ЖК "Львівський маєток" Софиевская борщаговка, ул. Сагайдачного 16

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Lvivskiy.Vita, 21 июн 2013.

  1. логично,чем больше тем больше платится.т.е вы хотите сказать что все квартиры оценили в одну стоимость?


    еще к сведению:нотариус в Киеве берет 3000грн,а в Вишневом 4000грн
     
    Последнее редактирование модератором: 28 мар 2014
  2. cim777

    cim777 Member

    я хочу сказати що вартість квартири складається не тільки з собівартості м2 але і інших витрат (вартості котла, лічильників, підведення каналізації, водопостачання, електроенергії), які не залежать від площі квартири. Тому логічно що чим більша площа, тим дешевше б мала бути вартість м2.
    Стосовно вартості послуг нотаріуса. Дійсно надто висока вартіть - але це їхній "кишеньковий" нотаріус, який мабуть їм дає відкат ))), інакше б давно перейшли в Київ до нотаріусів які обслуговують по ринкових цінах!!!
     
  3. я оформляла ПД в Киеве.
     
  4. cim777

    cim777 Member

    погодилися?? дивно...
     
  5. это их нотариус
     
  6. cim777

    cim777 Member

    Давайте знову організуємо зустріч інвесторів! Питань багато ще є... запуск котлів і процедура їх запуску, водопостачання та каналізація, питання кладовок та ін. Також не помішає обмін інформацією стосовно ремонтів які нас всіх чекають.
    Хто підтримує ідею?
     
    Харченко Олександр нравится это.
  7. я ЗА. кв 12 и 14
     
  8. dasha38

    dasha38 Member

    привет,мы тоже ЗА!а на какое число сборы?
     
  9. nutasy

    nutasy Member

    вот меня тоже интересует парковка), и сборы)

    а еще очень хочется воду и газ))))
     
  10. Salatova

    Salatova Member

    Давайте на 29 число(суббота) сборы сделаем?
     
  11. Kotyara

    Kotyara Member

    еще к сведению:нотариус в Киеве берет 3000грн,а в Вишневом 4000грн[/quote]

    А в Вишневом у другого нотариуса 2000

    А как они могут не согласится??? я подходила с ПД, сказали, что могут оформить ОД, оплачиваем нотариуса мы, значит мы и выбираем. Плюс недавно продали квартиру, внегласное правило существует, ПОКУПАТЕЛЬ выбирает нотариуса. Будем разговаривать как придет оценка.

    На собрание мы тоже согласны, кв 99
     
  12. nutasy

    nutasy Member

    если кто берет квартиру в кредит - есть нюансы. пишите в личку

    у меня квартира кредитная
     
  13. Игорь_А

    Игорь_А New Member

    Я стою перед вопросом покупки квартиры в 15 доме. Подскажите, надежный ли застройщик, не кинут ли нас?((
     
  14. Ми кв. 27 до бою готові :).


    Почитайте форум, висновки робіть самі.
     
    Последнее редактирование модератором: 28 мар 2014
  15. Я из 75.Давайте на 29,в котором часу?
     
  16. Алиса82

    Алиса82 Member

    Сосед, спасибо за ответ!!! А больше никто не поделится своим опытом?stesn9us
     
  17. cim777

    cim777 Member

    Всім привіт. Бачу що більшість підтримала мою ідею зустрічі інвесторів. Прозвучала дата 29 березня. Тоді давайте зустрінемось 29 березня в 15:00. Хто згідний і прийде ставте "+". Якщо назбирається хоча б 15 плюсів, тоді оголосимо про зустріч вже офіційно.


    обгрунтую наше рішення. Чому металічний каркас? Тому що повністю деревяні сходи с часом скриплять і металічний каркас ідеальний варіант. Чому напівгвинтові? Тому що кут нахилу сходів має бути не більше 30 градусів, інакше порушується безпечність і зручність сходів. А оскільки місце для сходів у нас (мабуть і в багатьох так) обмежене, тому для зменшення кута нахилу сходів замість сходової площадки в нас будуть сходинки по типу гвинтових. Думаю для багатьох наша ідея буде дуже корисною ;)


    А в Вишневом у другого нотариуса 2000

    можете дати координати нотаріуса у Вишневому який бере 2000????????
     
    Последнее редактирование модератором: 29 мар 2014
  18. dasha38

    dasha38 Member

    мы с мужем 29 числа будем)квартира 38
     
  19. Salatova

    Salatova Member

  20. 12 и 14 ++


    А в Вишневом у другого нотариуса 2000

    можете дати координати нотаріуса у Вишневому який бере 2000????????[/quote]
    и мне))))))stesn9us
     
    Последнее редактирование модератором: 29 мар 2014

Поделиться этой страницей