ЖК "Пражский квартал" Петропавловская Борщаговка

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Deastroy, 10 мар 2012.

  1. S4aSTIE

    S4aSTIE Well-Known Member

    Я в 6 утра потопала по этажам и поняла,что в подвале-пошли с Ваней в кладовки, а она в подвале,где трубы-туда не попадешь.
    Но выла сегодня жутко! У меня даже ребенок бегал по квартире кричал"ава".больше пока не выла, может достали уже
     
    Liolia нравится это.
  2. eastern_kiev

    eastern_kiev Active Member

    да здравствует интернет в нашем доме!!!ура, соседи, УРА!!!
     
    lion, Gandzya и Zeland нравится это.
  3. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member

    Как там собачка? Достали?
     
  4. eastern_kiev

    eastern_kiev Active Member

    судя по всему достали...сегодня тихо было
     
  5. stas_ukr

    stas_ukr Active Member

    спробую коротко описати те, що побачив сьогодні, 21.12.13, на будові по пр.Фізкультурний, 23, 25 ...

    отож - територія відгороджена тепер мінімально від усіх інших будинків, біля зданих будинків активно ведуться роботи по впорядкуваню, на теритрії багато працюючих, видно, що робота не стоїть і ніхто бамбук не курить ... тут без реклами, забудовнику потрібно віддати належне... у відділі продажів сказали, що є ще декілька квартир по Фізк. 25 і Софіївськ. 26.

    Виконання робіт по Фізкультурному, 23

    ПОЗИТИВИ:
    1. поштукатурені підїзди і квартири - стіни рівні, принаймі на моє "криве" око, у деяких кімнатах мого стояка не вистачає 1-2 розеток у порівнянні з іншими аналогічними квартирами, в т.ч. тими, де додаткових не замовляли, мабуть заштукатурили "якісно"

    2. у третій секції при мені почали заливати стяжку на першому поверсі, сказали, що з понеділка будуть лити 6-5 поверхи, така у них система чудна, лиють якісно, аж самому дивно було - молодці, але результат буде пізніше видно

    3. варто відзначити хлопців, які розводять труби під опалення - працюють швидо і досить якісно, робили при мені розводки у 3 секції на третьому поверсі ....

    4. бетонщики з понеділка дійсно будуть уже заливати верхні поверхи, а тому бажаючим прокласти теплі підлоги варто поспішити дуже сильно ...

    5. пройшов на Фізкультурний, 25 - склалось враження, що і 23-й і 25-й будинки роблять одноасно, різниці суттєвої, окрім фасаду, не побачив, наразі ззовні роблять фасад 25-го ... 23-й зроблений повністю, окрім 1-2 секцій з зовнішньої сторони будинку, що виходить на приватний сектор, доробляють

    6. почали робити у коридорах коробки під електровимикачі, потім перейдуть на квартири (ті самі вимикачі і розетки) ... наразі у всіх квартирах стирчать проводи, заштукатурені до місця виводу назовні

    НЕГАТИВИ, імхо

    1. перше, що кинулось увіччі - недозапінене знизу велике повностінне вікно у квартирі (на кухні) ... зверху все гут, відкоси зроблені, а знизу просто піна в місцях кріплень, між якими банально запханий пінопласт ... але це пощастило одному мені, пройшовшись по інших квартирах стояка, зауважив, що там усе добре ... мабуть у моїй банально забили, або пінка закінчилась ... варіантів безліч ... маю надію, що Олександр з ВС допоможе вирішити цей недолік, при мені передзвонив вікоонщику і пояснив, хто такі олені ... доступною для віконщика мовою ... за що Олександру наразі вдячний ... обіцяли в понеділок виправити, адже бетонщики так би й залили зверху стяжку ...

    2. виходи проводів у кімнатах на розетки знаходяться на різному рівні, для прикладу - у спальні може бути одна розетка на рівні пояса, інша - см. 20-30 від підлоги ... (по ідеї обидві мали б бути на одному рівні по різні сторони уявного ліжка) ... доведеться самому довбати до низу штробу і протягати далі ...

    3. є квартири у стояку (третя секція Фізкультурний, 23, орієнтувався виключно по своїй, оскільки кількості і логічного розташування розеток у інших квартирах не знаю), у яких не вистачає по одній розетці у визначених планом обовязкових місцях (як правило - друга розетка у спальній - ліва або права від уявного ліжка) ... це без врахування додатково замовлених майбутніми жильцями ...

