ЖК София от Мартынова, новостройки по ул. Леси Украинки, Боголюбова, Мира

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 5 ноя 2010.

  1. hugin

    hugin Active Member

    это частная собственность, на обслуживание, не на баланс, наша собственность не может быть у кого-то на балансе.

    но вопрос не в этом, вопрос в том что ящики стоят, нормальные новые.. и опять же мой принадлежит мне, я ж за него заплатил он тоже ни у кого не на балансе))))
     
  2. mars

    mars Active Member

    Гарбузек все ок! я лишь процитировала Дмитрию, что бывают контры и не только между тролями брокерами и т.п., но между нами обычными жильцами :) Гарбузек, все ок я не обижаюсь! сори, что процитировала!
     
  3. Slayer

    Slayer Active Member

    завтра же с утра можем поехать и убедиться...готов?
     
  4. mars

    mars Active Member

    Светлана, ну Вы же барышня, что за брань такая мужская?
     
    Dmitry нравится это.
  5. Олександр

    Олександр New Member

    Добрий вечір "hugin" я працюю в відділі продажу ЖК "София" менеджером.
    хочу донести до Вас інформацію про відстрочку платежу, насправді є не 2 ВАРІАНТИ!!!!!! а ДЕКІЛЬКА!!!!
    1-ий варіант можна оплатити 50% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!! напротязі всьго терміну відстрочки
    2-ий варіант можна оплатити 51% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!! напротязі всьго терміну відстрочки
    3-ий варіант можна оплатити 53% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!! напротязі всьго терміну відстрочки
    4-ий варіант можна оплатити 50% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!!напротязі всьго терміну відстрочки
    ........... і т. д.
    30-ий варіант можна оплатити 80% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!! Якщо ви одразу оплатили 80% то можете в"їзджати в квартиру і починати робити ремонт і залишок вам можуть розбити на 4 квартали це 1 рік, або 8 кварталів це 2 роки. напротязі всьго терміну відстрочки
    31-ий варіант можна оплатити 81% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!! Якщо ви одразу оплатили 80% то можете в"їзджати в квартиру і починати робити ремонт і залишок вам можуть розбити на 4 квартали це 1 рік, або 8 кварталів це 2 роки. напротязі всьго терміну відстрочки
    32-ий варіант можна оплатити 81% і виплачувати залишок 1 рік без %, або 2 роки під 7% від залишку(одноразове нарахування)!!!! Якщо ви одразу оплатили 80% то можете в"їзджати в квартиру і починати робити ремонт і залишок вам можуть розбити на 4 квартали це 1 рік, або 8 кварталів це 2 роки.напротязі всьго терміну відстрочки
    ....... і т. д.
    Я гадаю сталося недорозуміння!
    надалі прошу Вас неросповсюджувати недостовірну інформацію "Вам никто не дает пользоваться 2 года недоплаченой на 20000тыщ квартирой за дополнительных 1400))))" дають!!!!!!!! як показала практика!!!!!
    така схема працює!!! але як Ви вірно підмітили то залишок потрібно виплачувати НАПРОТЯЗІ двух(+7% на залишок) або одного(без %) років!!!!! з моменту підписання "Попереднього договору" а не в кінці терміну відстрочки!!!!!!
     
  6. SVTL

    SVTL Member

    о по моему мы поняли с вами друг друга :) . дальнейшая дискуссия с вами бесполезна. вы так сказать в теме человек :)
     
  7. SVTL

    SVTL Member

    ой простите простите Светочка - не удержалась. как кстати работа в ЖЭКе нравится вам ?
     
  8. SVTL

    SVTL Member

    и вооще кто вам скзал что я женщина? написано? так в договоре тоже много че написано ;)
     
  9. Олександр

    Олександр New Member

    "SVTL", хто такий "Aleksandr1" я не знаю, прохання нас не плутати!!!!!!!!
    якщо у Вас є проблеми з Забудовником то краще їх ВИРІШУВАТИ МИРНИМ ШЛЯХОМ!!!!! я гадаю, так краще буде для всіх!!!!!!
    а не переходиди до образ!!!!!!
     
  10. SVTL

    SVTL Member

    а вооще форум - театр одного актера . дальнейшее общение действительно бесполезно. а сила она не в деньгах а в правде. слова не мои - ату ату делать нинада! кто хочет узнать че то полезное здесь делать нечего
     
  11. SVTL

    SVTL Member

    дмитрий как удалиться из вашего детища- забаньте меня плиз :)
     
  12. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    И сразу по ip адресу :)
     
    SVTL нравится это.
  13. SVTL

    SVTL Member

    а оббрехивать человека - это у вас относиться к положительным вещам :) . нафига ж вы искажаете коментарий, выставляете в выгодном для вас и ваших co-working :). Вводите в заблуждение простого человека, зашедшего на ваш форум![/quote]
     
  14. SVTL

    SVTL Member

    поддерживаю!
     
    Олександр нравится это.
  15. Aleksandr1

    Aleksandr1 Active Member

    Добрый вечер, как настроение?
     
  16. Олександр

    Олександр New Member

    "SVTL"
    нічого не зрозумів з Вашого посту)))):)
     
  17. SVTL

    SVTL Member

    боевое ;)
     
  18. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Aleksandr1, Олександр і Leroy система видає, що ви використовуєте один і той же анонімайзер (читай клони).
    Виправдовуйтесь панове.
    P.S. Повідомлення видаляти нема змісту. В системі все зафіксовано + щоб уникнути звинувачень, я заскріншотив.
     
  19. SVTL

    SVTL Member

    шановний олександр, я поважаю вашу працю як менеджера з продажу,це ваш хліб, ваша карєра. але прохання не обезкультурювати процес продажу. продай, обмани можливо , але так щоб людина була задоволена. не потрібно хаяти все і всіх хто не з вами. гроші потрібно заробляти, ви ж віруючі люди- звідки стільки агресії?
     
  20. SVTL

    SVTL Member

    дякую - навіть й не надіялась що якийсь процент правди на цьому форумі є :)
     

Поделиться этой страницей