Жилой комплекс "Акварели" Вишневое

Тема в разделе "Акварели", создана пользователем Dmitry, 6 ноя 2010.

  1. Lenin

    Lenin New Member

    В ЖЕКе надо их забирать
     
  2. irina_f

    irina_f Active Member

    спасибо)
     
  3. e12\66

    e12\66 Active Member

    на данный момент в УК можно взять одну универсальную ручку, чтобы иметь возможность окно или балкон.
    потом, когда подпишем договор с УК, выдадут весь комплект
     
  4. Tina_E17

    Tina_E17 Member

    дякую
     
  5. Anechka_36

    Anechka_36 Active Member

    Сегодня была)
    очень приятная наша менеджер.
    написала заявление, взяла ручку под подпись. взяла стандарты по окнам и кондиционерам.
     
  6. e12\66

    e12\66 Active Member

    Юля, наверно))
     
  7. Anechka_36

    Anechka_36 Active Member

  8. ksu

    ksu Active Member

    Усім привіт. Передусім вітаю інвесторів 4 черги з отриманням ключів. Дійсно зараз виникає безліч питань щодо оформлення документів і усунення недоліків після будівельників. Відразу хочу зазначити, що недоліки є на всіх новобудовах, хоча звичайно нам від того не легше. Особисто у нас в квартирі, дякувати Богу, великих недоліків немає. Що стосується води у перекриті, то ми вирішили, що попросимо наших робітників, які будуть робити ремонт, продирляти дірки та вибрати воду. Певні нерівності на підлозі чи стінах також все одне прийдеться вирівнювати майстрам. Що стосується стелі, то скільки людей, стільки і думок. Ми особисто будемо гіпсові. Перед цім задувши монтажною піною всі щілини між плитами. Хотів би порадити не економити на електропроводці. Тобто підключати окремо до щитової розетки і світло, а також великі побутові прилади такі як духовку, плиту, бойлер, якщо будете ставити, та і сушарку для рушників також окремо. Це, по-перше, ваша власна безпека, а по-друге і зручно у разі чогось завжди є можливість відключити щось одне, а не всю квартиру. Також радив би поставити у щитову пристрій "Зубр". Він контролює напругу і миттєво реагує на її перепади, що дає можливість уникнути псування побутової техніки. Якщо нормальний електрик буде робити розводку проводки, то він має про це знати. Я перепрошую, що такий довгий монолог, але я не часто тут пишу, але постійно читаю і бачу щоб я міг би, можливо, порадити. Дякую.


    Ще одне. Я не пам'ятаю хто тут пропонував скористатися його карткою на знижки в Епіцентрі, але ми б то зробили залюбки. Плануємо робити відразу велику закупку, то це було б дуже доречно. З нас як то кажуть в народі "могорич!" :)
     
    Elin-Gil и irina_f нравится это.
  9. Nasty

    Nasty Active Member

    ахахаа, классный метод воздействия на тех, кто не хочет подписывать договор :super: нет договора - нет ручки :D
     
  10. EvgPilot

    EvgPilot Member

    Да это что б строители не отвинтили.
     
  11. DudA

    DudA Well-Known Member

    так называемое - "Реле контроля напряжения"... реагирует оно отключением всей сети при резком повышении или понижении напряжения (по моему "нормой" считается +/- 30 вольт) - то-есть актуален он только в экстренных ситуациях типа той которая недавно была в Вишневом... но если в доме постоянное нестабильное напряжение ( недостаточное что бы все в миг погорело, но все ровно плохо сказывающееся на состоянии всей техники в доме) - то спасет только стабилизатор напряжения, правда я еще не разобрался заменяет ли стабилизатор полностью реле контроля, или они должны в идеале работать в "тандеме"...
    1-3 я очередь, что с напряжением в акварелях? сильно и часто скачет?
     
  12. ksu

    ksu Active Member

    Вірно. Краще після Зубра ставити ще і стабілізатор напруги. Дійсно великі перепади трапляються вкрай рідко, але хто знає, що може бути. Окрім того у Вишневому, а я живу тут все своє життя, можуть траплятися невеличкі стрибки напруги або тимчасові виключення/включення, що також не є дуже добре. Взагалі, якщо полазити по форумах та порадитись з електриками, то вони всі радять ставити реле контролю за напругою.
     
  13. EvgPilot

    EvgPilot Member

    Стабилизаторы напряжения имеют ограниченную мощность и подключить через них всю квартиру врятли удастся. Или же прийдеться гигантский стабилизатор ставить :).
    Скорее соорудить одну стабилизированную линию в квартире (пустить на кухню и комнаты) и подключить к ней наиболее чувствительные к перепадам напряжения устройства (холодильник, телевизор). Кондиционер или микроволновку уже проблематично подключать к стабилизатору с ещё каким-нибудь устройством, так как их мощность высока.
     
  14. ksu

    ksu Active Member

    Хоча стабілізатори доволі громіздкі, якщо ставити один на всю квартиру (хоча зараз існують і більш компактні моделі), і коштують чимало. Як вихід можна ставити невеликі стабілізатори на розетки. Хоча тут їх потрібно до біса. Те, що я зрозумів "побродивши" по форумах та переговорив з кількома електриками - стабілізатори є необхідними, скажімо в сільській місцевості, там де дійсно напруга скаче весь час. У Вишневому, як кажуть, не має такої проблеми. А ось певні стрибки, як я вже писав вище, трапляються. Тому радять ставити лише щось на зразок Зубру.
     
  15. Alekseyy

    Alekseyy Active Member

    О,у меня тоже Юлия.Видимо,вторая,Ирина,в розовом платье,не по Е-16.Да,Юлия оказалась приятной девушкой.Взял у неё визиточку,так как в дальнейшем,после завтрашнего собрания строителей,когда они огласят сроки,на следующей неделе,связь нам придется держать именно с ней.Как она сказала,дом-то,конечно,в эксплуатацию введут 03.07.13,а вот устранить все указанные жильцами недочеты,увы,устранят не так относительно оперативно.
    А мы,кстати,с Вами могли пересечься у выхода из УК :)
     
  16. Anechka_36

    Anechka_36 Active Member

    Alekseyy, Наверное со мной ;)
    в кабинете у менеджеров))
     
  17. e12\66

    e12\66 Active Member

    пишите в личку, когда соберетесь покупать.


    может. у нас вообще менеджер другая, Татьяна Викторовна. но ее не было,когда мы пришли - нам помогала Юля.
     
  18. Alekseyy

    Alekseyy Active Member

    Не-а,в кабинете я был с мужчиной :) А вот на входе пересекся с девушкой.
     
  19. Anechka_36

    Anechka_36 Active Member

    Alekseyy, Вы были в тенниске в розо-бело-чёрную полоску? ))))
     
  20. Alekseyy

    Alekseyy Active Member

    В синей футболке и черных шортах)))
     

Поделиться этой страницей