Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. Renovatio

    Renovatio Member

    Вопрос к уже состоявшимся жильцам ЖК. У вас в подъездах есть подоконники? И если есть, стоят ли там цветы комнатные? Мне кажется, это было бы здорово - иметь комнатыне растения в горшочках на подоконниках в подъезде, вместо банок Nescafe с окурками.. Красиво и цивилизованно =)
     
  2. Можна не только в подъезде, но и возле подъезда поэкспериментировать с цветами - красивая клумба вреда не принесет. Одно дело ландшафтная компания за деньги, другое дело жильцы - для удововольствия.
     
  3. natata

    natata Well-Known Member

    невозможно придумать то, что уже испробовано на 3 домах жк,да и других домах Украины


    подоконники есть маленькие, цветы тоже кое-где,но это силами жильцов.. зато зеркало в парадных на 1 этаже везде повесили, очень приятный сюрприз
     
    Последнее редактирование модератором: 2 июл 2014
    smile_in_heart нравится это.
  4. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    У нас в доме тоже есть подоконники. Но цветы не стоят, этим же еще надо заняться :) Банок с под нескафе не видела, боримся за не курение в подъездах. :)
    А зеркало это супер, особенно для тех у кого дома пока нет большого зеркала :D


    у нас только петуньи в клумбах, а больше не куда садить цветы, там деревья растут. Может у вас будет по другому.
     
    Последнее редактирование модератором: 3 июл 2014
  5. Renovatio

    Renovatio Member

    У нас целое поле, насадить можно хоть лес =)
     
    smile_in_heart нравится это.
  6. Зелень не помешает. Особенно, когда машины так близко с жильем находятся. Больше кислорода - дольше жить будем.
     
  7. natata

    natata Well-Known Member

    Сальвадор Дали, ви й справді дуже оптимістично на все дивитесь..стосовно клуб мешканцями... прибудинкова територія нашого жк знаходиться в розпорядженні жек Щасливий, тому вони і відповідають за нього, і за це ми їм сплачуємо кошти. Також і озелененням території займається компанія Грін-март, проект вони закладають ще з самого початку, виконують його і обслуговують щорічно.. всі зміни,які вносять мешканці - не катять, жек не дозволяє вскопувати міні-клумбочки і т.д.... впринципі - це законно,адже держакт на землю у Новобоудови, а ми є власниками лише квартири №... без частин земельної ділянки. Отже.. навіть зелені буде стільки,скільки визначено в проекті...


    а стосовно поля - там теж є власникі, ця земля знаходиться вже у приватній власності, незважаючи на те, що вона пустує, поки що.. до певного часу ви зможете там і справді ліс саджати,а коли власник надумається щось з нею робити, то.. ну ви самі розумієте...
     
    Последнее редактирование модератором: 4 июл 2014
  8. Ви торкнулися дві цікаві речі.
    По -перше, юристи мене поправлять, але мені здається після здачі будинку в експлуатацію земля переходить у муніципальну власність.
    По- друге, ЖК Щасливий нас обслуговує до тих пір, доки нам це подобається. В принципі, мешканці самі можуть створити ОСББ і вирішувати свої питання за ті ж гроші. Інша річ, чи це потрібно
     
    Последнее редактирование модератором: 4 июл 2014
  9. natata

    natata Well-Known Member

    ну, я як землевпорядник вам дала відповідь))) земля не муніципальна))) тобто не сільської ради(комунальна власність))) а саме одного із засновників новобудови(у приватній власності на правах купівлі її і оформлена відповідним документом. до 1.01.2013 - держакт,а тепер витяг про реєстрацію речових прав), я свідомо не називаю прізвища,бо всі ділянки на різних людей оформлені і знаю лише за свій... але тут я вам скажу на сто відсотків, що земля не наша і ні муніципальна (сільради - тобто комунальна власність),а саме власника по документам.


    а друге питання) так, ми самі вибираєємо хто нас обслуговує, і ви можете створити осбб або ж піти до іншого жеку, повірте мені, людині,яка живу в одному з преших побудованихх будинків, нікуди ніхто не піде, і незважаючи на те, що ми іноді жек сваримо, роботу він свою виконує нормально... в більшості ми задоволені, і клумбами в тому числі...
    це не моя особиста думка, а думка,яку висловлювала більшість, хто приходить на заг.збори меканців ))) тому не кваптеся з гучними висновками, добудуйтесь, оформте документи, відремонтуйтеся, заселіться, проживіть пару місяців, порівняйте все.... і може все не так погано у нашому домі????
     
    Последнее редактирование модератором: 4 июл 2014
  10. Ви не правильно мене зрозуміли. Розмова йшла про принципове питання: ЖЕК не вічний. Мені заочно подобається наш ЖЕК, хоча я ще не живу у Щасливому. Я будую свої судження по блогу і порівнянням з тими ЖЕКами, з якими я вже мав справу. Я тільки за. Вони роблять що можуть і, як мені здається, роблять непогано. Тому ніяких висновків з мого боку на цей рахунок. А щодо землі Ви мене розчарували, якщо це правда. Ви точно впевнені, що після здачі в експлуатацію власність не переходить до ради, чи тільки виказуєте своє припущення?
     
    Последнее редактирование модератором: 4 июл 2014
  11. natata

    natata Well-Known Member

    впевнена))) на рахунок цього була вже бесіда на наших форумах.. практика показує, що це ніяк не впливає на наше буття, там багато зобов"язань))) та це глобальне..


    ще раз повторюсь,я землевпорядник, тому і знаю ці ньюанси, пояснювати це не фахівцю довго і незрозуміло...
     
    Последнее редактирование модератором: 4 июл 2014
  12. Кто знает, как в нашем доме будет со светом в кладовых - общий счетчик или другие варианты?
     
  13. Stets

    Stets Active Member

    Счетчик нужно устанавливать самому в своей кладовке, там выведены провода под выключатель и люстру. А вот к чему запитано освещение общего коридора в подвале - это вопрос к ЖЕКу
     
  14. Renovatio

    Renovatio Member

    Простите, а если у меня нет кладовки?
     
  15. Stets

    Stets Active Member

    Нет, так нет:)
     
  16. Renovatio

    Renovatio Member

    Я имела ввиду, если нет кладовки, то куда счетчик? Но видимо здесь не будет ответа. Что ж, нет так нет
     
  17. Stets

    Stets Active Member

    Речь шла о счетчике в кладовку. Если вы не покупаете кладовку, о каком счетчике тогда речь?
     
    Renovatio нравится это.
  18. Renovatio

    Renovatio Member

    А, тогда понятно. Напугалась, что счетчики не в подъездах, а в чужих кладовых Оо
     
  19. Stets

    Stets Active Member

    :) На лестничной площадке у вас будут по счетчику на каждую квартиру
     
    Renovatio нравится это.
  20. Renovatio

    Renovatio Member

    Да, уже поняла. Спасибо =) Заработалась чето совсем)
     

Поделиться этой страницей