ЖЭК тарифы и коммуникации

Тема в разделе "ЖК Молодежный городок", создана пользователем Alex@ndr, 20 мар 2014.

  1. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member

    Доброго дня. Мене звати Микола. Я - офіційний представник телекомунікаційного провайдера Компанії "Бест". Компанія "Бест" - ліцензований телекомунікаційний оператор, що надає телекомунікаційні послуги на території м. Київа та Київської області. Компанія «Бест» пропонує послуги доступу до мережі Інтернет, послуги Кабельного телебачення в аналоговому, цифровому та форматі HDTV - 180 каналів, крім того послуги стаціонарної телефонії. Підключення здійснюється нашими фахівцями і є безкоштовним, як для послуги Інтернет, так і кабельного телебачення, з розцінками Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Також діє акція "Разом дешевше", за якою при підключенні інтернет від "Бест", ви отримуєте знижки на кабельне телебачення. Компанія планує підключення будинку за адресою Одеська 24.
    Якщо вас зацікавило, та з’явились будь які питання, прошу задавати.
     
  2. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Лично я очень рад Вас тут видеть :) Советую создать отдельную тему, иначе информация затеряется.
    С ходу два вопроса:
    1) Когда планируете начинать подключения?
    2) На дом Одесская 26 принимаете предварительные заявки?
     
    Nonin.Best нравится это.
  3. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    Доброго дня

    А питання підключення Од.24 узгоджене з забудовником? А то він тут писав що буде монополістом...
     
  4. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member

    На даний момент питання узгоджується із забудовником та головою адміністрації. І нам приємно, за позитивні відгуки, що нас раді бачити=) Але точні терміни підключення назвати поки що важко. Я буду тримати вас у курсі подій. Просто необхідно побачити скільки людей бажає нас бачити, та користуватись нашими послугами.
     
  5. efgeny

    efgeny Active Member

    Nonin.Best, одесская 24, кв. 78 - хочу подключить интернет, примите заявку!
     
  6. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Это от Вас зависит. Чем быстрее решите вопрос и зайдете в дома, либо хотя бы пообещаете это сделать в кратчайшие сроки - 90% живущих + большое количество предварительных заявок из 4х домов, сдающихся в ближайшие месяцы, Вам гарантированы. Количество квартир можете посчитать сами.


    Ага, спорил :) Просто знаю, чем заканчиваются эксперименты аматоров, думающих, что тут можно легко подзаработать. Лучше известить заранее о возможных проблемах и заставить задуматься, чем потом на себе испытвать все прелести.
     
    Последнее редактирование модератором: 13 май 2014
    Evgeniy 1984 нравится это.
  7. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    БОНУС - Трафик без ограничения скорости - ось це мене напрягає...
     
    Evgeniy 1984 нравится это.
  8. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member


    Доброго дня. Мене звати Микола. Я - офіційний представник телекомунікаційного провайдера Компанії "Бест". Компанія "Бест" - ліцензований телекомунікаційний оператор, що надає телекомунікаційні послуги на території м. Київа та Київської області. Компанія «Бест» пропонує послуги доступу до мережі Інтернет, послуги Кабельного телебачення в аналоговому, цифровому та форматі HDTV - 180 каналів, крім того послуги стаціонарної телефонії. Підключення здійснюється нашими фахівцями і є безкоштовним, як для послуги Інтернет, так і кабельного телебачення, з розцінками Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Також діє акція "Разом дешевше", за якою при підключенні інтернет від "Бест", ви отримуєте знижки на кабельне телебачення. Компанія планує підключення будинку за адресою Одеська 24.
    Якщо вас зацікавило, та з’явились будь які питання, прошу задавати.


    У чому саме проблема? Що Вам пояснити? Наприклад у тарифі "Реальний".
    БОНУС - Трафік без обмеження швидкості: 200 Гб.
    У межах «Бонус-трафіку» швидкість користування інтернетом у світовому сегменті становить максимальної, а саме 100 Мбіт/с. На протязі усього місяця Ви можете користуватись бонус трафіком на максимальній швидкості. По закінченню «бонусу», швидкість автоматично занижується до заявленої у тарифному плані — 90 Мбіт/с.
     
    Последнее редактирование модератором: 13 май 2014
  9. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    Нууу... був досвід з діалап інетом від Укртелеокому... вибрав межі і сиди на 256-512 кб-с
     
    Evgeniy 1984 нравится это.
  10. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Это абсолютно нормальная практика, просто об этом не все пишут. Для адовых качальщиков всегда, после определенного лимита ограничивается скорость, иначе себестоимость такого пользователя стоит провайдеру в десятки раз больше, чем он платит абонплаты.
    200Гб для среднестатистического пользователя - это недосягаемая планка.
     
  11. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member

    Ми б із задоволенням!=) Але поки що узгоджуємо нашу присутність.
     
  12. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Перекинь плз мой пост к товарищу Николаю из общей ветки.
     
  13. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member

    Ми відповідаємо за свої слова. Не словом, а справами!;)
     
  14. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Ну а от нас что тогда требуется? :) Провайдера в ЖК нет. Согласовывайте, заходите и собирайте сливки. Желательно в ближайшие недели.
     
  15. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member

    Від вас потрібна згода на те, щоб ми зайшли. Позитивні відгуки. Ми надаємо послуги для народу, для вас. От я і маю бажання поспілкуватись із майбутніми абонентами=)
     
  16. zver_SICH

    zver_SICH Moderator

    есть
     
    Serjio нравится это.
  17. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Лично я согласен. А Вы бы знаете как сделали ..
    Создайте отдельную тему, создайте голосовалку в стиле "Готовы ли к нам поключиться". Там выложите тарифы, укажите примерные сроки подключения если наберется, к примеру 20\50\100 человек. Только РЕАЛЬНЫЕ сроки, чтобы с ходу не облажаться :)
    И по количеству проголосовавших делайте выводы, учитывая, что большинство не сидит на форуме.
    А пока даже не понятно о чем говорить .. :(
     
  18. Nonin.Best

    Nonin.Best New Member

    Друзі, продовжимо бесіду завтра зранку. Всім до зустрічі.
     
  19. Evgeniy 1984

    Evgeniy 1984 Well-Known Member

    главное чтоб не было как в "Вешневой осели" уже начитан про ваши подвиги.....


    http://novakvartira.com.ua/forum/threads/359/page-105


    и 500 качну если комп и торент рулят....


    я на фрештейле так сидел..гавно.....
     
    Последнее редактирование модератором: 13 май 2014
  20. Serjio

    Serjio Well-Known Member

    Зачем? :)


    Дааа, это звиздец ... Монтажников надо отхерачить той самой кривой трубой.
    Надеюсь, у нас предусмотрены каналы для слаботочки и стояки ставить не надо будет.
     
    Последнее редактирование модератором: 13 май 2014
    Evgeniy 1984 и БРУНО нравится это.

Поделиться этой страницей