    3. у підвалі реально вода ... чи двовго вона там буде і які наслідки можуть бути - не знаю і не орієнтуюсь ...

    4. ручки на вікнах дивно хитаються, у деяких квартирах їх просто нема ... (коли проїжджав повз Аметист, дуже сподобались панорамні вікна з ефектом темного дзеркала, на жаль - на Празькому таких вікон немає і мабуть уже не буде) ...

    5. у деяких квартирах у зоні туалету відчутно "запах лінивих працюючих, яким влом виходити "до вітру" - аміак дається взнаки рідкість - але наявна


    здається все ... принаймі те, що кинулась в око небудівельнику-маляру-штукатуру-сантехніку ... але думаю, що якщо я побачив такі речі, при цьому виключно із гуманітарним способом мислення, то люди знаючі познаходили б ще масу всяки "йпрст" ... як зясувалось згодом, будинок 23-й таки повинні здати до першої половини березня ... усе принаймі про це свідчить ...

    висновок - комплекс будується, люди роблять ремонти у 14-му зданому, дехто уже живе менеджери при мені показували ще квартири, тобто вони в наявності є ... принаймі у заявлених на сайті будинках ... загалом будова рухається, і як склалось враження, без суттєвих заморочок-проволочок, видно, що забудовник зацікавлений у здачі в терміни ...

    щодо подальших планів і робіт інформації не отримав, оскільки після бетонщиків мабуть будуть робити електрики внутрішні закінчення до коробок, потім може якісь сантехнічні роботи з трубами на воду-каналізацію + опалення (радіатори) і т.п.
     
    Abeille, Gandzya, Alive и ещё 1-му нравится это.
  6. Djamaika

    Djamaika Member

    Спасибо!
     
    Последнее редактирование модератором: 29 дек 2013
  7. S4aSTIE

    S4aSTIE Well-Known Member

    Оксана,Поздравляем) до нас с Катей так и не дошли))))как скорость?
     
    Последнее редактирование: 22 дек 2013
  8. Дмитрий_28

    Дмитрий_28 Well-Known Member

    Да, до второго парадного интернет как-то не дошел
    Фотка специально для Антонио - кран вернулся, не всё потеряно :)
    [​IMG]
     
    La_na, Gandzya и Viktoria.S.K нравится это.
  9. eastern_kiev

    eastern_kiev Active Member

    пока скорость тесновая, в течении пары дней запустят пакетную скорость. но мы и и этой рады: скайп работает, фильмы, музыка грузяться быстро.
    он у нас больше 2-х часов провозился - wi-fi не мог подключить :(
     
  10. Alive

    Alive Well-Known Member

    Адрес выдают белый?
     
  11. eastern_kiev

    eastern_kiev Active Member

    не хочу выдавать себя, но для меня это темный лес :(
    мне главное, чтобы был доступ к инету на хорошей скорости...;)
     
  12. Anatol

    Anatol Well-Known Member

    Ну к тож по умолчанию всем подряд белые адреса даёт? Это нужно спрашивать дают или нет, я таким вопросом не задавался.
    Спрашивать здесь http://artweb.in.ua
     
  13. Alive

    Alive Well-Known Member

    Lanet, ipnet, даже вот те товарищи, для которых хотели собирать подписи - и те дают.
     
  14. Venom4eg

    Venom4eg Member

    номерок монтажников не дадите? А то их пока дождешься...
     
  15. Виктор 97

    Виктор 97 New Member

    Добрый день может кто подскажет на кухне нет канализационной трубы так должно и быть или нет . Застройщик предлагает вести трубу через всю квартиру
     
  16. Elena25

    Elena25 Well-Known Member

    У нас також не було, нам пропонували завести з санвузла. Але ми сходили подивилися у сусідню квартиру на каналізаційний стояк - він був як раз навпроти того місця де ми хотіли бачити нашу каналізацію.
     
    Gandzya нравится это.
  17. eastern_kiev

    eastern_kiev Active Member

    чего нет, того нет :(
    у нас связь была только с теми, на чей номер заявку кидали
     
  18. hedgesitter

    hedgesitter Active Member

    И что? соорудили перемычку к соседям?
     
  19. Зеуса

    Зеуса Member

    Соседи, подскажите, а как провести интернет и телевидение? Секция 4, уже заселяемся, хотелось бы на новый год телевизор посмотреть :)
     
  20. Venom4eg

    Venom4eg Member

    звонил туда, говорит монтажники не всех успели подключить, кого не успели тем перезвонит чтобы договориться на определенное время
     

Поделиться этой страницей