ЖК "Пражский квартал" Петропавловская Борщаговка

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Deastroy, 10 мар 2012.

  1. nzr

    nzr Active Member

    Тому що вище і нижче у сусідів воду використовували частіше і мороз не цапанув. Я ж в перші морози воду не включав, тому я собі думаю, що десь був мостик холоду і вода примерзла....і як тепер це виявити навіть не знаю....Ще є одне припущення, що сусіди по стояку на першому, або другому поверсі, які ще не робили ремонт, не утепляли канал-стояк могли залишити вікно привідкритим і скоріше за все, що десь там примерзло. Бо в мене все утеплено і в сусіда внизу також.... Тому чекаю весни, як другого пришествія Ісусу Христа))))


    Я сусідів на 3 поверсі вже достав з попрошайством води........Може хтось з сусідів в 5 під,їзді розділить з ними цю благодійність??:SOS:
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    Златока, Авега и Gandzya нравится это.
  2. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member

    В 3-м подъезде 18 дома в подвале вывели краник для страждущих :)
     
    Sergei и Авега нравится это.
  3. yashka

    yashka Active Member

    У меня тоже воды нет :(
    Подскажите, это в ЖЭК звонить? Или весны ждать
     
  4. nzr

    nzr Active Member

    Я сусідів на 3 поверсі вже достав з попрошайством води........Може хтось з сусідів в 5 під,їзді розділить з ними цю благодійність??
    Дзєнькую за інформайшен)))
    P.S: то я так, привід для знайомства з сусідами шукав...взагалі-то)))
     
    Gandzya нравится это.
  5. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member

    В ЖЕК.
     
  6. nzr

    nzr Active Member

    Ой, ще забув...в догонку за радіаторами продам черепаху...з акваріумом!!! 15-16см (розмір панциря) 7 років (самка, чи самеец я так і не зрозумів....роздивлявся з усіх сторін, трогав всюди - нічо не понятно:ogo:)
    Ціну ще не придумав, але недорого.... фотки скину ввечері, вдень вона встидається фоткатись, дупою до мене розвертається.... Порода - Червоноуха.... Дуже агресивна, кусається і завжди голодна, деколи видає звуки і зіває гарно...
     
  7. yashka

    yashka Active Member

    В ЖЭКе сказали, что сейчас ходят по всем подвалам и разогревают трубы
     
  8. nzr

    nzr Active Member

    Тиждень тому вони мені точно так само говорили.....За тиждень мабутб можна дуже багато підвалів обійти))) Але вода так і залишається в кристалічному стані, а саме цікаве, що я вчора був в підвалі, у водомірному вузлі, в деяких квартирах вода перекрита, при пуску води в цю квартиру, з лічильника починає текти вода, а це означає, що лічильник замерз, чи вже відмерз....неважливо)))) головне, що такий лічильник можна засунути в сраку!!!! Бо він потребує заміни!!!
     
    Sergei нравится это.
  9. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member

    Ул. Голосеевская, между метро Димеевская и Голосеевская. Там должен быть большой новый комплекс многоэтажек. Где-то там. Обещали дать ссылку на компанию по вывозу мусора, чуть позже.
     
  10. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Я ні з якою іронією,а просто стало цікаво пррочитавши ВАш пост.
    "Одним из решающих критериев был для меня вид из окна. "-Ви любите за сусідами спостерігати?:DЯкий же там вид,якщо навколо одні вікна зашторені(хоча є і незашторені):D
    Чоловіка чомусь дратує,що і кави на балконі не поп"єш,бо хтось навпроти теж стоїть і курить.:)А я кажу,що час вже знайомитися.Постояли про погоду поговорили і роз"їхалися по роботам:D
    Ну це я до того,що для нас теж,одним із критеріїв вибору був вид із вікна:D
     
    lena_1313, Sergei и Авега нравится это.
  11. Alive

    Alive Well-Known Member

    IMG_2937.JPG

    И поговорить не с кем :(
     
    Ruby, Ol'ka, lion и 8 другим нравится это.
  12. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Жах,а не вид із вікна:DЯк заскучаєте,то виходьте в двір,там великий вибір сусідів:D
    П.с. Красиво,то як.;)
     
    Sergei, lion, Авега и 2 другим нравится это.
  13. Nutella

    Nutella Well-Known Member

    Sergei, Авега, Gandzya и 3 другим нравится это.
  14. Lawyerbank

    Lawyerbank Active Member

    Это наверное "Парк Авеню"


    В математике на порядок - это в 10 раз))) Пишите Вы красиво, всем отделом читали про определение у черепахи половых признаков. Респект Вам!
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    Златока, lena_1313, Sergei и 3 другим нравится это.
  15. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member

    Не, Парк Авеню на 40-ка летия Октября. А тот именно на улице Голосеевской. Я просто постеснялась уточнить номер дома stesn9us
     
  16. Viktoria.S.K

    Viktoria.S.K New Member

    В том то и дело, что я практически в чужие окна не заглядываю. Мне видно Софиевский 26, Софиевский 18, немного Софиевского 14, немного частного сектора. Сейчас живу у брата во 2-ом парадном, окна на Софиевский 18, так вижу все: кто ремонтируется, кто переехал, кто сутками в компьютере сидит, вплоть до приватных танцев(!)
     
    Ol'ka, lena_1313, Sergei и 2 другим нравится это.
  17. Lic

    Lic Well-Known Member

    Можно снять видео и интересный ролик смонтировать, куда интересней, чем интервью жильцов на сайте застройщика :cool:
     
    Последнее редактирование: 30 янв 2014
    Ol'ka, lena_1313, Авега и 2 другим нравится это.
  18. Alive

    Alive Well-Known Member

    Держите нас в курсе!
     
    InessaU, Ol'ka, lion и 5 другим нравится это.
  19. Viktoria.S.K

    Viktoria.S.K New Member

    Ок, ок! Рука на пульсе)

    ЗЫ: Если что, я специально не заглядываю в чужие окна, у меня всегда получается "вовремя" выглянуть в окно...Я то сложится мнение, что я папарацци:)
     
    Авега нравится это.
  20. nzr

    nzr Active Member

    Продовжуючи свою водяну історію, хочу сказати слава Богу, Крішні, Буді, і всім святим....В МЕНЕ ПОЯВИЛАСЯ ВОДА!!!))) УРА
    ...і допоміг в цьому не забудовник, не сантехнік Міша і навіть не його величність ЖЕК, а акційний електрочайник з епіцентру за 69грн (така ціна пошла:rolleyes:тільки замітив), придбаний для чайних церемоній на період ремонту...
    Трошки залив у себе в труби, трошки в підвалі на труби....і о ЧУДО - стихія під назвою вода почала бити фонтаном на всю квартиру.... я мало не розплакався від щастя....
    Одразу ж прибіг сусід з 5, чи 6 поверху за ЧУДОЕЛЕКТРОЧАЙНИКОМ, щоб проробити сю операцію в своїх хоромах, але мій чайник виявився з характером...і сусіду не поміг:(.
     
    Златока, InessaU, Ruby и 10 другим нравится это.

Поделиться этой страницей