Новостройка по ул Пивденна 7 (Софиевская слободка)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Иринка, 12 дек 2011.

  1. Beauty

    Beauty Member

    Не совсем ответ на Ваш вопрос, но тоже достаточно важная информация, по крайней мере я так думаю.

    УВАГА! Ті, хто живуть у Києві, а мають прописку в інших містах, і всім-всім, хто живе не за місцем, яке вказане в паспорті, але ХОЧУТЬ ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, цей пост для вас!
    Будь ласка, змініть місце свого голосування, це ж дуже просто, а Ваш голос такий важливий!
    Отже, покроково:
    1. Зробіть копію паспорта - 1, 2, (якщо Вам більше 25 років, то ще й третю сторінку) і обов'язково 11 сторінки.
    2. Скачайте тут https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=108&pmn_id=98 Примірний зразок заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця. Цю роздруковану заяву візьміть із собою і заповніть краще на місці, щоб не помилитися, а співробітники відділу ведення Держрєстру виборців Вам підкажуть номер дільниці і всі інші моменти.
    3. Зробіть мотивовану довідку, де має бути зазнчачено, чому Ви хочете проголосувати не за місцем прописки. Зокрема, це може бути робоче відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії. Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватись документами (копіями документів), які додаються до неї. Якщо це довідка з місця роботи, достатньо підпису керівника і печатки організації. ЖИТЕЛЯМ КРИМУ ЦІЄЇ ДОВІДКИ НЕ ПОТРІБНО!!!
    4. З цими трьома документами йдете у відділ ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться у Вашому районі міста. Ті, хто в Києві, шукайте тут - https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_organ_ved&pid100=80&prejim=3.
    5. Отримуєте відповідну довідку про право на голосування на визначеній дільниці, з якою Ви приходите 25 травня.
    That's all!
     
    Ego_2006 нравится это.
  2. Lianna

    Lianna Active Member

    Здравствуйте!
    Подскажите пожалуйста, в 1-м парадном лифт уже включили???
     
  3. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    Тількищо по вашій силці зайшов та перейшов в Києво-Святошинський р-н (https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_organ_ved&pid100=32&pf3001=271&prejim=3), де по номеру телефону 044-424-10-49, дізнався інформацію, що не обовязково потрібно предявляти доки підтвердження, а можна з оригіналом паспорта та копією, підїхати на проспект Перемоги 126, 3 етаж, 22 каб. і отримати відкріпний талон для голосування. (обовязково це зробити до четверга 15.05.2014 р.)
     
    Beauty и Zeland нравится это.
  4. Beauty

    Beauty Member

    Огромное Вам спасибо. Как раз сегодня тоже собиралась им звонить. Теперь владею информацией. :super:
     
  5. Beauty

    Beauty Member

    Еще одна ссылка по той же теме:
     
  6. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    Сьогодні був з дружиною на перемоги 126, з собою потрібно мати копію паспорта та оригінал, заяву можна заповнити на місці. Дружині видали без проблем, мене не найшли в реєстрі виборців(((
    А от друзі в дарницькому районі, так їм дійсно потрібно підтверджуючі доки. Це пояснюють начальством, кожен керівник вимагає своє.
     
  7. Жаннна

    Жаннна Member

    Девочки кто ставить детские коляски и велосипеды возле квартиры хочу предупредить у нас сегодня украли коляску,так что рекомендую больше не оставлять.
     
    Vesper нравится это.
  8. Lina

    Lina Well-Known Member

    Кошмар....Да уж, дожились, пора ставить домофоны...
     
    Жаннна нравится это.
  9. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Попробуйте зловити ворішку на живця. поставте одну каляску на поверхах і поставте пару людей караулити вихід з підїзду з дому напроти чи ще десь. авось попадеться.
     
  10. Жаннна

    Жаннна Member

    Украли где-то с 9 до 10 утра, в такое время как раз ни кого нет на работах, я расспрашивала дворников они не видели ни чего.
     
  11. Lianna

    Lianna Active Member

    Нужен консьерж
     
    Vesper нравится это.
  12. Жаннна

    Жаннна Member

    Да я думаю пришло время решать или домофон ставить или консьержа
     
    Vesper нравится это.
  13. Lianna

    Lianna Active Member

    Какое у Вас парадное?
     
  14. Жаннна

    Жаннна Member

    3 парадное 10 этаж
     
  15. Vitalyana

    Vitalyana New Member

    Соседи, всем привет! Вот пришло время нам перебираться в квартиру и возник вопрос подключения кабельного ТВ и интернета. Подскажите, пожалуйста, какие провайдеры уже есть в нашем доме? Кто что подключал? Может посоветуете оптимального по цене-качеству. Всем спасибо
     
  16. Lina

    Lina Well-Known Member

    У нас и ТВ и интернет от Максимум-нет, довольны
     
    Vitalyana нравится это.
  17. Vitalyana

    Vitalyana New Member

    Спасибо
     
  18. VOZDUH73

    VOZDUH73 New Member

    28.05.2014 в першому під'їзді вже вдруге ліфт застряв з людьми. А вперше чула жінка з дитиною застряла. Просто жах!
    В містечку коляски ворують та й в під'їздах. Може треба якісь міри приймать?
     
  19. Andrauzen

    Andrauzen Well-Known Member

    image.jpg Люди кто в курсе что за парковка с интересными экземплярами ? Ходят слухи что кинутая штраф площадка,прошлым режимом приблежонных !
     
  20. Дарья

    Дарья Active Member

    так вроде это ж не штраф площадка, а машины банковского конфиската
     

Поделиться этой страницей