ЖК "Европейське місто", Крюківщина, вул. Жулянська, 1. Забудовник Савочка В.П.

Тема в разделе "ЖК Европейське місто", создана пользователем sooorba, 14 мар 2012.

  1. mercedes

    mercedes New Member

    Домовились))
     
  2. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    Вас чекає таке: вода 11,6 гр/куб
    за електроенергію уточняйте в забудовника
    1.jpg
    иногда полезно посещать и другие ветки форума, там много чего интересного можно почерпнуть:) https://novakvartira.com.ua/forum/forums/evropejsky/
     
    Последнее редактирование: 15 фев 2014
  3. natka

    natka Well-Known Member

    а почему у нас 11 грн с чем-то?
     
  4. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    упс..очепятка...11,6:) исправил
     
  5. dalex

    dalex Member

    Скажите, а как вы за газ платили, сами данные по счетчику смотрели? п.с. что-то вчера/сегодня напряжение особенно высокое, зубр до 270 пришлось поднять.
     
  6. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    сами смотрите, сами плотите, можно на почте.
     
    dalex нравится это.
  7. Можете вместе даже строить и уже договариваться где вам нужны стены ,а где нет....Но это тсссс....никому.....
     
  8. Alex@ndr

    Alex@ndr Well-Known Member

    чадный газ действительно очень опасный, он образуется в результате горения при нехватке кислорода.
    Но он легче воздуха, и соответственно с верхних этажей вниз не спускается.
    Но вытяжки в любом случае должны работать, так как при концентрации 0,1% чадного газа в воздухе пиводит к печальным последствиям.
     
    Последнее редактирование модератором: 23 фев 2014
  9. А если я слышу запах через вытяжку куховарных способностей соседей-это проблема с венканало или нет?
     
    Последнее редактирование модератором: 23 фев 2014
  10. 1. Погуглив, що чадний газ і справді легше повітря. Тобто привіт не нижнім, а верхнім поверхам.
    2. Світлана, стосовно запаху. Це означає, що на витяжці у сусідів стоїть вентилятор, який заганяє повітря над плитою у вентиляційний канал. Далі два варіанти: 1. вентиляційний канал між сусідами та дахом десь забитий, а от між сусідами та вами - ні. Тому все повітря від сусідів примусовою вентиляцією йде до вашої квартири. 2. Вентиляційний канал не забитий, але сусіди вмикають вентиляцію на повну потужність, через що повітря не встигає повністю виводитися вентиляційним каналом на вулицю і частково потрапляє до вас. Особисто мені ймовірнішим здається перший варіант. Коли вмикаєш витяжку на повну потужність, таке враження, що літак приземляється. Не дуже комфортно, тільки коли щось згорить на плиті...
     
    Авега нравится это.
  11. Авега

    Авега Well-Known Member

    у каждого свой вентканал...
     
  12. Це б означало, що лише на одному стояку на кухні забудовник мав би побудувти 18 різних ветканалів (9 квартир х 2 стояка). Дуже в цьому сумніваюся. І як я тоді чую запах сусідської кухні? Спільний ветканал для всього стояка.
     
  13. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    Вы хоть раз были на крыше? Видели сколько там вент.каналов? Я могу с увереностью сказать что в доме 1А в однокомнатных квартирах - распашонках... у каждого свой вент.канал... Вот только в районе 5-6 этажа они все пересекаются меж собой... У меня лично на 10м этаже 3 вент.канала и они сугубо мои... У меня еще проблема в том что снег наметает и потом когда он тает... течет в квартиру... В ЖЭКе должен быть проектдома, вот там можно более точно посмотреть к чему.
     
  14. Ну давайте порахуємо. 4 вентиляційні отвори в квартирі. 8 квартир на поверсі. 9 поверхів. 4х8х9=288. Я на даху не був, але якщо ви стверджуєте, що були і бачили там 288 вентиляційних отвори, значить, дійсно, в кожного свій вентканал....
    Але мені здається імовірнішим, що один вентканал на стояк. Тобто 4х8 = 32. Думаю, ви бачили на даху 32 вентиляційні отвори.
     
  15. natka

    natka Well-Known Member

    Вентиляционные решетки с обратным клапаном - наше все )


    у нас три отверстия - по одному в кухне, туалет и ванной
    и насколько я понимаю туалет и ванна имеют общий вентиляционный канал.
    итого - два канала на квартиру


    и в 4 парадном 7 квартир на этаже
     
    Последнее редактирование модератором: 24 фев 2014
  16. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    аналогично
     
  17. 1б кв.79

    1б кв.79 Active Member

    Поднимитесь на этаж выше или ниже и увидите разницу. У меня на кухне два вент.канала, на пятом этаже один на кухне, в туалете отдельный.
     
  18. Я на фахівець у проектуванні будинків, але дуже сумніваюся щодо окремих вентиляційних каналів. Це складно, а судячи з того, що в наших квартирах навіть двері та вікна нормально поставити не змогли, то навряд щодо вентиляції для нас зробили такий подарунок. До того ж як пояснити, що часом змушений дихати "ароматом" сусідських смажених котлет? Лише спільним вентиляційним каналом. Спільний ветканал - це абсолютно нормально, за умови, що він справно працює.
    Не розумію тільки, чому в одних квартирах на кухні два вентиляційні канали, а в інших - один?
    А чи траплялося комусь сверлити стіну в кухні між собою та сусідами та випадково натрапити на чужий ветканал? Особливо це стосується верхніх поверхів.


    а що, не всі квартири мають окремий вентканал в туалеті? Багато хто робив перепланування, в результаті якого вентканал замуровував...
     
    Последнее редактирование модератором: 24 фев 2014
    Учасник нравится это.
  19. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    у меня:
    - 2 вент.каналы на кухне;
    - 1 вент.канал в ванной...
    Приходил дядька с ЖЭКа и сказал:
    - на кухне должно быть три вент.канала;
    - 1 вент.канал в ванной...
    на кухне нужно пробивать еще один... я отказался...

    мне и 2х вент.каналов с головой...
    когда был мороз с них так затравливало холодный воздух... что была мысль один вообще замуровать...
     
    Dima i Gala нравится это.
  20. а що, не всі квартири мають окремий вентканал в туалеті? Багато хто робив перепланування, в результаті якого вентканал замуровував. От я думаю, чи не трапився на стояку зі мною дурень, який замурував не просто вентиляційний отвір в свою квартиру, а пові

    Так а в туалеті у вас немає??
     

Поделиться этой страницей