ЖК "Львівський маєток" Софиевская борщаговка, ул. Сагайдачного 16

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Lvivskiy.Vita, 21 июн 2013.

  1. Алиса82

    Алиса82 Member

    Всем привет! Владельцы двухуровневых квартир, скажите, пожалуйста, вы уже решили насчет лестниц? Кто-то будет заливать бетонную? Мы все никак не определимся, а время поджимает!!!:SOS:
     
  2. Oksana Verba

    Oksana Verba New Member

    Доброго дня!!
    Що можете сказати про Сагайдачного 15??
    Чи є сусіди з Сагайдачного 15?
     
  3. krosn

    krosn New Member

    Может кому нужны толковые мастера по ремонту, могу посоветовать. Пишите если что в личку.
     
  4. cim777

    cim777 Member

    доброго дня!
    Ми будемо робити деревяні напівгвинтові сходи на металічному каркасі. Звертайте увагу крутизну нахилу сходів щоб у вас не получилися надто стрімкі!!! Це дуже важливо!
     
  5. dasha38

    dasha38 Member

    нужен хороший мастер по натяжным потолкам!!!
     
  6. Salatova

    Salatova Member

    image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
    Та же проблема с ванной) кидаю пару набросов, сделала на днях: размер помещения 175х205, душ 90х90, умывальник 40х60, стиралка 40х60, ванная прямая 170х70, ванная угловая 140х90.
     
  7. konobeev76

    konobeev76 Member

    Мы ставим душ кабину.Ванна займёт очень много места,да и часто ей не будешь пользоваться.
     
  8. всем привет! владельцы двухуровневых квартир подскажите пожалуйста на 2-муровне у вас хоть какие то трубы в с/у заходят? а то у нас просто забетонированные стены.
     
  9. Kotyara

    Kotyara Member

    А в какой програмке мастерили?


    У нас только канализация, сказали трубы сами тяните на второй этаж
     
    Последнее редактирование модератором: 27 мар 2014
  10. cim777

    cim777 Member

    нам тоже сказали що самі прокладайте труби на другий поверх... дрібниця а не приємно. Є ще ряд інших проблемних питань про які не хочу поки що озвучувати тут щоб не відлякувати потенційних сусідів - надіюся що вони все ж таки вирішаться! При підписанні попереднього договору все так гарно розмальовували що "все включено" і навіть персональна стоянка для автомобілів для кожної квартири (що до речі підтверджено в містобудівних умовах, виданих для будівництва комплексу з розрахунком 1 квартира - 1 місце стоянки автомобіля!!!!), а фактично получається зовсім по іншому. Особисто мені хотілося б всім своїм знайомим рекомендувати купляти квартири в нашому Львівському маєтку переконуючи що тут Забудовник дотримується обіцяного, але не можу. Надіюся що поки що не можу....
     
    Последнее редактирование модератором: 27 мар 2014
  11. dasha38

    dasha38 Member

    мы конечно планируем как на фото 4,но только зеркально
     
  12. Salatova

    Salatova Member


     
    Последнее редактирование модератором: 27 мар 2014
  13. Juliya78

    Juliya78 New Member

    Привет всем! Мы из 5 кв. (ул. Сагайдачного 16). Соседи, кто-нибудь еще подписывал ОД? И вообще что слышно?
     
  14. cim777

    cim777 Member

    привіт. Ми з 80 кв. Поки що досі не має результатів експертної оцінки, тому ОД ще не підписали. Два тижні тому сказали що подали на експертизу, тиждень тому сказали що ще в роботі і цього тижня уже має бути. А вчора виявилося що ще не має, тому що тільки 11 числа нашу квартиру подали на експертизу... вже не знаю що з цього брехня а що правда ((
     
  15. Мне документы 3-ю неделю готовят,хотя оплатили 100 процентов за квартиру.Вчера сосед ездил сказали ,что кв. м зафиксировали по 630у.е ,но по какому курсу???????


    я хотела купить еще квартиру теперь,незнаю:ogo:.


    готова оценка квартиры кв.м -6.498грн.:wall:
     
    Последнее редактирование модератором: 28 мар 2014
  16. cim777

    cim777 Member

    та мене теж знайомі питаються чи варто їм теж купляти в нашому житловому комплексі. Навіть не знаю що відповідати. Сказав що почекайте, побачу як Забудовник виконає договірні обовязки, підписані в попередньому договорі. Зі своєї сторони я договір повністю виконав, оплативши 100% вартість. З їхньої сторони має бути надана квартира з якісно виконаними роботами. Я вже мовчу про інші обіцянки не прописані в договорі. Наприклад те що прописано в містобудівних умовах №138/2013 в пункті 11, виданих для проектування ЖК, чітко вказано передбачити місця для автопарковки з розрахунку 1 маш./місце на квартиру!!!! (кому цікаво можете глянути на офіційному сайті ЖК в розділі містобудівна документація). Відповідь на це питання представника Забудовника всі чули, хто був на зборах інвесторів.
    От як тільки вирішаться всі ці питання позитивно чи не гативно, тоді вже зможу порекомендувати своїм знайомим чи варто звязуватися з нашим Забудовником чи ні....


    готова оценка квартиры кв.м -6.498грн.:wall:[/quote]

    :wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:
     
    Последнее редактирование модератором: 28 мар 2014
  17. не могу понять почему первые квартиры 5.888грн,а у нас 6.498грн:ogo::wall:
     
  18. cim777

    cim777 Member

    щойно подзвонили з ЖК. Вже є експертна оцінка. на мою квартиру. Получаєтся ціна така ж як і "перші" квартири....
    можливо це залежить від площі квартири???!!!
     
  19. если не секрет у вас какая площадь?
     
  20. cim777

    cim777 Member

    84,8


    справа в тому що вся сума оцінки ділиться на метр квадратний і чим більша площа тим дешевше виходить.... адже в суму входить і вартість котла і лічильники... по крайній мірі так логічно!
     
    Последнее редактирование модератором: 28 мар 2014

Поделиться этой страницей