м. ВИШНЕВЕ вул. Святошинська 35а. забудовник САВОЧКА Е.П

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем OTDEL PRODAG, 6 июл 2012.

  1. козырь

    козырь Member

    Cherry-ice, заходил сегодня к вам, у вас с потолка вода капала? Рабочие пробурили отверстие в плите, из нее ведро воды вытекло, вот и причина сырых стен! Буду бурить и у себя потолок, не хочется, чтобы он потек после ремонта.
    Словил сантехника, попросил припаять фитинги для полотенцесушителя, за работу взял 50грн., взял у него номер тел., кого интересует могу дать.
     
  2. Milena

    Milena Active Member

    І в нас одна плита була волога. Це у всіх квартирах таке робили чи вибірково?
     
  3. козырь

    козырь Member

    наверное только у тех, кто жаловался...
     
  4. lelem

    lelem Member

    И у нас еще есть мокрые пятна, но на стенах
     
  5. козырь

    козырь Member

    у меня тоже стена сырая уже две недели, я думаю, что вода с торцов плит просачивается в стену...
     
  6. Cherry-ice

    Cherry-ice Member

    Milena, сьогодні обіцяли виправити.
    козырь, дякую за інформацію!)
     
  7. Milena

    Milena Active Member

    А в нас вчора знову підкручували заглушки та міняли прокладки біля лічильника. Казали що ходять дивляться по всіх квартирах.


    козырь, а яка вартість робіт? Штукатурка машинна, чи ні?
     
  8. козырь

    козырь Member

    машинная штукатурка у нас уже сделана, беспещанку тянут вручную, потолок 60грн., стены: 30грн., с сеткой 40грн.
     
  9. Milena

    Milena Active Member

    У вас і на стелі зроблено машинну штукатурку?
     
  10. Milena

    Milena Active Member

    napolitano, а у вас сьогодні почали робити виводи під кондиціонер, якщо не помиляюсь?
    Скажіть а чому його розташування не згідно плану, який надавав ЖЕК?
    Ще раз переглянула схему розташування - з вашого боку будинку де кухня та 2 кімнати не зрозуміло де вони мають бути. На плані та на окремому малюнку цієї сторони різні місця, а у вас чіпляють зовсім по іншому :confused:
     

    Вложения:

    • 4.pdf
      Размер файла:
      100,2 КБ
      Просмотров:
      226
    • план.pdf
      Размер файла:
      132,6 КБ
      Просмотров:
      216
  11. Milena

    Milena Active Member

    napolitano, вибачаюсь. Зранку не зрозуміла що то робили. Ви тут зовсім ні до чого.
    Це до вашого балкону та на стіну під вікном монтували конструкції для накриття підвалу.
    Але як все ж таки мають розміщуватись кондиціонери на цій стороні не зрозуміло.
    DSC02969.JPG
     
  12. Milena

    Milena Active Member

    У когось є інформація коли включать ліфт?
     
  13. lelem

    lelem Member

    Всем привет! Свежая инфа!!!
    Муж общался с начальником ЖЭКа, Особой, по поводу балконов. И не только муж, понятное дело. Так вот - УРА! Проект перерисуют на 4 рамы! По поводу боковых еще не решили, но титулка будет из 4 окошек. Так что не спешите стеклить, чтобы они не передумали :)
    По поводу лифта. С сегодняшнего дня лифт работает по запросу. В субботу будет работать, по времени еще не знаю.
     
    Milena нравится это.
  14. Milena

    Milena Active Member

    lelem, дякую за корисну інформацію.


    На вихідних мабуть буде багато охочих піднятися на ліфті ;)
     
  15. козырь

    козырь Member

    нет, у меня как и у всех голые плиты
     
  16. Milena

    Milena Active Member

    Ну гаразд, так і не зрозуміла як ви будете штукатурити стелю (вручну чи ні). Але можете не відповідати, сама собі вже набридла питаннями - ніяк ми один одного не розуміємо.
     
  17. козырь

    козырь Member

    не переживайте, штукатуры знают как и что делать...
     
  18. Milena

    Milena Active Member

    Штукатури зроблять як їм зручно, або як вміють. А хотілось дізнатись як краще. :)
     
  19. Milena

    Milena Active Member

    yr9 мене сьогодні на ліфті покатали :D
     
    smile_in_heart нравится это.
  20. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Milena,як відчуття? ;)
     

Поделиться этой страницей