Новостройка по ул Амосова, 22 (Софиевская слободка)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Andriy, 26 май 2012.

  1. Nastena

    Nastena Member

    не могу просто найти ту запись где кто то писал о том что в пятницу будет собрание,вот только во сколько не было и речи!
     
  2. ICJ

    ICJ Active Member

    як найдете - зацитуйте.
     
  3. Nastena

    Nastena Member

    Я просто пишу на заметку тем кто собирается в пятницу сделать собрание,что люди в ПЯТНИЦУ вечером не смогут прийти!


    что бы потом не говорили что люди не приходят)
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
  4. ICJ

    ICJ Active Member

    попрошу Вас все таки найти таке повідомлення. А то відчуваю що в пятницю напишите, що на "собрании" були тільки Ви і що, Ви з собою прийняли рішення в що то консьєржа і що до домофона.
     
    Златока нравится это.
  5. Nastena

    Nastena Member

    Мне спорить не охота)И не будет пока уж это точно никакой консьержки.


    Я лично вас очень хотела бы увидеть!Что за такой "Умный" человек!Я не с собой,а с очень многими соседями!
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
  6. ICJ

    ICJ Active Member

    як Ви браво розпоряжаєтесь 130 квартирним будинком... Хочеться ще почути від Вас так само чітко: коли буде домофон, коли прибируть сміття під будинком, хто буде слідкувати за пожежним щитком в будинку, як Ви збираєтесь контролювати жек і т.д...


    Напишіть номера квартир. Якщо їх буде більше 50, з Вами і ніхто сперечатись не буде...
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
    Златока нравится это.
  7. Nastena

    Nastena Member

    Я лично вас очень хотела бы увидеть!Что за такой "Умный" человек!
    А я в отличии от некоторых,не претендую на их место)И не собираюсь этим заниматься!!!!
     
  8. ICJ

    ICJ Active Member

    Поясніть, а то для мене це набір слів.
    І пояснення цьому мені б теж було цікаво почути, а то не зовсім зрозуміло про які місця Ви говорите!
     
    Златока нравится это.
  9. Nastena

    Nastena Member

    их место это тех которые яро берут на себя все,а потом потихоньку соскакивают!


    хотя и так все понятно)кто есть кто!
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
  10. ICJ

    ICJ Active Member

    Так саме і за таких як Ви вони швидко "соскакивают"...
    так я ж Вам пропоную, проявити себе, зберіть номера 50 квартир тих хто проти, і питання автоматично пропаде...
    Покажіть накінецьото "кто есть кто"!!!
     
  11. Nastena

    Nastena Member

    Словарь вам в помощь!


    Дело то в том что мне то это не нужно!Если кто то захотел себя проявить,флаг в руки!))


    Главное то,что платить люди бабке не будут.


    Дело
    просто люди не хотят у себя в доме видеть этого бесполезного человека!
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
  12. ICJ

    ICJ Active Member

    Ахахаха... Я і не сумнівався що спілкуюсь з інтелектуальною людиною:D

    Для цього і було вирішено просто запитати особисто в кожного. А Ви зараз говорите за всіх 130.
    Результати бачили? Є бажання - можете перевірити...


    Віддавали поки що лише за домофон. Якщо Вам віддали, то надіюсь Ви запитали що і чому... І зі всіма можете поділитись.

    Я тих хто в танку повторюю, до тих до кого змогли дозвонитись, тих опитали: 62 за, 32 проти, 18 номерів або не відповідають, або не вірний номер. Всі інші не продані.
    В п'ятницю опублікуємо весь список тих хто за, проти, і хто вже здав кошти.

    P.S. На жаль, я частково цитував повідомлення яке Ви видалили...
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
    Златока нравится это.
  13. Nastena

    Nastena Member

    нам еще деньги за домофон не вернули
     
  14. ICJ

    ICJ Active Member

    Якщо сильно хвилюєтесь, пропоную самій по швидше забрати. Думаю на 7 поверсі вам підкажуть правильний номер квартири...
     
