ЖК "Европейське місто", Крюківщина, вул. Жулянська, 1. Забудовник Савочка В.П.

Тема в разделе "ЖК Европейське місто", создана пользователем sooorba, 14 мар 2012.

  1. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    возле дома 1б, с той же стороны
     
    dmiiiitriiiiy нравится это.
  2. KMM

    KMM Well-Known Member

    Мне нужно! Если бы Вы заранее написали
     
  3. 7ya1B

    7ya1B Active Member

    Я оставила номер dmiiiitriiiiy, можете ему написать и договориться. Также еще один человек с дома 1б, контакты его напишу в личку. Договаривайтесь, чтобы была дешевле работа и выезд поделите на всех. Вот...
     
  4. Шановні сусіди, маю питання щодо підписання договору із ЖЕКом. Поки не підписували, взяли лише зразок для ознайомлення. Думаю, буде цікаве усім:
    1. Наскільки зразок договору із ЖЕКом є типовим зразком, затверджений Кабміном, і чи не всунув туди наш ЖЕК чогось від себе?
    2. Що робити, якщо мені прийшла квитанція на оплату комунальний послуг за грудень, якщо між мною та ЖЕКом ще не підписано договору, адже за законом "Про житлово-комунальні послуги" :

    "Стаття 19. Учасники договірних відносин у сфері
    житлово-комунальних послуг
    1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері
    житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних
    засадах.
    .....
    5) оплачувати житлово-комунальні послуги у строки,
    встановлені договором або законом;"

    Стаття 32. Плата за житлово-комунальні послуги
    1. Плата за житлово-комунальні послуги нараховується
    щомісячно відповідно до умов договору в порядку, визначеному
    Кабінетом Міністрів України."

    Якщо я підписую договір, наприклад, 20 січня, чи повинен я оплачувати все те, що набігло до цієї дати? (Особливо що стосується утримання прибудинкової території).
     
    Dunga нравится это.
  5. Dunga

    Dunga New Member

    Интересный вопрос :)
     
  6. dmiiiitriiiiy

    dmiiiitriiiiy Well-Known Member

    нет времени обосновать законодательно, но одним словом - ДА.
    Оскільки попередній договір або основний куп-продажу передбачає Ваш обовязок на то.
     
    Ksiu, Evgenika и Светлана Лебедева нравится это.

  7. Ви не могли б уточнити, який пункт в договорі купівлі-продажу зобов'язує мене це робити?

    Наскільки я розумію, по-нормальному мало відбутися так: підписуємо договір з ЖЕКом, одночасно складаємо акт або вписуємо в договір показники лічильників на електрику та воду на даний момент і саме з цього часу починаємо оплачувати послуги. Здається, так не лише по-нормальному, але й по закону. Я не юрист, тому обгрунтуйте, будь ласка, якщо я не правий.
     
  8. dmiiiitriiiiy

    dmiiiitriiiiy Well-Known Member

    4.3.8.Після отримання Покупцем на своє ім`я установчих документів на квартиру, а саме
    · Договір купівлі – продажу квартири;
    · Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
    · Технічний паспорт на квартиру відповідно п. 1.2. Попереднього договору;
    та після підписання всіх Актів приймання-передачі Покупець на підставі ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» укласти договір на надання житлово-комунальних послуг з ТзОВ «ЖЕК ЄВРОПЕЙСЬКИЙ», юридична адреса: 08132, м. Вишневе, вул. Козацька, буд. 6, при цьому Покупець з дати підключення будинку до комунікацій не пізніше 15 (п’ятнадцятого) серпня 2013 (дві тисячі тринадцятого) року зобов'язується нести всі витрати по утриманню Квартири в повному обсязі та витрати по утриманню Об’єкту в обсязі, пропорційному співвідношенню площі Квартири до загальної площі всіх квартир у Об’єкті.
    4.3.9. Після підписання Основного договору, Покупець автоматично дає згоду на обслуговування у «ЖЕКу Європейський».
     

  9. Я так розумію, це цитати з вашого попереднього договору? В моєму попередньому та основному договорах таких пунктів немає. Мені в ЖЕКу сказали, що ми маємо сплачувати починаючи з 02 грудня - дати взяття ЖЕКом будинку на баланс. А з якого числа сплачуєте ви? Я так розумію, що за вашим договором вам можуть нараховувати утримання прибудинкової території з 15 серпня?

    Чи існують якісь ще підстави для сплати мною комунальних послуг до підписання договору із ЖЕКом?
     
  10. dmiiiitriiiiy

    dmiiiitriiiiy Well-Known Member

    всі будть платити з 02 грудня.
    15 серпня - дата яка планувалась для взяття на баланс. як і газ і інше. можете виставити за то притензії забудовнику.)
     
