Жилой комплекс "Акварели" Вишневое

Тема в разделе "Акварели", создана пользователем Dmitry, 6 ноя 2010.

  1. Roms

    Roms Well-Known Member

    То, что там будут меняться цифры уже никого не удивляет.
    Плохо только то, что самих жильцов в расчет не берут. Ни каких обсуждений, согласований, вообще ни какой инфо.
    Как будто не люди платят по счетам, а какие-то обезличенные номера абонентов.


    Страницу назад <<<
     
    Последнее редактирование модератором: 17 апр 2014
  2. DudA

    DudA Well-Known Member

    ну за прошлый месяц там меняться нечему по идее... газ подорожает только со следующего месяца.
     
    Elin-Gil и Roms нравится это.
  3. Mandarin

    Mandarin Active Member

    У кого є на руках договір з УК, викладіть фотокопії на форум, ящо є можливість
     
    Последнее редактирование: 9 апр 2014
  4. Elin-Gil

    Elin-Gil Active Member

    Не придумали на чем нагебнуть жильцов.
     
  5. DudA

    DudA Well-Known Member

    видать не будет у нас двора еще до следующего года...
     
  6. EvilGenius

    EvilGenius Active Member

    В мене є вдома, дали якийсь тимчасовий договір. Що Вам конкретно в ньому треба?
     
  7. Mandarin

    Mandarin Active Member

    хочу взагалі глянути які у них зобо"язання. здається, мені доведеться розгортати "військові дії" проти забудовника, хоч і не хотілось би... але якщо доведеться, буду вести війну на всіх фронтах... хочу бачити що у них з формуваннями тарифів, ну і інші нюанси
     
  8. Фрося

    Фрося Member

    извините в договоре не указаны конкретные тарифы , а только работы которые осуществляются
     
  9. e12\66

    e12\66 Active Member

    мы уже утром забрали в ящике, уже есть
     
  10. Mandarin

    Mandarin Active Member

    EvilGenius, поділіться, пліз, звичайно, без зазначення своїх даних


    Ну, цього для початку теж може бути достатньо. Досить погортати форум, щоб зрозуміти, які роботи дійсно здійснюються і чи правомірно отримуються кошти
     
    Последнее редактирование модератором: 17 апр 2014
  11. Chili

    Chili Active Member

    договір на проведення ремонтних робіт заключали?там по тарифам нічого не сказано.
    основний договір, зразок, по 5 черзі я просив, але так і не надали.
    Піднімалось питання, щоб сходити до юриста і проаналізувати основний договір, але дальше пропозиції не зрушилось.
    оскільки підписання основного договору з УК не за горами, я за те, щоб сходити колективно до юриста.
     
  12. Mandarin

    Mandarin Active Member

    Попередні черги, у вас як з договорами з УК?
     
  13. Mandarin

    Mandarin Active Member

    Chili, ми договір на проведення ремонтних робіт не укладали, підписали тільки акт приймання-передачі квартири, тому жодних документів, що підписуються з УК, ще не бачили. відповідно, послуги УК поки що не оплачуємо. тому, швидше за все, паралельно з вирішенням своїх питань із забудовником, буду діяти від імені незадоволених жильців. Багато хто тут ініціював звернення до юристів та підготовку скарг до відповідних органів на тарифи і т.д. Якщо для вас хтось ці документи підготує безкоштовно, а вам тільки потрібно буде підписати, вам від цього гірше? на 100% поки що не обіцяю, але велика імовірність, що доведеться у це вплутуватись
     
  14. Chili

    Chili Active Member

    я за юриста!
     
  15. DZOBA

    DZOBA Member

    Договір на проведення ремонтних робіт - не є обов'язковим для підписання. Його підписують тільки ті жителі, хто хоче розпочати ремонт раніше, ще до моменту підписання акту приймання-передачі квартири. Вже після оформлення права власності на квартиру можна підписувати з УК повноцінний договір про надання комунальних послуг, де вже безпосередньо будуть вказані всі тарифи та послуги.
     
  16. e12\66

    e12\66 Active Member

    а кто-то уже заключал такой договор после получения права собственности?
    право мы получили, а вот договор с прописанными тарифами не заключали
     
  17. Chili

    Chili Active Member

    тобто у Вас ще нема повноцінного договору з УК?
     
  18. e12\66

    e12\66 Active Member

    если честно, я не помню. посмотрю дома сегодня. но полноценного договора что-то не помню...
     
  19. DZOBA

    DZOBA Member

    А повинні були...

    Ще з самого початку, коли ви підписували з ОП договір купівлі-продажу майнових прав на квартиру, згідно пункту 5.4.5 ви повинні були підписати попередній договір про надання житлово-комунальних послуг з УК. А в цьому попередньому договорі, ви зобов'язуєтесь укласти основний договір протягом 3-ох робочих днів з дня державної реєстрації права власності
     
  20. e12\66

    e12\66 Active Member

    DZOBA, да, Вы правы. звонила в УК, нужно перезаключать договор
     

Поделиться этой страницей