Новостройка по ул Амосова, 22 (Софиевская слободка)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Andriy, 26 май 2012.

  1. @ lek $ ej 1985

    @ lek $ ej 1985 Active Member

    Добрий день. Підкажіть будь-ласка, оцінку квартири в 390 тис. грн вам здійснювали шляхом переведення суми, яка вказана в доларовому еквіваленті по теперішньому курсі чи по іншій методиці вівся розрахунок?


    Подскажите как у вас проводился замер балконов и лоджий, с каким применением коэффициента? И доплачивали ли вы за дополнительные квадратные метры, которые вылезли при замере общей площади балкона и лоджии представителями БТИ ?
     
    Последнее редактирование модератором: 20 мар 2014
  2. ICJ

    ICJ Active Member

    Перед оформленням мені в телефонному режимі сказали, що оцінили в 750$ (а може і 705$) квадратний метр. По якому курсу перевели: якщо йти по математичним розрахункам, то якщо 750 - то 8.1, якщо 705 - 8.5.

    Балкони міряли з коефіцієнтом 0.8. Засклили за 1000$ (а він у нас весь з пластмаси) і порахували майже як за лоджию. АБИДНА!!!:(
    За додаткові метри ми знали зразу при оформлені попереднього договору, і підтвердженням цього стали квитанції з жеку, в яких вказана кінцева площа, так що ми були до цього готові.
     
    Последнее редактирование модератором: 20 мар 2014
  3. topremont

    topremont New Member

    яка зараз вартість метру?
     
  4. ghostua

    ghostua Active Member

    Добрый день,
    Есть кто-нибудь кому оформили договора на свет и газ, если да то сколько времени прошло между оформлением договора купли-продажи и получением договоров. Или хотябы кому чего обещали.
     
  5. Romanian

    Romanian Active Member

    Эти договора будут оформляться скопом для всего дома. Так мне сказали при подписании договора купли-продажи. На вопрос как мне платить за свет-газ, мне сказали ждать и не платить пока.
     
  6. LARA 1980

    LARA 1980 Member

    Добрый вечер. Подскажите пожалуйста с вашего дома, уже все получили основной договор, если нет, то на какой стадии и как быстро движется очередь на подписание ОД?
     
  7. anna87

    anna87 Active Member

    Kristion, а коли Вам прийшли квитанції? Кілька днів назад ще не було. А договір на газ, книжка у Вас є?
     
  8. ICJ

    ICJ Active Member

    Знову сміття під східцями. Хтось можливо бачив "власника"?
     
  9. Helen_KOO

    Helen_KOO Member

    Мені теж прийшла квитанція за газ з показниками вдвічі більшими, ніж реальні.


    Прочитавши інші гілки форуму, я вияснила, що коли платили 19600 грн (для оформлення документів) з цих коштів 600 грн йшли на оформлення договорів на газ та електроенергію. Тому можливо, нам вже не потрібно йти у відповідні відділення, за нас це вже зробили. Ось так!
     
    Последнее редактирование модератором: 31 мар 2014
  10. Romanian

    Romanian Active Member

    Продам унитаз для строителей. Амосова 22, 9 этаж. Самовынос. 100 грн.
     
  11. dis

    dis Member

    подскажите пожалуйста кто какой ставил стабилизатор напряжения ? спасибо!
     
  12. Bad Robot

    Bad Robot Member

    Есть шанс что включат лифт, но на первом этаже под лестницей опять кто-то накидал мусора, картон, семечки, пенопласт :mad:

    2014-03-24 12.47.49.jpg
     
    Romanian нравится это.
  13. Romanian

    Romanian Active Member

    Я брал SVEN в Эпицентре. Когда покупал, стоимость была около 600 грн.
     
  14. Helen_KOO

    Helen_KOO Member

    Сьогодні говорила з представником ВАТ "Київоблгаз" - все-таки нам потрібно оформляти договір. Сказали, що повісять в будинку оголошення після 5 квітня.


    Я взяла Luxeon. До-речі, перед тим як купувати, я зателефонувала до представника газової контори, якого потім запросила для підключення котла, і запитала який взяти стабілізатор напруги, він відповів: любий, але тільки не SVEN, так як він може швидко зламатись.
    P.S. Romanian, в разі чого, Вас образити не хотіла.
     
    Последнее редактирование модератором: 2 апр 2014
    Romanian и Дарья нравится это.
  15. Helen_KOO

    Helen_KOO Member

    Я взяла Luxeon. До-речі, перед тим як купувати, я зателефонувала до представника газової контори, якого потім запросила для підключення котла, і запитала який взяти стабілізатор напруги, він відповів: любий, але тільки не SVEN, так як вони можуть швидко зламатись.
    P.S. Romanian, в разі чого, Вас образити не хотіла.
    Телефонувала за номером 096 233 28 26 - Любов Михайлівна (контролер ВАТ "Київоблгаз"). Вона мені сказала, що потрібно вписати свої показники в квитанцію, перерахувати (помножити на 0,75 коп.), вписати своє прізвище і оплатити.


    Це поки в нас немає книжки для оплати газу.
     
    Последнее редактирование модератором: 2 апр 2014
  16. Romanian

    Romanian Active Member


    Все Ок)))
     
  17. anna87

    anna87 Active Member

    Нам тоже пришли квитанции.
    Я звонила пару раз в газ контору и называла свои показатели. Кажется, квитанция пришла с показателями, которые я называла в последний раз (месяца полтора назад). В итоге по квитанции у нас намного меньше, чем по счетчику.
     
  18. Evgenia

    Evgenia Active Member

    Подскажите пожалуйста, кто уже оформлял договор купли продажи, ФИО нотариуса.
     
  19. Romanian

    Romanian Active Member

    Михальченко М.М.
     
  20. Romanian

    Romanian Active Member

    Соседи, кто знает, как прошла проверка лифтов?
     

Поделиться этой страницей