  15. Nastena

    Nastena Member

    А кто взял их,тот и принесет
     
    Последнее редактирование модератором: 5 июн 2014
  16. Ната106

    Ната106 Member

    Всем привет... честно сказать, немного в шоке, никогда не думала, что обычные организационные вопросы, для улучшения благоустройства нашего дома, могут привести к таким дебатам и такой неприязни, которая прослеживается по тексту всех обсуждений на форуме. Я за домофон и за консьержа, но готова согласиться с большинством, если большинство против... пока, я так понимаю, большинство "за"! Вчера мне тоже вернули деньги за домофон, искренне жаль, что людей, которые готовы были взять оргизационные вопросы на себя, довели до того, что они просто тоже уже ничего не хотят. Предлагаю объединиться и полюбовно решить все вопросы. Я готова помочь, если эта помощь еще актуальна!!!
    Давайте жить дружно!:)
     
  17. Romanian

    Romanian Active Member

    Хотел бы я увидеть как Вы будете каждое утро, перед работой, спускаться в парадное, подметать и мыть пол от входа до лифта, как после работы Вы будете сажать цветочки в горшочки (это и есть уют). Никто не говорит, что консьержи будут ОХРАННИКАМИ. Но, когда весь дом на работах, минимальный присмотр НУЖЕН!!!


    Повторяю - никто из жильцов не будет ни убирать в подъезде, ни смотреть, чтобы подъезд не разрисовали и не загадили. Вопрос лавочек, озеленения и пр. не относится к обсуждаемой проблеме.
    Я свое мнение высказал. На сем - до свидания!


    Kristion, Прочитав Ваш пост. Дуже чітко і правильно розписали. Хочу також розказати за своє попереднє місце проживання. Жив я на Райдужном масиві. В під`їзді був магнітний замок, та не було консьєржа. Так от, в той будинок реально соромно і гидко було зайти. Постійно куча сміття в парадному, розписаний маркерами під`їзд, розламані поштові скриніки (які не так давно були встановлені). Я зітхнув з полегшенням, як з`їхав звідти.
     
    Последнее редактирование модератором: 6 июн 2014
    Ната106 нравится это.
  18. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Довго просто читав ваші спори. Але не втримався. Для любителів домофонів - в нас на Оболоні ( а будинок біля озера і літом під"їзд перетворювався в громадський туалет) поставили домофон:
    1. Стан під"їзду не змінився з причин:
    - Завжди можна кілька хвилин почекати, щоб хтось вийшов або зайшов і скористатить відкритими дверима.
    - Деякі бабулі забували взяти з собою ключик і підпирали двері чимось - довге стояння дверей відкритими приводить з поломці замку - спочатку фірма міняла замок ніби по гарантії - а потім написали, що їх це достало і тепер заміни будуть тільки якщо оплатимо.
    - Двері відкривались навіть школяром - вперший ногою нерухому частину дверей і добре різко шарпнувши - замок відкривався.
    - Ті хто провели собі трубки від домофона в квартири постійно отримували звінки від різних "гостей" з проханням впустити. І часто це відбувалось коли спить мала дитина, чи дуже рано, чи пізно ввечері.

    Сусідній будинок був з консьєршкою - гарний підїзд, квіти, перед під"Їздом кілька клуб із шин зробили - щоб не паркувались під дверимаю. Але там великий плюс - гостям двері вона відкривала. Таку ж систему бачив на Борщагівці в одній новобудові - набираєш з домофона консьєржку - вона вирішує - впустити чи ні.
     
    Romanian и Sway нравится это.
  19. Nastena

    Nastena Member

    Консьержка не будет уж точно решать впустить или нет!Что за бред)
     
  20. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    http://maps.yandex.ua/?um=yKBenjjnEG5FWGnTNwXgie0ellVQfxL_&ll=30.380521,50.422998&spn=0.008476,0.002868&z=18&l=map,trf,trfe&trfm=cur

    Сходівть сюди. і розкажете - або своїм ключем відкриєте домофон, або хазяїна квартири попросите, щоб консьрка пустила, або вона запише куда йдете.


    Або сюди http://maps.yandex.ua/?um=yKBenjjnEG5FWGnTNwXgie0ellVQfxL_&ll=30.521672%2C50.491976&spn=0.033903%2C0.011457&z=16&l=map%2Ctrf%2Ctrfe&trfm=cur
     
    Последнее редактирование модератором: 6 июн 2014

Поделиться этой страницей