скрипіла. ввечері біля десятої так - але не між третьою і четвертою ночі. Про собачників окрема історія. але тих - кого знаю особисто - то вигулюють їх на полі. А про пиво - особисто не розумію. Сам інколи зі знайомими беру пиво і пью на дворі. Не на дитячому майданчику звичайно. В чому тут проблема, якщо люди хочуть прохолодненького випити в кінці дня? якщо вони не устраюють бурні попойки і не йдуть гатити м"яча серед ночі .
     

Поделиться этой страницей