  11. DYHA

    DYHA New Member

    Замок вставляют в железную дверь?
     
  12. Evgenika

    Evgenika Well-Known Member

    Кстати, Дмитрий, пришло время сверить показатели до и после терморегулятора. На сегодня у меня 239 кубов газа. Из них с ТР 90 за месяц ( при 2х днях когда оставила окно на проветривании и не понизила режим.ТР пытался нагреть улицу до 21 грудуса. расход в эти дни был около 6/сутки). До ТР 150 кубов за месяц.
     
  13. 1б кв.79

    1б кв.79 Active Member

    Если вы поставили вторую дверь деревянную то можно и туда.
    А если по существу, то пока не вижу смысла менять сердцевину замка на новую. Когда будет закончен ремонт и можно будет переехать детям в новую квартиру, вот тогда можно поменять и саму сердцевину.
     
  14. dmiiiitriiiiy

    dmiiiitriiiiy Well-Known Member

    у меня за первый месяц 240 вроде, а за второй 115. приблизительно. но факт экономии
     
    Dima i Gala и Evgenika нравится это.
  15. Доброй ночи, подскажите, пожалуйста, мастеров, если есть таковые, которые качественно стеклят балконы. Заранее спасибо.
     
  16. Сусіди, а хтось взагалі вивчав договір із ЖЕКом? В ЖЕКу хотіли, щоб ми одразу ж його підписали, а на наше зауваження, що спершу нам треба з ним ознайомитися, було озвучено, що "нечего там вычитывать, это типовый договор". Насправді він ДУЖЕ сильно відрізняється від типового договору, затвердженого постановою Кабміну № 630 від 21.07.2005. Чого тільки вартий пункт 16.2. про наш обов'язок повідомляти ЖЕК про осіб, які мешкають понад місяць в нашій квартирі. Яке ЖЕКу до цього діло?? В типовому договорі подібних абсурдних вимог немає. Крім того, з договору із ЖЕКом зникли пункти:

    " 9) звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та
    отримання компенсації за перевищення строків проведення
    аварійно-відбудовних робіт;
    10) відшкодування збитків, завданих його майну та/або
    приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок
    неналежного надання або ненадання послуг. "

    А пункт 16.11. в договорі із ЖЕКом - це просто бомба! Процитуємо:
    "11. у разі встановлення виконавцем факту несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку води за свій рахунок проводити їх експертизу, метрологічну повірку та ремонт згідно із законодавством". Тобто якщо хтось пошкодить лічильники, які знаходяться в загальному коридорі, то платити за це маємо ми? В типовому договорі подібної вимоги теж немає.

    Те саме стосується зміни тарифів. За законом ЖЕК зобов'язаний повідомити нас про зміну тарифу за 15 днів із посиланням на рішення відповідних органів. За договором - достатньо просто повісити папірець на дошку оголошень без будь-яких строків та обгрунтування.

    Багато наших прав прибрали, багато різного брєду додали. Ця тема взагалі комусь крім мене цікава? (просто щоб не засмічувати форум, якщо ні...)

    P.S. Окремо хочу зауважити про пункт 17.6., який в договорі із ЖЕКом прописаний у відповідності до типового договору. Він передбачає право працівників ЖЕКу в будь-який момент потрапити до вашої квартири навіть без вашої згоди, зламавши двері, з метою "профілактичного огляду". Це положення протизаконне. В законі "Про житлово-комунальні послуги" детально прописана процедура несанкціонованого доступу до житла виключно у форс-мажорних обставинах з метою порятування життя та майна і лише після невдалих спроб домовитися з хазяїном. Також там передбачено процедуру відшкодування ЖЕКом завданих при цьому збитків.
     
    Последнее редактирование: 15 янв 2014
    AMELI, mr.Karlson, Bad Santa и 7 другим нравится это.
  17. 7ya1B

    7ya1B Active Member

    Да, мы ставили второй замок в железную дверь.


    Вы не видете смысла, а мы уведили смысл второго замка, а вот сердцевину первого поменяем после ремонта.
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
  18. Evgenika

    Evgenika Well-Known Member

    я бы рекоммендовала СРАЗУ серцевинку заменить! вам нужны несанкционарованные гости в виде строителей аля "проверяющих что-то"? а потом "ложки пропадают"....
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
  19. 7ya1B

    7ya1B Active Member

    Evgenika, именно для этого мы поставили второй замок. От таких гостей)
     
  20. natka

    natka Well-Known Member

    А если Вы вообще решите его подписать только летом? Как-то так нагло выглядит такая позиция...


    То есть и на воде и электричестве, которое Вы же и потребляли, тоже хотите "нажухать" ЖЭК? Вау...
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    Ksiu нравится это.

Поделиться этой страницей