Новостройка по Боголюбова 6, Софиевская Борщаговка

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 5 май 2011.

  1. POGODA

    POGODA Member

    спасиибооо....


    только уже нет у Блэки тележки...
     
  2. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Сусіди, підкажіть, будь-ласка, хтось може порадити хорошого електрика в містечку? Треба змонтувати підсвітку на кухні. Лампи вже майже рік чекають свого часу))))
     
  3. YurOl

    YurOl Well-Known Member

    ... що саме Ви маєте на увазі під словом "підсвітка" ? Якщо світлодіодну стрічку, в комплекті з точковими галогенними світильниками, котрі вмонтовуються в елементи багатоярусної стелі - це одне, якщо растрові, підвісні світильники-це інше. Питання полягає в тому щоб ЗМОНТУВАТИ світильники, чи їх ПІДКЛЮЧИТИ до електромережі, поділивши на зони, та групи? Якщо останнє, то завтра проїжджаючи мимо на роботу, або з роботи можу заїхати й «безвозмездно то есть даром» :) проконсультувати, а ви озброївшись перфоратором їх самі закріпите вийде дешево та сердито, й саме головне САМОСТІЙНО, а це як відомо найбільш ЯКІСНО!:)
    ... якщо, все - таки самі, з якихось причин цього робити не захочете… то майте на увазі, що я начальник в електриків, котрі вже більше 10 років виконують електромонтажні роботи будь-якої складності. :)
     
    Аля, Lana и sFiFt нравится это.
  4. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    звичайні лампи. 3 лампи з'єднані почергово.
    [​IMG]
    Живлення виведено.
    Лампи треба прикрутити до кухні та приєднати до живлення.
    Як зробити я розумію сам. Залишилось лише знайти когось хто міг би змонтувати)))
     
  5. YurOl

    YurOl Well-Known Member

    ... тю, так там роботи на пів години (з перервами на пиво), Вам шурупокрут привезти? :D Поки будете прикручувати одні світильники, я інші під’єднаю до мережі, а по завершенню процедури за здравіє всієї електророзводки можна кухоль пива підняти :D

    … але якщо у Вас багато лишніх коштів, та незважаючи на мої переконання виконати цю процедуру власними силами, у Вас все-таки залишилось тверде бажання не робити це самому, то в Вт. можу привезти електрика, котрому за цю роботу оплату вже не пивом, а грошима здійснювати необхідно :)
     
  6. Andrauzen

    Andrauzen Well-Known Member

    Товарищи автолюбители помните что у нас вокруг дома маловато мест для парковок. Не паркуйте свои пипелаци так как будто у вас камаз с длиномерным прицепом ! image.jpg
     
    Nataliya, Mari, Viki1504 и 5 другим нравится это.
  7. Kondratiev.es

    Kondratiev.es Active Member

    с парковками беда. а это еще франка,6 не заселен.
    кстати летом гулял мимо платной, так говорили что уже и там все забито.

    не готовы, не готовы наши застройщики к многоэтажкам, 3х-5ти этажные домики вот хорошо получались. на них и повелся. а тут прокол на проколе.:(
     
    Аля нравится это.
  8. Mari

    Mari Active Member

    чую, що найближчі 5-ти поверхівки від нашого сусідства теж не радіють, бо в дворі місць немає, і всі кидають машини починаючи від гурмана і далі попри жовті будинки.

    з парковкою дуже велика біда. що буде, коли заїде китайська стіна - важко уявити :(
     
    Антонина, Lana и pro.alex нравится это.
  9. vadya_chmil

    vadya_chmil Active Member

    Про Франка ви вдало висловилися. Нагадали мені моє дитинство, коли в місті наш 9-поверховий будинок носив ідентичну назву за дев'ять своїх під'їздів. Чомусь вдалий початок планування району перетворився на звичну для Києва забудово кожного клаптика землі... на жаль.
     
    Mari нравится это.
  10. Zeland

    Zeland Well-Known Member

    А планировалось совсем не так..только пятиэтажки и то не больше десятка...а все остальное зеленая зона))..а тут народ хлынул..спрос сумашедший..вот застройщики и поменяли планы...
     
    stamp нравится это.
  11. stamp

    stamp Active Member

    восторг потихоньку утихает и начинаются суровые будни )
     
  12. Kondratiev.es

    Kondratiev.es Active Member

    так и стоило тогда до кризиса под 2 тыщи за квадрат.
    а 9этажки - уже скорее "доступное жилье". тут уж не до комфортных городков. надо валом рубить бабло:)
     
  13. Svetlyachok

    Svetlyachok Moderator

    Та не, в начале 2009 стоило 1150 за кв. м. в уже сданном доме, 1000 - в строящемся, потому что кроме пары-тройки домов, больше не было НИЧЕГО. И если бы застройщики так и остановились на 3 и 5-этажках, то вряд ли бы у нас сейчас были в таком количестве магазины, фитнес, развивалки, аптеки, стоматологии, ателье, ремонты обуви, даже остановок бы не было. А еще, помню, в первые годы в 8 вечера страшно было идти по городку - никого. А сейчас и в 10, и в 11 вечера гуляют с колясками :). Во всем есть свои плюсы, к чему я клоню :).
     
    SunGirl, Nataliya, Lana и 4 другим нравится это.
  14. LeFeRe

    LeFeRe Well-Known Member

    Svetlyachok, о да, помню досточки через лужи на поле были офигенной инфраструктурой и щастьем)
     
    SunGirl, Серега, Dmitry и 2 другим нравится это.
  15. Svetlyachok

    Svetlyachok Moderator

    А какое было счастье, когда грязь засыхала или замерзала! Идешь с гордо поднятой головой (а не прыгаешь по досточкам и обязательно хоть раз, да мимо), а вокруг заробитчане, торгующие стройматериалами, живут - чистят зубы, готовят нехитрый обед, улыбаются тебе. Красота прям! :)
     
    SunGirl, Lana и LeFeRe нравится это.
  16. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Зато скільки чоловічої уваги щовечора.
     
  17. Andrauzen

    Andrauzen Well-Known Member

    Где то было упомянуто что перед Франка 6 планируется многоуровневая парковка пана Мартынова ! и где то уже формируется очередь на покупку паркоместа ! КТО ЧТО СЛЫШАЛ?
     
  18. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    "Где-то" тут уже формувалися і черги на волейбольну площадку Мартинова, і на футбольну площадку Мартинова))))
     
    SunGirl, Юрий Смирнов и Антонина нравится это.
  19. Kondratiev.es

    Kondratiev.es Active Member

    а как не пройду мимо - там пусто. может прохладно уже?:) но если дом под боком и не надо переодеваться, то еще не сильно и холодно. а ходил в прайм тайм - вечером после работы.
     
  20. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    я також ніколи не бачив щоб там грали. Може взагалі нема бажаючих?
     

Поделиться этой страницей