ЖК "Щасливий" на Софіївці

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Celena, 9 сен 2013.

  1. natata

    natata Well-Known Member

    чистил или пока раскатывался?
     
  2. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    в понедельник чистил.
     
    Lenochka нравится это.
  3. natata

    natata Well-Known Member

    Анюта,а ты уже живешь или ремонт делаете? тебя это все поздравляют с оформлением права собственности или новосельем?
     
  4. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    с оформлением :) еще не живу, пока только в мыслях ))
     
    Lenochka нравится это.
  5. natata

    natata Well-Known Member

    Сьогодні наш під"їзд хтось почав обклювати агітналіпками з майдану типу ""Не піду з майдану поки уряд не звільнять" чи щось на кшалт цього.. особисто я не проти , що згідно конституції України (стаття 39) людина виявляє своє волевиявлення,але.. робіть це у відповідних для цього місцях,а обклеювання під"їздів - це не зовсім таки привабливо для охайного виду місць заг.користування...4to napisano perom

    З.І.: мені цікаво... це "європеєць" наклеїв як ішов на майдан чи вже коли повертався?hyligan
     
    Celena, Lenochka и smile_in_heart нравится это.
  6. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Мда, обклеивать не стоит.. Агитация должна быть в меру, темболее те кто хочет и так поедут на Майдут, а ободраные объявления смотрятся не очень эстетично.
     
  7. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Було б краще й більш дієвіше, якби він наклеїв таку об"яву собі на чолі та мандрував по місту! Тоді більша кількість людей побачили б його об"яву і визнала який він гівн.ний гідний європеєць!:super:
     
    Zeland нравится это.
  8. Luchik

    Luchik Member

    продублирую и тут.
    Соседушки никто не ездит на своем транспорте в сторону ВДНХ по утрам? Возьмите пассажиров на 1 место- не за спасибо естественно, за вознаграждение.
    Я такая воодушевленная верила, что буду возить дите в сад на ВДНХ(куда раньше ходили) , но что то утренняя ситуация на дорогах меня вернула в реальность.
    Черкните в личку если найдутся такие.
     
  9. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Счастливчики с Наступающим Новым Годом!
    Вы уже готовы? ;)

    [​IMG]
     
    Milena, Ghostrider, AlexZ и 4 другим нравится это.
  10. oksy

    oksy Well-Known Member

    Хай Різдвяне Янголятко принесе кохання в хатку, поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку. Хай лунає в хаті сміх - з Різдвом Христовим Вас усіх.
    Veselogo-Rizdva-1.gif
     
    natata, uliya, smile_in_heart и 3 другим нравится это.
  11. sosed186

    sosed186 New Member

    Здравствуйте, соседи! Сегодня внесли первый платёж за квартиру в ЖК Щасливий 10Б, кв 186. Надеюсь, никому другому она уже не была продана до нас :)) Хочу спросить по поводу предварительного договора, с кем вы заключали его, с Дзюбуком Русланом? А то мы сегодня подписали договор, якобы с ним, но паспорт его даже не посмотрели. Может кто знает как он хоть выглядит. Невысокий, молодой, полненький? Да и деньги отдали в руки, а в ответ никакой платёжки у них не предусмотрено.
     
  12. natata

    natata Well-Known Member

    новобудововский чувак, не прееживайте... наслаждайтесь строительством своего жилья...
     
  13. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    В предварит.договоре указано, что вы внесли часть денег!
    А по какому курсу доллара зафиксирована стоимость вашей квартиры?
     
  14. Вітаємо прекрасну половину людства зі святом весни!

    Найчарівніші жительки ЖК «Щасливий»!

    За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

    Щиросердечно вітаючи всіх вас з Міжнародним жіночим днем, низько вклоняємося вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, від усього серця дякуємо, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою ви робите наше життя щасливим!

    Щедро зичимо вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує щастя, злагода і любов.



    Вічної вам весни і молодості!
    Компанія "НоваБудова"
     
    natata нравится это.

Поделиться этой страницей