Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Ну да, на 2й фото вид не фонтан,але я так і не зрозуміла це одна квартира чи різні. Але я можу привести приклади де таке саме розміщення вікон та й будинків навпроти повно.
     
  2. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Згідно планувань 50-го будинку це різні квартири 2 (однокімнатна) та 3(трикімнатна)4to napisano perom
    А з балконів розташованих у внутр.кутах будинку можна побачити все що відтворюїться у спальні двокімнатної напроти.:super:
     
    Последнее редактирование: 2 мар 2014
  3. natata

    natata Well-Known Member

    я теж розгледіла, що різні.. просто на планування Новабудова особо грошей не тратить... головна задача - більше квартир на невеликій площі... окупність затрат - нереальна.. один із законів бізнесу
     
  4. Неплохие темпы. Дай бог, чтоб и дальше сохранялись. Спасибо за фото!
     
    smile_in_heart нравится это.
  5. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

  6. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Есть)))
     
  7. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    bir4ik, Вы? Решили увеличить площадь? :) А то как то не видно что б ходили по территории, может просто на стройку не пускают.
     
  8. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Нет, пока я не расширяю жилплощадь))) Мой родственник купил квартиру в этом доме))) А я вот слежу за стройкой, и форум читаю. Вдруг что интересное напишут.
     
  9. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    странно почему нет активного общения. у нас на ветке, хоть пару человек, но общались :)
     
  10. bir4ik

    bir4ik Active Member

    не знаю, но квартир много куплено уже.
     
  11. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Значит потеплеет и начнут люди бегать на стройку, как мы в свое время )))
     
  12. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Мы ходили уже и не раз))) Нам и перепланировочку не6ольшую сделали. Пока все хорошо.
     
  13. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    bir4ik, а когда обещают сдачу дома?
     
  14. bir4ik

    bir4ik Active Member

    В декабре этого года.
     
  15. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    а я надеялась , что раньше.
     
  16. bir4ik

    bir4ik Active Member

    хотелось бы раньше.
     
  17. Если будуть сохранять нынешние темпы, то есть все предпосылки для досрочной сдачи.
     
  18. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    ну не знаю. Если брать наш дом (44), то по состоянию на март, уже последний этаж был готов, а в мае мы уже ходили по готовому и накрытому дому. А в 50м доме пока только 3й этаж строится.
     
  19. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Самое главное, чтобы сдали не позже срока))))
     
    smile_in_heart нравится это.
  20. Вітаємо прекрасну половину людства зі святом весни!

    Найчарівніші жительки ЖК «Щасливий»!

    За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

    Щиросердечно вітаючи всіх вас з Міжнародним жіночим днем, низько вклоняємося вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, від усього серця дякуємо, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою ви робите наше життя щасливим!

    Щедро зичимо вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує щастя, злагода і любов.



    Вічної вам весни і молодості!
    Компанія "НоваБудова"
     
    natata нравится это.

Поделиться этой страницей