Жилой комплекс "Акварели" Вишневое

Тема в разделе "Акварели", создана пользователем Dmitry, 6 ноя 2010.

  1. DudA

    DudA Well-Known Member

    ну в первых очередях действительно мусоропровод планировался изначально... ну и как бы я знаю очень много домов где есть действующий мусоропровод!
     
  2. kymi4

    kymi4 Member

    ну так если его нету ни в одном доме в акварелях (или есть?) - то совершенно очевидно, что в 5-й, 6-й, 7-й очереди его не будет... я к тому что это не спонтанное решение не делать мусоропровод
     
  3. DudA

    DudA Well-Known Member

    есть помещения под него на каждом этаже, самой "трубы" нету к счастью!
     
  4. Roms

    Roms Well-Known Member

    Не планировался, а просто такой конструктив заложен конструкторами в проект зданий.
    В последствии оказался невостребованным и конечной реализации не получил.
    В нашей секции (10 этажей) там прописалось оборудование принудительной пожарной вентиляции.
     
  5. Chili

    Chili Active Member

    ПОДАЧА ЗАЯВИ.
    НОВИЙ ЧАС ЗУСТРІЧІ 10:00.
    ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМ!
     
  6. Chili

    Chili Active Member

    Хто знає: чи являється лоджія частиною житлового приміщення?
     
  7. DudA

    DudA Well-Known Member

    ну если будете жить на ней то почему бы и нет? Вы конкретизируйте с какой целью интересуетесь! в общей площади квартиры лоджия считаться по коэффициенту 0,5, в отопительную площадь она не включается...
     
  8. Chili

    Chili Active Member

    питання стосується стану в якому лоджія здається (без стяжки і штукатурки)
    в договорі прописано за стан житлового приміщення:
    - стіни штукатурка(крім сан. вузлів)
    - підлога стяжка.
    тому виникає питання чи відноситься лоджія до житлового приміщення?
     
  9. DudA

    DudA Well-Known Member

    в этом случае не относиться! на полу будет голая плита перекрытия, на стенах фасадная штукатурка.
     
  10. Chili

    Chili Active Member

    так воно і є
     
  11. Vorber

    Vorber New Member

    На сайте новый фотоотчет:))))
     
    Roms нравится это.
  12. Hanna

    Hanna New Member

    Посилаю забудовнику! Надіюсь вони проглядають іноді форум!!! Парадний вхід,він так і називається ПАРАДНИЙ!!! А в секціях Д 19 і 20 нагадує клозеди!!! А забудовник нагадує ЛЮДВИГА АРИСТАРХОВИЧА (наша раша)!!! Забудовник ,обнаглів,уже не знає на чому з економити. В перших чергах робили розводку води і каналізації,потім відмовилися аргументуючи тим ,що інвестори планують по своєму! Але ж на матеріалах компанія економить!!! Я інвестувала будівництво в АКВАРЕЛЯХ дивлячись на перші черги.А це звичний розвод ,як виявилося і лохотрон!!! Для розводняка перші 2 черги з видумкою робили,а зараз стандартні БАРАКИ!!! Обіцяли спортивний зал (на що купилася найбільш-для занять акробтикою потрібні високі потолки)!!! Так навчили менеджерів брехати :"тимчасово забрали проект спортзалу в зв*язку з тим,що ведуться роботи в 7-й черзі і там зробили проїзд! Хотіла би побачити вдарившого лицем в грязь Кафтю в під*їздах Д-19, 20!!! Може хтось подумати я згущаю фарби?! Ні це крик ДУШІ!!! НАРОД!!! ПОДУМАЙТЕ ТРИЧІ ПЕРЕД ІНВЕСТУВАННЯМ В АКВАРЕЛЯХ!!!


    В суботу буду біля Акварелів. Тільки давайте точніше на 9 чи 10 годин!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    happy нравится это.
  13. DudA

    DudA Well-Known Member

    что ж они ни как не доделают кусок променады над ОП...
     
  14. Chili

    Chili Active Member

     
  15. EvilGenius

    EvilGenius Active Member

    Щось ви так закрутили, що декілька разів перечитав і всеодно не все зрозумів...:hyh: "А забудовник нагадує ЛЮДВИГА АРИСТАРХОВИЧА (наша раша)!!! Забудовник ,обнаглів,уже не знає на чому з економити. В перших чергах робили розводку води і каналізації,потім відмовилися аргументуючи тим ,що інвестори планують по своєму! Але ж на матеріалах компанія економить!!!"
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
  16. Chili

    Chili Active Member

    нема сантехніки, але в 5 черзі є штукатурка стін.
     
  17. Roms

    Roms Well-Known Member

    Мы всю разводку воды (выполненную строителями) вынесли нафик. Все правильно они делают в этом плане. Она неприменима. Каждый делает под себя.
    Не сгущайте краски. Проблем не так много.


    Тем, кому вдруг уже начинает казаться что-то типа "фсе... капетс... туши свет" очень рекомендую полистать соседние ветки. Вам реально станет легче. Серьезно.


    Я про то, что давайте более трезво, без эмоций...
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    Mandarin и Aleks_E17 нравится это.
  18. Hanna

    Hanna New Member

    Ви читаєте те,що Вас цікавить. Інвестори і Ви в тому числі і ми заплатили за фсе.... і матеріали також!!! Але це дрібниці... Життя складається з дрібниць...(це лірика)!Ви мабуть не бачили вхід в клозед Д-19 і пишете нісенітниці!!! У нас штукатурки немає- не переживаю!!! Квартира з недоліками-так на це не звертаю уваги,переробимо! Вхід в парадний не в моїх силах переробити!


    Я в тому плані, що економлять на вході в парадне-прийдіть подивіться! І подивіться нашу рашу з цим героєм -зрозумієте (як герой нагадив)!!!
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
  19. kymi4

    kymi4 Member

    доречі цей Аристархович ще й на 4-му поверсі нагадив за ліфтом. :hello:
     
  20. Roms

    Roms Well-Known Member

    Hanna =)))))))
    Ноу коментс...
     
    Последнее редактирование: 27 дек 2013

Поделиться этой страницей