ЖК "Празький Квартал" Софіївський провулок 18 ( забудовник Львівський)

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Andriykm, 7 июн 2012.

  1. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Привіт сусідам:)Поділіться досвідом скільки приблизно іде на ремонт без меблів?
     
  2. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    Грошей чи часу, своїми силами чи найомні люди? :)
     
  3. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    І грошей,і часу.НАйомними силами.)
    НАйомними силами,бо своїми і за рік не зробимо:)
     
  4. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    Ми ще не доробили(і невідомо коли доробимо), частково самі, частково наймані люди.
    По моїм грубим прикидкам ~8 тис. дол. на матеріали та розводку сантехніки/електрики. І натяжні стелі. Площа 65 квадратів. Додайте сюди роботу людей(а вона не дешева).
    По часу - залежить від бригади і вашої вчасної поставки матеріалів, можна за 2-3 місяці зробити.
     
  5. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Мама мія,:eek:я чомусь уявляла ,що в 10 можна вкластися:DА натяжні Ви робите білі матові,чи 2-рівневі?Яка їх середня ціна за 1квм?
     
  6. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    Ну, мабуть і можна, але я хочу і плитку на підлогу хорошу, і паркетну дошку, і дворівневі стелі. Натяжні - скоріше за все білі матові, будемо робити в останню чергу(добре шо можна вже із шпалерами їх чіпляти), однорівневі в середньому 10 кв. м - 2000 грн, в нас будуть однорівневі з гіпсокартонним коробом, я все грубо приблизно порахувала, до них ще не дійшли руки.
    А, ще я забула порахувати точкові світильники, а вони теж не дешеві і їх багато. І не рахувала сантехніку - унітаз, ванну, умивальник...
    На кухню я лише по техніці нарахувала собі 2,5 тис. дол. :)
     
  7. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Кухня взагалі найдорожча із усієї квартири.
    Хоча і сантехніка нині не дешева.
    А ВАм воду підключили?
    Мені теж подобаються 2-рівневі,та і зараз цих стель такий вибір,аж очі розбігаються.
    Та і з підлогою,якщо зараз покласти дешевий ламінат,то його через 2 роки треба буде міняти,ми теж схиляємося до паркетної дошки.А Ви наймаєте на кожен вид робіт іншу бригаду чи все робить одна?
     
  8. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    Воду ми майже одразу підключили, світло теж було(до квартири). Тільки пакетники треба було поставити, щоб по всій квартирі(за свій рахунок).
    Ми на кожен вид робіт наймаємо окремо, і що можемо - робимо самі. Шпаклювання стін, там, доштукатурювання нерівностей, дірок і таке інше.
     
  9. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Стіни самі шпаклюєте?
     
  10. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    Ага, там насправді не важко. А зекономили долларів 500 на роботі.
     
    muscat нравится это.
  11. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Дякую за відповідь;)А до кого зверталися,щоб воду підключити?Крім сантехніка ?
     
  12. hedgesitter

    hedgesitter Active Member

    Судя по спамерам и шпаклёвке у нас один мегафорурум, катастрофически не хватает инвесторов на нём и многие тексты исходят из одной головы. В этой инфо войне тиражируются темы --ещё пару ников и страниц на realt7084 и здесь можно вычеркнуть!!!!!!!!!!!
     
  13. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    Ні до кого, висів номер сантехніка ЖЕКу, подзвонили і за 50 грн підключає. Він же нам і розводку робив.
     
  14. GOI

    GOI Active Member

    Сколько точка стоит разводки?
     
  15. Gandzya

    Gandzya Well-Known Member


    520 грн.
     
  16. prorab77

    prorab77 Active Member

    это действительно разводка.реально точка по Киеву стоит 300 грн
     
    Abeille и muscat нравится это.
  17. muscat

    muscat Well-Known Member

    И электроточка тоже не 40 грн.
     
  18. prorab77

    prorab77 Active Member

    электроточка с установкой фурнитуры 50-60 грн.
     
  19. Дмитрий_28

    Дмитрий_28 Well-Known Member

    а когда асфальт между 18-м и 19-м домом обещали, а то ОП затрудняется с ответом? Наша будущая совместная парковка, как-никак
     
    eastern_kiev нравится это.
  20. Anatol

    Anatol Well-Known Member


    Я бы не порол горячку и не спешил бы подписывать договор с ЖЕКом.
     

Поделиться этой страницей